AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 3: placed 6th (8:27.84)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 7th (8:26.53)
AKLC
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 4: placed 7th (8:55.41)
AKLC
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Amelia Blamey (stroke), Grace Michie, Eleanor Bonetti, Sophie Clark + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Grace Johnstone (stroke), Eleanor Griffiths, Rhianna Waller, Kathleen Greensill + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 7th (9:26.53)
- Heat 3: placed 5th (8:43.73)
- Heat 1: placed 8th (9:51.70)
- Heat 1: placed 4th (8:06.44)
- Heat 2: placed 7th (8:36.60)
- Heat 2: placed 6th (9:28.03)
- Heat 2: placed 4th (7:52.29)
AKLC
club
Auckland
au
Henry Lynch (stroke), Finn Lawson, Tom Newton, Luke Simonsen, Conor Nelson, George Hyslop, Henry Hyslop, Sean Paget + Ryan Olsen (cox)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nicole Hook
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Laura Batchelor-Cook, Claudia Lawrence, Issy Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & Grader Howells
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Heat 3: result (NRR)
- Heat 2: placed 3rd (9:08.16)
- Heat 2: placed 5th (9:14.55)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Tim Wilson
AKLC
club
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Verity Andrews, Mackenzie Alford, Grace Johnstone + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 3: placed 7th (8:59.31)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: result (NJ)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 4th (7:38.30)
AKLC
club
Auckland
au
Zoe Mills (stroke), Eva Millar, Ariana Speirs, Samantha Hart, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Sophie Humphries, Georgia Pettengell + Kate Bolland (cox)
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
AKLC
club
Auckland
au
Phoebe Archibald (stroke), Georgia Gregory, Rosie Ireland, Isabella Morcom, Lucinda Trethewey, Rosie Stack, Hannah Avery, Eleanor Bonetti + Kate Leaming (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 6th (8:24.38)
- Heat 2: placed 7th (10:10.19)
AKLC
club
Auckland
au
Joshua Powrie (stroke), Sam Murphy, Caimin McNamara, Thomas Henderson, Ethan Fookes, Dekan Fleming, Edward Dobbs, Logan Pierce + Michael Braem (cox)
Coached by: Shc Rowing
- Heat 1: placed 7th (8:41.68)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
- Heat 2: placed 5th (8:33.65)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
- Heat 1: placed 7th (9:02.95)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 2: placed 6th (8:42.55)
AKLC
club
Auckland
au
Zoe Mills (stroke), Hannah Kerrigan, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 4th (8:46.25)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 3: placed 7th (9:08.14)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Gregory (stroke), Kate Haines, Isabella Morcom, Eleanor Bonetti + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 4: placed 7th (7:46.27)
- Heat 4: placed 5th (7:41.04)
- Heat 3: placed 5th (8:18.11)
- Heat 2: placed 7th (8:41.54)
AKLC
club
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ella Nicholls, Zoe Millar, Fenella Hemi, Alice Grigg, Taylor Holliman, Matilda Hewett, Ruby Stevens + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Laura Batchelor-Cook, Claudia Lawrence, Eva de Jong, Aleesha Steel, Issy Meikle, Georgia Batten, Isabella Grey + Juliet Berg (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 3: placed 5th (8:13.18)
AKLC
club
Auckland
au
Amelia Blamey (stroke), Hannah Easton, Grace Michie, Eleanor Griffiths, Sophie Hooke, Rhianna Waller, Mary Weatherall, Sophie Clark + Lauren Furley (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 3rd (8:02.28)
AKLC
club
Auckland
au
Asmitha Murugananthan (stroke), Alexandra Cox, Ella Stack, Gabriella Sansom, Mackenzie Alford, Sacha Sampson, Verity Andrews, Grace Johnstone + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 5th (8:35.87)
AKLC
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
Joshua Kingston (stroke), Quinn O'Brien, Patrick Spencer, Malkome Vaka, Callum Smidt, Vedran Ilich, Isaac Screen, George Grbich + Ben Tyson (cox)
- Heat 3: placed 5th (7:12.76)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 2: placed 6th (8:20.65)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Gibson (stroke), Grace Manks, Kate Poole, Madeleine Wilson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 5: placed 5th (7:31.49)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 3: result (DNS)
AKL*
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ella Nicholls, Zoe Millar, Fenella Hemi, Alice Grigg, Taylor Holliman, Matilda Hewett, Ruby Stevens + Juliet Berg (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Issy Meikle, Aleesha Steel, Laura Batchelor-Cook, Claudia Lawrence, Eva de Jong, Georgia Batten, Isabella Grey + Kate Bolland (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 6th (8:35.67)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 1: placed 7th (8:17.46)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 4th (7:53.32)
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 1: placed 6th (8:00.87)
- Heat 3: placed 4th (8:39.67)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 7th (9:42.08)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Mary Weatherall (stroke), Rhianna Waller, Sophie Hooke, Kathleen Greensill + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 6th (9:42.00)
AKLC
club
Auckland
au
Issey Wilson (stroke), Emma McTigue, Georgia Hansen, Annabelle Brewer, Hanne Mellsop, Ana Courtney, Lizzie Dean, Kristina Lowndes + Anna Burns (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 5th (7:33.90)
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Spence (stroke), Olivia Bridgman, Claudia Frew, Victoria Watt, Annabel Childs, Briana Siteine, Zoe Mills, Eva Millar + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Taryn Morgan, Aimee Cable, Monique Waller, Madeleine Hemi, Hannah Kerrigan, Isla Peachey, Georgia Tremeer + Juliet Berg (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 5th (7:04.28)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 3: placed 8th (7:48.84)
- Heat 4: placed 4th (8:18.33)
- Heat 5: placed 6th
- Heat 2: placed 4th (9:22.96)
- Heat 1: placed 8th (9:51.38)
AKLC
club
Auckland
au
Joshua Powrie (stroke), Sam Murphy, Thomas Henderson, Caimin McNamara, Ethan Fookes, Dekan Fleming, Sam Gollings, Thomas Dodds + Jeffrey Small (cox)
- Heat 1: placed 5th (8:00.23)
AKLC
club
Auckland
au
Annabel Childs (stroke), Olivia Bridgman, Claudia Frew, Briana Siteine, Charlotte Spence, Victoria Watt, Zoe Mills, Charlotte Riley + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Taryn Morgan, Aimee Cable, Monique Waller, Madeleine Hemi, Hannah Kerrigan, Isla Peachey, Georgia Tremeer + Juliet Berg (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Barclay (stroke), Allison Tauber, Ella Simanu, Kate Haines, Issey Wilson, Emma McTigue, Kate Poole, Olivia Phipps + Kate Leaming (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Gibson (stroke), Kristina Lowndes, Georgia Hansen, Alice Grave, Hanne Mellsop, Annabelle Brewer, Emily Mills, Grace Manks + Anna Burns (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 5th (7:28.26)
AKLC
club
Auckland
au
Joseph Watson (stroke), Liam Durkin, Luke Simonsen, Fergus Meldrum, Anton Ilich, Henry Lynch, Richard Irwin, Johnathan Edwards + Ben Tyson (cox)
- Heat 2: placed 7th (6:37.74)
AKLC
club
Auckland
au
Nick Brokenshire (stroke), Chris Brokenshire, Finn Lawson, Conor Nelson, George Hyslop, Tom Newton, Sean Paget, Hamish Blackhall + Ryan Olsen (cox)
- Heat 1: placed 7th (6:39.54)