- Division 4: placed 4th (7:42.81)
- Division 2: placed 4th (8:00.32)
GLDW
school
Auckland
au
Isabella Rogers (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Jasmine Brake, Mary-Rose Millett + William Young (cox)
Coached by: Greg Reid
- Division 2: placed 1st (7:42.05)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Division 3: placed 1st (8:03.27)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Division 1: placed 6th (7:13.56)
- Division 2: placed 5th (9:25.46)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Division 2: placed 1st (7:28.34)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- A Final: placed 1st (6:48.29)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Division 2: placed 3rd (8:02.04)
- A Final: placed 6th (8:40.22)
GLDW
school
Auckland
au
Peter Goldstone (stroke), Oliver Mallinson, Jules Courtine, Jamie Young, Scott Keats, Ben Harte, Caelan MacDonald, Truman Boughey + James MacKenzie (cox)
Coached by: Alex Dawson
- A Final: placed 5th (7:19.79)
- Division 1: placed 4th (7:45.93)
- Division 3: placed 2nd (8:44.41)
GLDW
school
Auckland
au
Mathew Tetley (stroke), Jack Appleyard, Callum Parkes, Oliver Mallinson, Ben Harte, Jamie Young, Truman Boughey, Caelan MacDonald + Sara Everitt (cox)
Coached by: Lorraine Murray
- Division 1: placed 4th (7:18.34)
- Division 2: placed 2nd (8:09.36)
- Division 1: placed 2nd (7:29.93)
- Division 2: placed 5th (7:52.82)
- Division 1: placed 4th (9:08.41)
- Division 2: placed 2nd (9:07.89)
- Division 2: placed 1st (7:27.73)
- Division 1: placed 1st (8:18.68)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Lorraine Murray
- Division 4: placed 2nd (7:29.66)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- A Final: placed 6th (7:39.59)
- Division 2: placed 1st (7:21.73)
GLDW
school
Auckland
au
Brodie Green (stroke), Peter Goldstone, Jules Courtine, Mathew Tetley, Jamie Young, Jack Appleyard, Blake Kayser, Ben Harte + William Young (cox)
Coached by: Alex Dawson
- Division 2: placed 4th (7:31.29)
- Division 3: placed 1st (7:14.61)
- Division 1: placed 5th (8:08.81)
GLDW
school
Auckland
au
India Forbes (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Mary-Rose Millett, Isabella Rogers, Isabela Montano, Olympe de Rouvroy, Sara Everitt, Ellen Davis + Samantha Cane (cox)
Coached by: Cameron Watson
- Division 2: placed 2nd (7:45.86)
- Division 4: placed 3rd (8:07.29)
- Division 1: placed 5th (8:40.72)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Greg Reid
- Division 1: placed 3rd (6:56.36)
- Division 1: placed 1st (8:30.05)
- Division 2: placed 2nd (8:36.20)
- Division 3: result (SCR)
GLDW
school
Auckland
au
Zak Everitt (stroke), Nick Tetley, Isaac Mallinson, Thomas Seyb, Rory Mallinson, Regan Lees, Rob MacKenzie, Joel Wilson + Scott Keats (cox)
Coached by: Greg Reid
- A Final: placed 7th (6:47.73)