- Division 3: placed 2nd (8:19.96)
- Division 1: placed 1st (7:27.16)
- Division 4: placed 2nd (7:32.05)
- Division 3: placed 2nd (7:41.96)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Nikki McLellan
- Division 1: placed 2nd (8:04.69)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Jordan Herewini
- Division 2: placed 4th (8:19.98)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Estee Browne
- Division 3: placed 5th (8:39.05)
- Division 1: placed 1st (7:41.86)
- Division 2: placed 1st (7:46.28)
- Division 2: placed 2nd (8:01.24)
- Division 3: placed 2nd (8:06.84)
- Division 3: placed 5th (9:25.30)
- Division 1: placed 1st (7:26.49)
STPC
school
Waikato
wk
Jaimee Rangi (stroke), Maia Silveira, Kylah Bardsley, Melissa Baars, Hannah Ah Koy, Claire Hume, Chelsea Sherry-Tau, Harriet Storey + Hannah Yee (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
- A Final: placed 1st (7:17.32)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
- A Final: placed 2nd (6:35.48)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
- A Final: placed 3rd (7:55.42)
- Division 4: placed 4th (7:32.92)
- Division 2: placed 2nd (7:25.81)
STPC
school
Waikato
wk
Samuel Mason (stroke), Joshua Storey, Milan Mecchia, Oliver Anselmi, Angus Hayward, Xavier Lynch, Isaac Hine, Fergus Griffin + Harrison Lynch (cox)
Coached by: Josh Wedlake
- Division 2: placed 2nd (7:08.87)
- Division 4: placed 1st (8:14.45)
- Division 1: placed 2nd (8:25.09)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton & Odette Sceats
- A Final: placed 6th (8:01.85)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Nikki McLellan & Janey Wackrow
- Division 1: placed 2nd (7:51.42)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Nikki McLellan
- Division 2: placed 4th (8:13.61)
- Division 3: placed 1st (7:27.40)
- Division 3: placed 2nd (8:26.40)
- Division 1: placed 2nd (7:51.71)
- Division 1: placed 2nd (8:42.26)
- Division 2: placed 3rd (8:58.23)
- Division 3: placed 2nd (8:45.76)
- Division 4: placed 3rd (9:26.27)
- Division 2: placed 6th (9:36.29)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
- Division 3: placed 1st (7:19.30)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
- Division 2: placed 2nd (7:35.15)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
- Division 4: placed 4th (8:04.56)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
- A Final: placed 3rd (7:10.52)
- Division 2: placed 1st (8:21.02)
- Division 1: placed 5th (7:49.77)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Nikki McLellan
- Division 2: placed 4th (8:33.72)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton & Odette Sceats
- Division 1: placed 1st (7:29.49)
- Division 2: placed 2nd (7:25.78)
STPC
school
Waikato
wk
Kaitlyn Baker (stroke), Sydney Johnson, Rangihoia Hollis, Bo Jacobsen, Emma Cook, Harriet Storey, Ursula Holmes, Brittney Field + Hannah Yee (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Jordan Herewini
- Division 1: placed 4th (8:50.36)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
- Division 1: placed 5th (8:01.63)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
- Division 2: placed 6th (7:57.27)
- Division 2: placed 5th (8:43.57)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
- Division 2: placed 2nd (6:50.21)
STPC
school
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
- Division 2: placed 2nd (8:27.49)
- Division 1: placed 5th (9:04.67)
- Division 4: placed 4th (8:50.35)
- Division 2: placed 1st (8:08.27)
- Division 1: placed 5th (8:36.83)
- Division 1: placed 6th (8:43.30)