WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Clare Weterings (stroke), Jessica Hickey, Laura-Meg McGlone, Bernadette Fischer + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shane Page
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Martin Davies
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
Heat 1 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Shane Page
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Heat 2 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Martin Davies
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave MacKintosh
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
Heat 3 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tauhi Lopeti
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tauhi Lopeti
|
|||
Heat 4 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Breanna Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
Heat 5 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Clare Weterings (stroke), Jessica Hickey, Laura-Meg McGlone, Bernadette Fischer + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|