GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Amelia Blamey (stroke), Grace Michie, Eleanor Bonetti, Sophie Clark + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Matt Rickard & Angela Juergensen
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Cassidy Jackson-McClutchie (stroke), Roisin Laphen, Lucy Duncum, Ashlea Knowles + Rebecca Green (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Zach Booten
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mollie James
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Matt Rickard & Angela Juergensen
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Cassidy Jackson-McClutchie (stroke), Roisin Laphen, Lucy Duncum, Ashlea Knowles + Rebecca Green (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O Neil
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Grace Johnstone (stroke), Eleanor Griffiths, Rhianna Waller, Kathleen Greensill + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Amelia Blamey (stroke), Grace Michie, Eleanor Bonetti, Sophie Clark + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mollie James
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Maddie Ferrier (stroke), Courtney King, Annabelle Skinner-Evers, Florence Barbalich + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Eva Sorensen (stroke), Ashleigh Anderson, Gabrielle Leonard-Hansby, Sophie Mischefski + Hollie Clark (cox)
Coached by: Luke O Neil
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard & Olive McIntosh Oakley
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Zach Booten
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: K Pewhairangi & I Weenink
|