Heat 1 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stewart & Megan Liddy
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Louis Lambert & Louis Agnew
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Raechel Cummins
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Jamie Hindle-Daniels (stroke), Matthew Johnson, Jack Kovacs, Dylon van der Vental + James Marston (cox)
Coached by: Conor Mercer
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Hunter Freeman (stroke), Kenneth Gardiner, Victor Novac-Abraham, Timothy Hughes + Flynn McLatchie (cox)
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bert Gruythysen
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bert Gruythysen
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stewart & Megan Liddy
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Heat 5 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: I Weenink & D Dudley
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Robert Wallace (stroke), William Thompson, Nicholas Wright, William Coman + Alexander Sutcliffe (cox)
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross & Rory Accorsi
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|