- Heat 3: placed 8th (9:03.96)
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 3: result (DNS)
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 4: result (DNS)
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 2: result (DNS)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Matthew Beck
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies
- Heat 3: placed 4th (7:18.96)
KICC
club
Auckland
au
James Cockram (stroke), Austin Rudkin, Simon Reeves, William Batkin, Thomas Hillary, Nick Dougherty, Louis Agnew, Charles Benedek-Rooney + Louis Lambert (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Jansen
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Kristian Barbarich
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Heat 1: placed 5th (6:50.87)
KICC
club
Auckland
au
Mitchell Gellert (stroke), Benjamin Ganley, Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Heat 1: placed 8th (6:58.13)
- Heat 1: placed 5th (7:41.75)
- Heat 5: placed 5th (7:56.01)
- Heat 5: placed 6th (7:57.33)
- Heat 4: placed 5th (7:58.74)
- Heat 1: placed 8th (8:35.12)
- Heat 5: placed 6th (8:10.37)
- Heat 2: result (DNS)
KICC
club
Auckland
au
Christian Doering (stroke), Oliver Gilbertson, Ethan Ross, Charles Clatworthy + George Jennison (cox)
- Heat 4: result (NRR)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Jansen
- Heat 3: placed 4th (7:03.03)
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Heat 1: placed 5th (7:17.24)
- Heat 1: placed 6th (7:55.17)
- Heat 4: placed 5th (7:39.34)
KICC
club
Auckland
au
Daniel Easten (stroke), Matthew Ganley, Richard Tuck, Harry Clark, George Powell, Tom Brown, Harry Gill, Benjamin Mules + James Crompton (cox)
Coached by: Leith Menzies & Matthew Beck
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Ryall
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Jansen
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Kristian Barbarich
KICC
club
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Heat 3: placed 6th (7:39.62)
KICC
club
Auckland
au
Mitchell Gellert (stroke), Benjamin Ganley, Jack Sherratt, Henry Fitzgerald, Luke Paterson, Lauchlan Rouse, Matthew O'Halloran, Sam Crompton + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen