- Heat 3: placed 6th (8:29.76)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 3: placed 6th (8:29.04)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 1: placed 5th (8:29.88)
STAC
club
Wellington
we
Phoebe Stallman (stroke), Bella Cordwell, Olive McIntosh-Oakley, Tasha Wypych + Hannah McMullan (cox)
Coached by: Nathan Wallace
STAC
club
Wellington
we
Henry Horwood Verstappen (stroke), Harrison Stroud, Andrew Loveard, Jeremy Lee + Matthew Chang (cox)
Coached by: James Entwisle
- Heat 1: placed 6th (7:39.46)
- Heat 1: placed 5th (8:29.48)
- Heat 2: placed 5th (8:26.99)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Heat 4: placed 7th (9:14.33)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 6: placed 5th (9:27.24)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 2: placed 8th (11:00.01)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 1: placed 7th (9:29.03)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
STAC
club
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Heat 1: placed 7th (7:07.32)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Heat 1: placed 3rd (8:36.85)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton & Kerry Wilkins
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton & Kerry Wilkins
- Heat 5: placed 6th (7:50.45)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 4: result (DNF)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 4: placed 5th (10:01.45)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Heat 3: placed 5th (9:31.34)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
STAC
club
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Heat 3: placed 6th (7:47.00)
- Heat 1: placed 5th (9:25.32)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 2: placed 6th (8:34.06)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 2: placed 7th (9:26.23)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 4: placed 7th (10:10.54)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 1: placed 4th (8:32.46)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton & Kerry Wilkins
STAC
club
Wellington
we
Sophie McGill-Smith (stroke), Hannah Hodgkinson, Zara Simpson, Hine Apanui-Barr, Grace Washington, Clara Morris, Sarah Manners, Paige Friend + Georgia Limacher (cox)
Coached by: Mark Ware
- Heat 3: placed 6th (8:20.79)
- Heat 1: placed 4th (7:38.67)
- Heat 3: placed 5th (8:11.44)
- Heat 5: placed 6th (8:22.07)
- Heat 1: placed 3rd (9:37.85)
- Heat 2: placed 7th (10:05.97)
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Sam Isbister, Connor Moore, Ben Strowger-Turnock, Cameron Clark, Oliver Paotonu, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Vanessa Harvey
- Heat 3: placed 4th (7:17.92)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
STAC
club
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Heat 3: placed 6th (7:48.54)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 2: placed 7th (8:39.37)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 2: placed 5th (8:40.30)
STAC
club
Wellington
we
Sophie McGill-Smith (stroke), Hannah Hodgkinson, Sarah Manners, Anastasia Burn + Megan Starnes (cox)
- Heat 3: placed 6th (8:36.73)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 1: placed 8th (8:57.64)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 4: placed 4th (8:20.53)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 2: placed 8th (10:27.38)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allan Greer
- Heat 5: placed 8th (10:22.60)
- Heat 5: placed 5th (7:25.41)
- Heat 2: placed 6th (8:05.74)
- Heat 3: placed 3rd (7:43.33)
- Heat 4: placed 3rd (9:08.97)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Heat 3: placed 8th (8:52.84)
STAC
club
Wellington
we
Ellery Waterson (stroke), Hamish Scott-Wood, Sean Tholen, James Pearce, Sam Pedersen, Matt McGee, Adam Bradly, Alex Tanner + Ryan Broadley (cox)
Coached by: Gary Maude
- Heat 3: placed 6th (10:37.48)
- Heat 4: result (NRR)
- Heat 5: placed 4th (9:24.04)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Vanessa Harvey
- Heat 3: placed 5th (7:30.26)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Vanessa Harvey
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 2: placed 6th (8:37.72)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Mark Ware
- Heat 3: placed 7th (9:05.26)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 1: placed 7th (9:10.13)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 5: placed 6th (7:38.52)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
STAC
club
Wellington
we
Nina Lawrence (stroke), Emma Turner, Zoe Smith, Rosa Buxton, Sophie van Bunnik, Emily Bridgland, Evie Howard, Olivia Gallagher + Emili Shiraiwa (cox)
Coached by: Alan Greer
- Heat 2: placed 6th (8:22.58)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Nathan Wallace
- Heat 1: placed 6th (7:03.25)
STAC
club
Wellington
we
Tristan Cotter (stroke), Joshua Michael, Sam Wilkins, Thomas Cummack, James Nicholas, Lucas Toovey, George McIntyre, Matthew Belworthy + James Budge (cox)
Coached by: Ray Hamilton & Kerry Wilkins
- Heat 3: placed 4th (6:56.31)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Heat 2: placed 8th (9:30.13)
STAC
club
Wellington
we
Phoebe Stallman (stroke), Bella Cordwell, Tasha Wypych, Olive McIntosh-Oakley, Zara Simpson, Stella Hudson, Hine Apanui-Barr, Ashley McCarty-Carnahan + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Nathan Wallace
STAC
club
Wellington
we
- Heat 3: placed 5th (7:08.74)
STAC
club
Wellington
we
- Heat 3: placed 6th (7:29.01)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Gary Maude
- Heat 2: result (DNS)
STAC
club
Wellington
we
Henry Horwood Verstappen (stroke), Harrison Stroud, Andrew Loveard, Jeremy Lee + Thomas Entwisle (cox)
- Heat 1: placed 7th (12:23.15)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Gary Maude
- Heat 3: placed 2nd (8:02.58)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Gary Maude
- Heat 3: placed 6th (8:54.96)
- Heat 5: placed 7th (9:16.15)
- Heat 6: placed 6th (9:03.94)
- Heat 1: placed 4th (9:08.53)
- Heat 3: placed 8th (9:29.58)
- Heat 5: placed 7th (8:34.42)
- Heat 4: placed 3rd (8:29.64)
STAC
club
Wellington
we
Emma Rudge (stroke), Annabel Higgie, Caitlin Grice, Izzy Paotonu, Anika Terry, Bianca van Dyke, Charlotte Russon, Amelia Rhodes + Lucy Rhodes (cox)
Coached by: Alan Greer
STAC
club
Wellington
we
Robert Cookson (stroke), Thomas Gray, Phillip Wilson, Benjamin Taylor, Connor Burns, Tasmin Wain, Patrick Gibson, Daniel Petrovich + Jae Morse (cox)
Coached by: James Entwisle