Heat 1 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock & Anna Cullum
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Zoe Mills (stroke), Hannah Kerrigan, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Scott Wilson
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns & Meredith Graham
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock & Anna Cullum
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chloe MacFarlane & Brett Smith
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey & Anya Mabbott
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Georgia Gregory (stroke), Kate Haines, Isabella Morcom, Eleanor Bonetti + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Rebecca Faletanoai (stroke), Mia Cunningham South, Alicia McColl, Shena Donald + Jackson White (cox)
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Sophie Wickens (stroke), Ruby Leverington, Annabelle Skinner-Evers, Megan Flannery + Claudia Cunningham (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns & Meredith Graham
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Heat 5 Progression: 1->Final; Rest->Eliminated |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Isabella Kippenbeger (stroke), Mary-Therese Leathers, Edin Harvey, Sarah Ardin + Lucy Youngquest (cox)
Coached by: Ross Webb
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hayden Shaw & Ron Neighbour
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: I Weenink & D Dudley
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Danielle Edwards-Lather (stroke), Katelyn Atitchison, Lammie Griezel-Hill, Charlotte Smith + Emilia Richards (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: K Pewhairangi & A Hackett
|