- Heat 6: placed 5th (8:30.21)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 1: placed 5th (7:45.27)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
- Heat 1: placed 5th (8:10.80)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Neil Williams & Jono Debbage
- Heat 2: placed 7th (8:45.13)
- A Final: placed 3rd (8:14.05)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 2: placed 6th (8:34.57)
- Heat 2: placed 7th (9:15.03)
- Heat 5: placed 6th (9:49.42)
- Heat 2: placed 8th (8:41.39)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
- Heat 3: placed 5th (7:21.74)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Charlie Graham & Kim O'Neill
- Heat 2: result (NRR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 2: placed 6th (8:44.78)
- Heat 3: placed 6th (8:31.48)
- Heat 5: placed 7th (9:23.33)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Huw Mitchell
- Heat 2: placed 7th (10:25.08)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
- Heat 1: placed 7th (7:36.52)
- Heat 3: placed 5th (8:04.03)
- Heat 4: placed 6th (8:44.82)
- Heat 1: placed 8th (8:22.84)
- Heat 6: result (DNS)
- Heat 4: placed 6th (9:12.94)
- Heat 1: placed 8th (11:44.39)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 2: placed 7th (8:06.57)
WELC
club
Wellington
we
Courtney Grant (stroke), Jordan Compton, Darian Foulcher-Jones, Riaa Sekona, Mereana Taylor, Alice Parle, Natasha Pringle, Holley-Anne McLuskie + Jess Holland (cox)
Coached by: Charlie Graham & Kim O'Neill
- Heat 3: placed 6th (8:02.36)
- Heat 3: placed 5th (9:06.74)
WELC
club
Wellington
we
Michael Luke (stroke), Joshua Ngaia, Hayden Ryan, Matt Borgdorff, Finn Patric Juhan O'Connor, Vincenzo Costa, Conor Geoghegan, Leo English + Hugh Woodbury (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
- Heat 2: placed 6th (7:49.11)
WELC
club
Wellington
we
Bennet Tucker (stroke), Nick Butler, Alex Sinclair, Braid MacRae, Mark Brown, Tim Williams, Peter Bowman, Paul Glover + Toby Pearce (cox)
Coached by: Neil Williams & Jono Debbage
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
WELC
club
Wellington
we
Emilia Brown (stroke), Lucy Robertson, Molly Steel, Rachel Habershon, Beatrice Hooper, Hannah Comans, Phoebe Baigent, Louise Nisbet + Louise Griffin (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 5th (7:22.62)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
WELC
club
Wellington
we
Octavia Mercer (stroke), Laura Heycoop, Greta Morrison, Tessa Dalgety Evans + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 3: placed 5th (9:33.43)
WELC
club
Wellington
we
- A Final: placed 3rd (8:16.88)
- Heat 3: placed 4th (7:42.12)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Heat 2: placed 5th (8:10.51)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
- Heat 4: placed 5th (8:46.45)
- Heat 3: placed 7th (9:49.51)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 1: placed 6th (9:42.89)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Huw Mitchell
- Heat 2: placed 8th (10:11.34)
WELC
club
Wellington
we
Kate Jordan (stroke), Catherine Mills, Alice Wright, Lisa Rofe, Francie Morrow, Eleanor Bradley, Charlotte Robertson, Ellie O'Connell + Sarah Boyle (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- A Final: placed 7th (6:52.26)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Heat 2: placed 7th (9:33.26)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
- Heat 3: placed 7th (9:03.80)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Neil Williams & Jono Debbage
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Neil Williams
- Heat 4: placed 6th (8:36.77)
- Heat 4: placed 7th (10:19.71)
- Heat 6: placed 5th (8:59.39)
- Heat 1: placed 6th (9:00.01)
- Heat 4: result (NJ)