WESC
club
Auckland
au
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
- Heat 2: placed 5th (7:44.58)
- Heat 1: placed 5th (9:07.98)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
- Heat 1: placed 5th (9:10.73)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
- Heat 4: placed 6th (9:38.79)
- Heat 1: placed 7th (8:42.53)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- A Final: placed 1st (6:50.35)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- A Final: placed 3rd (7:21.43)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Glenn Barwick
- Heat 2: placed 6th (7:30.79)
- Heat 3: placed 5th (8:17.26)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
WESC
club
Auckland
au
Isabella-Hope Murray (stroke), Alexandra Williams, Ana Vincent, Delphi Stroud + Isabella Donovan (cox)
Coached by: BARA
- Heat 3: placed 4th (10:05.12)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
- Heat 3: placed 6th (7:51.20)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Glenn Barwick
- Heat 3: placed 5th (8:02.26)
- Heat 3: placed 4th (7:43.18)
WESC
club
Auckland
au
Olivia Wrigley (stroke), Lauren Page, Abigail Palmer, Stella Shaw, Connagh Borchert, Lucy Burrell, Claudia Lyons, Charlotte Murphy + MacKenzie Brown (cox)
Coached by: BARA
- Heat 3: placed 5th (8:40.56)
- Heat 5: placed 5th (8:08.31)
- Heat 1: placed 4th (9:37.89)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Jackson
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
- Heat 4: placed 6th (8:52.32)
- Heat 2: placed 5th (8:33.30)
- Heat 1: result (SCR)
WESC
club
Auckland
au
Ruby Bruce (stroke), Lucy Burrell, Delphi Stroud, Sophie Robinson, Ailsa Hart, Charlotte Bishop, Rose Hunter, Eva Sutherland + Tessa Crean (cox)
Coached by: BARA
- Heat 1: result (SCR)
WESC
club
Auckland
au
Anthony Thompson (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Adam Simpson, Benjamin Sothcott, Luke Morrow, Jerome Barrack, Felix Sorge-Stratton + Kyle MacArthur (cox)
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
- Heat 1: placed 5th (8:14.81)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
- Heat 1: placed 5th (9:01.54)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
- Heat 3: placed 6th (8:12.58)
WESC
club
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
Coached by: BARA
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Jackson
WESC
club
Auckland
au
Blake Koefoed (stroke), Hamish Horne, Ben Samarji, Erik Koefoed, Cameron Patten, Jostien Leota-Butler, Jake Kitchen, Samuel Wojcik + Sarah Simpson (cox)
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
WESC
club
Auckland
au
Ailsa Hart (stroke), Charlotte Bishop, Jessica Arndt, Isabella-Hope Murray, Delphi Stroud, Eva Sutherland, Ana Vincent, Alexandra Williams + Tessa Crean (cox)
Coached by: BARA
- Heat 1: placed 6th (8:56.89)
WESC
club
Auckland
au
Anthony Thompson (stroke), Harry Fitzpatrick, Connor Sheehan, Felix Sorge-Stratton + Pierce Vesty (cox)
Coached by: Stacey Lithgow And Cameron Patten
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell