AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Nick Bixly
- Heat 1: placed 6th (7:48.09)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Julian Foulkes
- A Final: placed 2nd (8:07.70)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson
- Heat 2: placed 5th (8:29.36)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson
- Heat 6: result (DNS)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson
- Heat 5: placed 6th (9:25.18)
- Heat 1: placed 6th (7:50.11)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
- Heat 2: placed 6th (7:03.01)
- Heat 4: placed 6th (8:03.54)
- Heat 4: placed 7th (8:16.70)
- Heat 1: placed 5th (8:10.16)
- Heat 1: placed 6th (7:52.99)
AKLC
club
Auckland
au
Oliver Tattersall (stroke), Harrison Fookes, Christian Kelleher, Jake Elliott, Charlie Lennon, Matt Lynch, Hugo Thomlinson, Ricardo Garelja + Max Wills (cox)
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Christiana Chapman (stroke), Tauhi Lopeti, Jordan Oppert, Danielle Vandermeer + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Heat 2: placed 3rd (7:40.72)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Nick Bixly
- Heat 1: placed 4th (7:32.01)
- Heat 4: placed 6th (8:31.42)
- A Final: placed 1st (7:49.18)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Barbara Fenner
AKLC
club
Auckland
au
Francesca Canestri (stroke), Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Hannah Kerrigan + Kate Bolland (cox)
Coached by: Sam Henry
- Heat 2: placed 5th (8:47.22)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Riley (stroke), Madeline Allen, Chanelle Jones, Annabelle Malone + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 3: placed 7th (7:59.70)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Nick Bixley
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Spence (stroke), Briana Siteine, Aimee Cable, Taryn Morgan, Mackenzie Freeman, Isla Peachey, Victoria Watt, Georgia Tremeer + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Holly McKenzie (stroke), Issey Wilson, Kristina Lowndes, Annabelle Brewer, Savannah Walker, Ella Marr, Jessica Doughty, Lizzie Dean + Sarah McCracken (cox)
Coached by: Cameron Smith
AKLC
club
Auckland
au
Jasmine Charteris (stroke), Tahlia Tomsett, India Ludbrook, Emma Kruger, Lucy Connell, Sarah Yzendoorn, Anna Kermode, Sydney Pollok + Kate Leaming (cox)
Coached by: Cameron Smith
- Heat 5: result (DNS)
- Heat 6: placed 6th (8:21.88)
AKLC
club
Auckland
au
Zoran Sulenta (stroke), Henry Lynch, Conor Nelson, Joshua Baxter, Sasha Rowell, Ollie McMillan, Sam McMillan, Daniel Alley + Trent Harris (cox)
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Hamish Blackhall (stroke), Cooper Hopman, Ollie McMillan, Monty Kerr, Joseph Faitasi, Nicholas Hancock, Sebastian Serrano-Valladares, Joseph Turnbull + Nathan Collins (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 5th (7:07.18)
AKLC
club
Auckland
au
Maddy Bar-Mains (stroke), Matthew Scurrah, Davian Beckham, Joseph Murray, Johnathan Edwards, Adam Major, Will Draper, Will Gatting + Max Wills (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 7th (8:29.37)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 7th (6:53.08)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Heat 1: placed 6th (8:38.78)
AKLC
club
Auckland
au
Jessica Doughty (stroke), Savannah Walker, Annabelle Brewer, Kristina Lowndes + Sarah McCracken (cox)
Coached by: Cameron Smith
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Cameron Smith
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Cameron Smith
- Heat 2: placed 6th (8:36.55)
- Heat 3: placed 4th (7:14.85)
AKLC
club
Auckland
au
Raina Marshall (stroke), Sarah L'Amie, Phoebe Allen, Madeline Allen, Annabel Childs, Rachel MacLachlan, Chanelle Jones, Charlotte Riley + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Barclay (stroke), Allison Tauber, Ella Simanu, Jordan Blum, Ella Marr, Alice Grave, Lizzie Dean, Grace Otai + Sarah McCracken (cox)
Coached by: Rob Ryan
- Heat 1: placed 4th (7:37.65)
AKLC
club
Auckland
au
Dahne Boniface (stroke), Emily Mills, Emma Kruger, Olivia Phipps, Hanne Mellsop, Lucy Connell, Ruby Carter, Tiana Jakicevich + Juliet Wrathall (cox)
Coached by: Rob Ryan
- Heat 1: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Ruby Carter (stroke), Lucy Hussona, Olivia Phipps, Hanne Mellsop, Lucy Connell, Dahne Boniface, Sophia Hawkins, Hilary Seel + Sophie Scott (cox)
Coached by: Rob Ryan
- Heat 2: placed 5th (8:27.41)
AKLC
club
Auckland
au
