- Heat 5: placed 5th (8:22.80)
- Heat 2: placed 5th (8:19.51)
- Heat 7: placed 5th (8:05.60)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton
- Heat 2: placed 7th (7:58.52)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Roger Batley & Jack Elkington
- Heat 3: placed 5th (8:19.34)
- Heat 2: result (DNF)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Jess Field
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Rosie Troughton
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
- Heat 6: result (DNS)
- Heat 2: placed 6th (7:18.76)
- Heat 2: placed 6th (8:23.62)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Andrew Myers & Sean McVerry
- Heat 4: placed 7th (7:35.24)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
- Heat 5: placed 8th (7:56.51)
- Heat 1: placed 8th (8:03.12)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton
- Heat 3: placed 5th (7:45.17)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Sandy Stuart
- Heat 3: placed 6th (8:05.22)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
- Heat 2: result (NRR)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
- Heat 4: placed 6th (9:13.08)
- Heat 6: placed 5th (8:36.33)
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 7: placed 4th (8:32.81)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Peter Britton
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
- Heat 2: placed 6th (7:46.48)
- Heat 2: placed 7th (8:54.31)
- Heat 1: placed 6th (7:26.40)
- Heat 6: placed 5th (9:21.56)
- Heat 2: placed 6th (8:41.67)
CAMC
club
Waikato
wk
Henry Birch (stroke), Tahu Hollis, Jacob Norris, Daniel Tau, Sam Livingston, Tane Lindsay, Thomas Voss, Joshua Storey + Louis Vuleta (cox)
Coached by: Jack Elkington & Jarrod Saxton
- Heat 2: placed 5th (7:08.12)
CAMC
club
Waikato
wk
Christopher Taylor (stroke), Duncan Fraser, Lachlan McKinnon, Zach Bootten, Joshua Rakels, Lewis Ferrier, Jack Turpitt, Callum Muir + Connor Bunting (cox)
Coached by: Andrew Myers & Sean McVerry
- Heat 3: placed 7th (7:22.68)
CAMC
club
Waikato
wk
Sean McCann (stroke), Braden Wray, Sam Monkley, Jack Hazlehurst, Anthony Slaney, Ben Bowden, Corbin Baker, Owen Santner + Renee Muirhead (cox)
Coached by: Lloyd Curl
- Heat 2: result (DNS)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
- Heat 7: placed 7th (8:36.67)
CAMC
club
Waikato
wk
Estee Browne (stroke), Samantha Voss, Victoria Birch, Madeline Costain, Evelyn Kennedy, Courtney Field, Camilla Cochrane, Brianny Wood + Nichola McLellan (cox)
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
- Heat 3: placed 4th (7:34.34)
CAMC
club
Waikato
wk
Ella Batley (stroke), Kate Wright, Corie Ross-Chilldres, Akiwa Ngatai, Elyse Oliveira, Greer Caddigan, Sarah Mason, Kristy Fisher + Hannah Yee (cox)
Coached by: Rosie Troughton & Jess Field
- Heat 2: placed 6th (8:59.45)
- Heat 1: placed 5th (8:37.46)
- Heat 1: placed 3rd (7:37.35)
- Heat 2: placed 5th (8:07.55)
- Heat 4: placed 3rd (7:49.94)
- Heat 2: placed 4th (8:53.00)
- Heat 3: placed 7th (9:32.01)
- Heat 1: placed 5th (9:09.64)
- Heat 1: placed 7th (9:54.87)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Jack Elkington & Jarrod Saxton
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Jack Elkington & Jarrod Saxton
- Heat 1: placed 7th (8:23.04)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Andrew Myers & Sean McVerry
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Andrew Myers & Sean McVerry
- Heat 3: result (DNS)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Lloyd Curl
- Heat 3: placed 4th (7:47.70)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Lloyd Curl
- Heat 4: placed 7th (8:20.08)
- Heat 1: placed 4th (7:16.92)
CAMC
club
Waikato
wk
Mikala Burns (stroke), Akiwa Ngatai, Camilla Cochrane, Sarah Mason, Corie Ross-Chilldres, Kate Wright, Ella Batley, Kristy Fisher + Brittney Field (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Jess Field
- Heat 2: placed 6th (9:06.53)
CAMC
club
Waikato
wk
Justine Hobbs (stroke), Alice Jenkins, Maddy Reed, Gabrielle Millar, Elyse Oliveira, Madi Powell, Angelique Macklin, Sophie Bridgens + Mikayla Welch (cox)
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
- Heat 2: placed 5th (8:20.77)
CAMC
club
Waikato
wk
Matthew Gaylor (stroke), Jack Foster, Sam Caird, Daniel James, Nicholas Simes, Daniel Tau, Keb Vaetoe, Dion Blaymires + Louis Vuleta (cox)
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
- Heat 1: placed 4th (6:44.74)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Norm Charlton
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
- Heat 2: placed 7th (8:20.93)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Jack Elkington & Jarrod Saxton
- Heat 2: placed 8th (8:55.34)
- Heat 5: placed 5th (9:02.09)
- Heat 1: placed 4th (8:57.11)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
- Heat 3: placed 5th (8:34.67)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
- Heat 5: placed 5th (9:09.12)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Selwyn Cleland
- Heat 3: placed 5th (7:28.78)
CAMC
club
Waikato
wk
Coached by: Roger Batley & Jack Elkington
- Heat 2: placed 5th (8:03.92)