WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 1st (7:43.04)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 5th (8:12.13)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 6th (8:18.41)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 7th (8:30.14)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 3: placed 8th (9:31.86)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 5th (8:28.31)
- Division 1: placed 4th (8:15.45)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 2nd (7:50.46)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 3rd (8:00.84)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 5th (8:42.22)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 4th (8:04.04)
- A Final: placed 4th (8:28.33)
WTLG
school
Auckland
au
Holly Ellett (stroke), Sophie Salt, Lucy Brown, Maisie Meiklejohn, Lucy Gilbert, Taylor Catchpole, Briana Smith, Robyn Knowles + Elosie Siermans (cox)
Coached by: Craig Smith
- A Final: placed 5th (7:25.85)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- A Final: placed 2nd (7:45.26)
- Division 1: placed 2nd (8:53.49)
- Division 1: placed 5th (8:51.90)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- A Final: placed 1st (7:24.86)
- Division 2: placed 4th (9:41.53)
- Division 3: placed 3rd (8:58.13)
- Division 1: result (SCR)
- Division 4: placed 6th (11:04.48)
- Division 2: result (SCR)
WTLG
school
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Courtney McCormick, Renee Scott-French, Jessica Remington, Poppy Logan, Sian Anderson, Adelia Bolam, Caitlin Nugent + Jenna Clinton (cox)
Coached by: Craig Smith
- A Final: placed 2nd (7:15.50)
- Division 2: placed 2nd (8:26.83)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 1st (7:58.69)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 3rd (8:14.62)
WTLG
school
Auckland
au
Maegan du Rhone-Brace (stroke), Hannah Norris, Natasha Abel, Georgia Gray, Tayla Henry, Aimee Mather, Grace Shaw, Amy Norris + Erin Nugent (cox)
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 3rd (7:50.99)
WTLG
school
Auckland
au
Latiesha Nathan (stroke), Charlotte Partridge, Holly Gray, Tessa White-Parsons + Francesca MacGregor (cox)
Coached by: Craig Smith
- Division 1: placed 2nd (8:45.46)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Division 2: placed 6th (10:09.21)
- Division 2: placed 7th (9:23.93)
WTLG
school
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Courtney McCormick, Renee Scott-French, Jessica Remington, Poppy Logan, Sian Anderson, Sasha Ballantyne, Amber Gorrie + Madison Seymour (cox)
Coached by: Craig Smith
- A Final: placed 2nd (7:25.78)