HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Cameron Bell
- Division 1: placed 1st (6:49.01)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Cameron Bell
- Division 3: placed 2nd (6:57.83)
- Division 3: placed 7th (7:52.99)
- Division 3: placed 1st (7:19.45)
- Division 2: placed 1st (7:28.62)
HAMB
school
Waikato
wk
Matthew Thompson (stroke), Lachlan Foote, Marcus Bolli, Thomas Bedford, Tayne Tupaea, Jack Curphey, Ben Goodson, Marcus Anselmi + Jamie Hepworth (cox)
- A Final: placed 2nd (6:12.92)
- A Final: placed 3rd (6:36.04)
- A Final: placed 5th (6:54.12)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Cameron Bell & Robin Clarke
- Division 1: placed 1st (6:48.20)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Cameron Bell & Robin Clarke
- Division 2: placed 2nd (6:59.67)
HAMB
school
Waikato
wk
Gabe Banks (stroke), Karney Dunster, Jacob Prier, Rhys Bain, Matthew Stimpson, Henry Goodall, Scott Brogden, Jacob Barham + Tony Pavich (cox)
- A Final: placed 1st (6:26.77)
- Division 4: placed 3rd (7:28.16)
- Division 1: placed 5th (7:50.87)
HAMB
school
Waikato
wk
Cameron Gribbon (stroke), John Clout, Eli Mossop, James Keeling, Quinn Tupaea, Matthew Kemp, Matthew Waugh, Joshua Hill + Jamie Hepworth (cox)
- Division 1: placed 1st (6:29.37)
HAMB
school
Waikato
wk
Caleb Muntz (stroke), Lachlan Turner-Liddell, Joshua Davis, Tamihana Te Aho, Joshua Rush, Joel Fleming, Lee Oldfield, Michael Neuman + Calum James (cox)
- Division 2: placed 1st (6:48.34)
- A Final: placed 1st (6:38.48)
- A Final: placed 4th (6:55.79)
- A Final: placed 5th (7:12.67)
- Division 1: placed 5th (7:44.48)
- Division 4: placed 1st (7:29.50)
- Division 2: placed 4th (7:49.95)
- Division 1: placed 1st (7:07.31)
- Division 4: placed 1st (7:23.08)
- Division 2: placed 1st (7:27.86)
- Division 3: placed 4th (7:49.35)
- A Final: placed 2nd (7:07.98)
- A Final: placed 4th (7:11.27)
HAMB
school
Waikato
wk
Josh Gaylor (stroke), Lucas Clarke, Ruben Houghton, Matthew Handford, Patrick McCurran, Connor Loomans, Alex Parton, Jack Clough + Hayden Shaw (cox)
- Division 1: placed 1st (6:28.21)
HAMB
school
Waikato
wk
Johan Pio (stroke), Sam Pene, Kobi Abrahamson, Cameron Steedman, Hadleigh Morgan, Nick Gaylor, Finley Deller, Shokei Leger + Matthew Deller (cox)
- Division 2: placed 1st (6:25.14)
- Division 1: placed 1st (7:24.69)
- Division 3: placed 5th (7:52.54)
- Division 2: placed 1st (7:04.91)
- Division 1: placed 2nd (7:31.51)
- Division 1: placed 3rd (7:34.63)
- Division 2: placed 1st (6:44.62)
- Division 1: placed 4th (7:11.31)
- Division 1: placed 1st (7:14.89)
- Division 1: placed 2nd (7:32.49)
- Division 2: placed 4th (8:11.82)
HAMB
school
Waikato
wk
Theo Krielen (stroke), Caleb Loomans, Drikus Conradie, Matt Munro, Sam Macky, James Parton, Tom Bell, Finn Maunsell + Hayden Shaw (cox)
- A Final: placed 1st (6:19.62)
HAMB
school
Waikato
wk
David McCaffrey (stroke), Cade Fleming, George Loughnan, Thomas Bedford, Marcus Bolli, Lachlan Foote, Jared Capon, Jack Curphey + Jamie Hepworth (cox)
- A Final: placed 4th (6:36.35)
HAMB
school
Waikato
wk
Josh Gaylor (stroke), Lucas Clarke, Ruben Houghton, Matthew Handford, Patrick McCurran, Connor Loomans, Alex Parton, Jack Clough + Matthew Shaw (cox)
- A Final: placed 6th (6:46.38)
HAMB
school
Waikato
wk
Johan Pio (stroke), Cameron Steedman, Kobi Abrahamson, Shokei Leger, Hadleigh Morgan, Nick Gaylor, Finley Deller, Sam Pene + Ryan Slight (cox)
- A Final: placed 8th (6:56.58)