Heat 1 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Grant Ryder
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Mark Norman
|
|||
Heat 2 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Sofia Morrell (stroke), Alie Henderson-Corporaal, Meg Aitchison, Sara Whibley + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'neill & Harry O'Neill
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
Madeleine Teesdale (stroke), McKenzie Bolland, Epernay Norman, Emerald Scofield + Anna Timpany (cox)
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Gus Berghan
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Aimee Bennett (stroke), Te Mahara Swanson Hall, Elizabeth Hughes, Rowan Simmons + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Paul Simmons
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Katherine Elsdon-Williams (stroke), Courtnee Bangs, Amy McNeil, Kyla Grace Parker + Madison Walters (cox)
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Heat 4 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Briana Smith, Taylor Catchpole + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Paul Simmons
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Jess Field
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Panasse van Laren (stroke), Hannah McMillan-Phillips, Samantha Billington, Charlotte Smith + Melissa Torstonson (cox)
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
Heat 5 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jacqueline van der Velden (stroke), Olivia Admundsen, Zoe Stevenson, Courtney Dyer + Suraya Thomas (cox)
Coached by: Kimberley Pilbrow & Adrian Webster
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Rosie Troughton
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Heat 6 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Craig Bocock
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|