AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 5: placed 4th (9:32.58)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 6th (9:32.57)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 4: placed 4th (9:07.10)
- Heat 2: placed 8th (9:29.54)
- Heat 2: placed 5th (8:33.07)
- Heat 1: placed 5th (8:33.54)
- Heat 1: placed 6th (8:35.40)
- Heat 2: placed 7th (9:34.89)
- Heat 1: placed 7th (9:32.75)
- Heat 1: placed 3rd (8:04.80)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Jasmine Ireland (stroke), Gretta Wiseman, Josephine Hernon, Emily Kippenberger + Annabelle Ireland (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 4th (9:18.96)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 3: placed 5th (10:08.01)
- Heat 1: placed 6th (8:08.08)
- Heat 1: placed 6th (9:08.49)
- Heat 1: placed 8th (9:20.34)
AKLC
club
Auckland
au
Danielle van Dalen (stroke), Ruby Frew-McGurk, Serena Bhindi, Rosa Marshall + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 6th (9:22.42)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 3: result (DNS)
- Heat 1: placed 5th (7:49.18)
AKLC
club
Auckland
au
Sophia Meikle (stroke), Jade Fon, Whetu Meihana, Mila Brennan, Ava Stevens, Charlotte Johansson, Rachel McDonald, Gloria Cai + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (7:50.77)
AKLC
club
Auckland
au
Anneka Cooper (stroke), Lily Mavius, Samantha Smith, Milla Ward, Mikayla Carter, Margot Grigg, Chloe McCann, Zainab Bandukwala + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 6th (8:49.58)
AKLC
club
Auckland
au
Kate Baddeley (stroke), Kellie Hageman, Zoe Mercer, Isabella Carter, Charlotte Lobb, Lucy Church, Hannah Mercer, Tori Jones + Fanni Meron (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Holly Schiele (stroke), Brooke Vincent, Jemima Forsythe, Amelia Johnston, Emma Penney, Jemima Heyward, Lily Hitchcock, Isla Stephenson + Grace Riley (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 3rd (8:26.20)
- Heat 2: placed 6th (9:59.30)
AKLC
club
Auckland
au
Cody Oakes (stroke), Travis Hynes, Ethan Hill, Liam Parker, Russell Webb, Callum Harold, Nathan Marshall, Samuel Osborne + Cameron Wannell (cox)
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 7th (8:19.52)
AKLC
club
Auckland
au
Isabella Muirhead (stroke), Isabella Grey, Sarah Bell, Issy Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 5th (8:30.93)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 7th (9:21.10)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 7th (10:06.70)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Samantha Smith (stroke), Rachel McDonald, Gloria Cai, Ava Stevens, Emilia Schulday, Charlotte Johansson, Milla Ward, Frances Carr-Smith + Ella Stephens (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Anneka Cooper (stroke), Lily Mavius, Maddison Arnold, Chloe McCann, Ruby Wright, India Methven, Rhea Sabris, Eva Ruddenklau + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (8:27.65)
AKLC
club
Auckland
au
Grace Joyce (stroke), Jasmin Shirley, Alexandra Bodie, Molly Crawford, Hannah Mercer, Kellie Hageman, Isla Stephenson, Lily Hitchcock + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Hayley Cooper (stroke), Toria Clifford, Ella Gribble, Sarah Flower, Emily Smillie, Te-Rina Waterhouse, Kiara Trystal, Kaitlin White + Cameron Wannell (cox)
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 6th (8:32.31)
- Heat 4: placed 5th (9:17.92)
- Heat 1: placed 6th (9:28.28)
- Heat 2: placed 5th (9:58.70)
AKLC
club
Auckland
au
Nathan Marshall (stroke), Travis Hynes, Russell Webb, Samuel Osborne, Rafe Couillault, Callum Hayward, Joshua Robson, Krish Patel + Daniel King (cox)
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 5th (8:34.24)
- Heat 1: placed 5th (7:21.69)
AKLC
club
Auckland
au
Kyla Sandford (stroke), Eva Ruddenklau, Anneka Cooper, Frances Carr-Smith, Rhea Sabris, India Methven, Chloe McCann, Zainab Bandukwala + Emma Chisholm (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 4th (8:58.99)
AKLC
club
Auckland
au
Jemma Couillault (stroke), Sacha Sampson, Grace Michie, Amie Meadowcroft, Charlotte Blakey, Ruby Cotter, Grace Johnstone, Olivia Maxwell + Sadie Sumich (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 6th (7:56.63)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 4th (8:58.93)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (8:46.62)
AKLC
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
Whetu Meihana (stroke), Sophia Meikle, Gloria Cai, Rachel McDonald, Ava Stevens, Samantha Smith, Charlotte Johansson, Lily Mavius + Ella Stephens (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Kyla Sandford (stroke), Frances Carr-Smith, Mikayla Carter, Ruby Wright, Rhea Sabris, Maddison Arnold, Anneka Cooper, Margot Grigg + Emma Chisholm (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (9:19.75)
AKLC
club
Auckland
au
Amelia Irwin (stroke), Georgia Richardson, Natalie Kirke, Ella Ross, Josephine Hernon, Sophie Ireland, Leila Bonetti, Phoebe Glynn + Lauren Williams (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Jasmine Ireland (stroke), Emily Kippenberger, Charlie Barclay, Gretta Wiseman, Maddie Kirke, Rosa Marshall, Charlotte Brown, Serena Bhindi + Samantha Hall (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Elise McIntosh (stroke), Brooke Hamilton, Kaitlin White, Toria Clifford, Hayley Cooper, Te-Rina Waterhouse, Ella Gribble, Emily Smillie + Nicole Amundsen (cox)
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 5th (8:58.38)
AKLC
club
Auckland
au
Kyla Sandford (stroke), Eva Ruddenklau, Maddison Arnold, Margot Grigg, Mikayla Carter, Ruby Wright, Emilia Schulday, Zainab Bandukwala + Ella Stephens (cox)
Coached by: EGGS
- A Final: placed 4th (8:33.53)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (8:00.26)
AKLC
club
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Emma Leaming, Ruby Cotter, Grace Johnstone + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 4th (8:06.30)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 3: placed 5th (8:49.30)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 4th (8:14.63)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 7th (9:01.25)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 6th (8:57.90)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (9:19.33)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 6th (9:52.71)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 3: placed 4th (9:39.64)
AKLC
club
Auckland
au
Kayla Wolfenden (stroke), Karen Jackson, Eve Mulder, Nierensche Perese-Kuil, Saskia Jordan, Charlotte May, Phillippa Murphy, Lisa Green + Sadie Sumich (cox)
- A Final: placed 4th (7:47.15)
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Jane Schellekens, Jaime Breen, Anna Millar, Fenella Hemi, Tayla Morgan, Jade Raby, Issy Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- A Final: placed 1st (7:05.86)
AKLC
club
Auckland
au
Isabella Muirhead (stroke), Zoe Millar, Jade Fon, Isabella Grey, Mila Brennan, Stella Grigg, Miranda Phillips, Emilia Schulday + Georgia Batten (cox)
Coached by: EGGS
- A Final: placed 3rd (7:37.48)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
AKLC
club
Auckland
au
Kyla Sandford (stroke), Margot Grigg, Milla Ward, Mikayla Carter, Ruby Wright, Zainab Bandukwala, Rhea Sabris, India Methven + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 6th (9:18.38)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 7th (10:46.14)
- Heat 1: placed 5th (9:26.72)
- Heat 3: placed 8th (10:12.36)
- Heat 2: placed 4th (8:47.18)
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Jane Schellekens, Jaime Breen, Anna Millar, Isabella Muirhead, Isabella Grey, Miranda Phillips, Sophie Davies + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (7:40.77)
AKLC
club
Auckland
au
Sarah Bell (stroke), Jade Raby, Zoe Millar, Tayla Morgan, Fenella Hemi, Issy Meikle, Stella Grigg, Sophia Meikle + Georgia Batten (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Amie Meadowcroft (stroke), Sacha Sampson, Charlotte Blakey, Olivia Maxwell, Charlotte Lobb, Tori Jones, Zoe Mercer, Eleanor Griffiths + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Jemma Couillault (stroke), Brooke Vincent, Grace Michie, Isabella Carter, Emma Penney, Ruby Cotter, Grace Johnstone, Lucy Church + Lauren Furley (cox)
Coached by: DIOC
- A Final: placed 1st (4:14.80)
- Division 1: placed 1st (4:13.20)