Joseph Watson (stroke), Louis Pye, James Greig, Matt Lynch, Matthew Bodger, Joseph Leonard, Matthew Hanchet, Jake Power + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Zoran Sulenta (stroke), Cooper Hopman, Henry Lynch, Joseph Faitasi, Davian Beckham, Ollie McMillan, Sam McMillan, Richard Irwin + Trent Harris (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 2: placed 5th (7:11.76)
AKLC
club
Auckland
au
Freddie Thomlinson (stroke), Nicholas Hancock, Joshua Baxter, Joseph Murray, Maddy Bar-Mains, Will Draper, Adam Major, Will Gatting + Nathan Collins (cox)
- Heat 1: placed 8th (8:33.09)
- Heat 3: placed 4th (8:50.59)
AKLC
club
Auckland
au
Christiana Chapman (stroke), Danielle Vandermeer, Bailee Waller, Tauhi Lopeti, Jordan Oppert, Briony Fanslow, Paige Dobell, Georgia Malins + Jacinta Taiapa (cox)
Coached by: Ian McKinnon
- A Final: placed 4th (7:17.36)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 4th (7:11.00)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 2: placed 6th (7:31.25)
AKLC
club
Auckland
au
- A Final: placed 5th (8:43.64)
- Heat 1: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Francesca Canestri (stroke), Georgia Tremeer, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Hannah Kerrigan, Taryn Morgan, Meg Dempsey, Lillian Richardson + Kate Bolland (cox)
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Barclay (stroke), Olivia Phipps, Grace Otai, Ella Simanu, Jordan Blum, Emilee Wright, Holly McKenzie, Alice Grave + Anna Burns (cox)
Coached by: Sophie Wilson
AKLC
club
Auckland
au
Sophia Hawkins (stroke), Tiana Jakicevich, Hanne Mellsop, Lucy Hussona, Jasmine Charteris, Hilary Seel, Ana Courtney, Ruby Carter + Juliet Wrathall (cox)
Coached by: Sophie Wilson
- Heat 1: placed 6th (8:44.63)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
AKLC
club
Auckland
au
Oliver Tattersall (stroke), Liam Durkin, Charlie Lennon, Jake Elliott, Kane Sowry, Nicholas Harris, Chris Brokenshire, Nick Brokenshire + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Mitchell Stone (stroke), Matthew Bodger, Thomas Polo, Louis Pye, Joseph Watson, Thomas Denham, Luke Simonsen, Conor Nelson + Ryan Olsen (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 5th (6:51.59)
AKLC
club
Auckland
au
Zoran Sulenta (stroke), Joseph Leonard, Nicholas Hancock, George Hyslop, Henry Hyslop, Sasha Rowell, Ollie McMillan, Monty Kerr + Tom Christie (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 3: placed 6th (7:35.73)
AKLC
club
Auckland
au
Hamish Blackhall (stroke), Henry Lynch, Richard Irwin, Sam McMillan, Joseph Faitasi, Sebastian Serrano-Valladares, Jake Power, Daniel Alley + Trent Harris (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 1: result (DNS)
AKLC
club
Auckland
au
Maddy Bar-Mains (stroke), Freddie Thomlinson, Matthew Scurrah, Joseph Turnbull, Will Draper, Joseph Murray, Adam Major, Davian Beckham + Nathan Collins (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 2: placed 6th (9:01.77)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 4: placed 6th (8:56.46)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Barbara Fenner
- Heat 4: placed 4th (8:43.58)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Riley (stroke), Rachel MacLachlan, Chanelle Jones, Annabelle Malone + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: Sam Henry
- Heat 4: placed 5th (9:00.02)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Aidan Nel (stroke), Hugo Snell, Scott Aitchison, Michael Newton, Carey Dale, Tom Liu, Angus Bews, Kam Wing + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
- A Final: placed 6th (6:21.20)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Julian Foulkes
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Joseph Leonard (stroke), Jake Power, Sebastian Serrano-Valladares, Henry Hyslop + Trent Harris (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 5th (7:47.94)
- Heat 5: placed 5th (8:56.60)
- Heat 1: placed 5th (8:59.09)
- Heat 2: placed 8th (9:23.06)
- Heat 4: result (DNS)
- Heat 1: placed 4th (8:00.43)
AKLC
club
Auckland
au
Amy Mills (stroke), Virginia Dougherty, Paige Turley, Olivia Underwood, Sarah Caro, Charlottte Orange, Elena Glengarry, Harriet Taylor + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Rob Ryan
AKLC
club
Auckland
au
Anthony Allen (stroke), Richard Power, Oliver George, Joshua Earl, Jaeden Waldron-Lemon, Oliver Aitchison, Max Lowndes, Tim McMaster + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Nick Bixley