- Division 3: result (DNS)
- Division 2: result (DNS)
- Division 1: placed 3rd (7:55.83)
- Division 2: placed 1st (6:57.60)
- Division 2: placed 6th (7:20.53)
- Division 1: placed 4th (7:07.15)
- Division 3: placed 3rd (7:14.95)
- Division 2: placed 3rd (7:39.93)
- A Final: placed 2nd (6:48.30)
- A Final: placed 4th (7:02.79)
- Division 1: placed 3rd (7:05.32)
- Division 2: placed 3rd (7:14.47)
SHAK
school
Auckland
au
Daniel McGill (stroke), James Fitz-Gerald, Tim Edwards, William Swan, Tim Everitt, Nathan Collins, Trent Harris, Regan Martin-Gawn + Ryan Olsen (cox)
- A Final: placed 3rd (6:48.98)
- Division 1: placed 2nd (7:02.81)
- Division 2: placed 3rd (7:33.94)
- Division 4: result (DNS)
SHAK
school
Auckland
au
Sebastian Serrano-Valladares (stroke), Sean Paget, Tom Newton, Finn Lawson, Henry Hyslop, George Hyslop, Ben Faitasi, Tim Everitt + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 3rd (6:37.83)
SHAK
school
Auckland
au
Daniel McGill (stroke), Josh Purdon, James Fitz-Gerald, Tim Edwards, William Swan, Jack Fordham, Nathan Collins, Trent Harris + Joe MacGillivray (cox)
- Division 2: placed 4th (7:17.17)
- Division 2: placed 1st (7:34.77)
- Division 1: placed 1st (7:19.28)
- Division 3: placed 4th (7:37.59)
- Division 4: placed 5th (8:39.92)
- Division 1: placed 5th (8:48.81)
- Division 1: placed 3rd (7:32.59)
- Division 2: placed 4th (7:44.35)
- Division 3: placed 6th (8:34.19)
- Division 2: placed 4th (7:31.98)
- Division 1: placed 3rd (7:27.48)
SHAK
school
Auckland
au
Richard Irwin (stroke), Thomas Polo, Joseph Faitasi, Davian Beckham, Luke Simonsen, Johnathan Edwards, Nicholas Hancock, Conor Nelson + Ben Tyson (cox)
- Division 1: placed 2nd (6:37.81)
SHAK
school
Auckland
au
Henry Lynch (stroke), Nick Brokenshire, Chris Brokenshire, Damon Abraham, Thomas Denham, Sasha Rowell, Zoran Sulenta, Hamish Blackhall + Ryan Olsen (cox)
- Division 2: placed 2nd (6:31.33)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 6th (8:05.87)
- Division 2: placed 3rd (6:56.90)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: Shc
- Division 1: placed 6th (7:24.19)
- Division 1: placed 7th (8:07.58)
- Division 1: placed 6th (8:13.26)
- Division 2: placed 5th (8:15.00)
- Division 2: placed 7th (8:40.53)
SHAK
school
Auckland
au
Richard Irwin (stroke), Thomas Polo, Oliver Tattersall, Fergus Meldrum, Luke Simonsen, Harrison Fookes, Ricardo Garelja, Johnathan Edwards + Ben Tyson (cox)
- A Final: placed 2nd (6:31.27)