Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Jackie Abraham & Mark Norman
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
CGGX
school
Oceania
oc
|
Coached by: Dafydd Gwynn-Jones & Caroline Pijpers
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Scott Wilson
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Nick Dawe
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Fiona Bassett & Alastair Riddle
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock & Anna Cullum
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Neil S And G & Nicky Staite
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury & Nicole Hook
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Rebeka Frood (stroke), Shannon Blake, Lauren Shields, Sandalika Illangamudalige + Monique Channer (cox)
Coached by: Craig Bocock & Anna Cullum
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Te Mahara Swanson Hall (stroke), Bianca Rogers-Mott, Claudia Walsh, Chelsie Thomas + Sarah Heuvel (cox)
Coached by: Fiona Bassett & Alastair Riddle
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Matt Rickard
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Courtney McCormick (stroke), Maisie Meiklejohn, Robyn Knowles, Taylor Catchpole + Amber Fordham (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Noel Hendl
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: D Dudley
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|