WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Barton
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->FA; RE |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Barton
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixly
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Fiona Symes
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->FA; RE |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Fiona Symes
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Olivia White-Parsons (stroke), Sami Thompson, Stefanie Baker-Burns, Chanelle Hickford + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Olivia White-Parsons (stroke), Sami Thompson, Stefanie Baker-Burns, Chanelle Hickford + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & Tyler Scott
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Logan Herbert (stroke), Logan Corbishley, Stanley Renwick-Russell, Campbell Edmonds + George Weeks (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
|
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & Tyler Scott
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Mark Inder
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Byron De Beere & Mike Karrebaek
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Neil Williams & Jono Debbage
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Logan Herbert (stroke), Logan Corbishley, Stanley Renwick-Russell, Campbell Edmonds + George Weeks (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard & Scott McGill
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Jack Elkington
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace & Emily Lidell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Diana Hatwell
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Martin Davies
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Grant Ryder
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Mark Norman
|
|||
Heat 2 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Sofia Morrell (stroke), Alie Henderson-Corporaal, Meg Aitchison, Sara Whibley + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Alex Dawson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'neill & Harry O'Neill
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
Madeleine Teesdale (stroke), McKenzie Bolland, Epernay Norman, Emerald Scofield + Anna Timpany (cox)
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Gus Berghan
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Aimee Bennett (stroke), Te Mahara Swanson Hall, Elizabeth Hughes, Rowan Simmons + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Paul Simmons
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Katherine Elsdon-Williams (stroke), Courtnee Bangs, Amy McNeil, Kyla Grace Parker + Madison Walters (cox)
Coached by: Hayden Shaw
|
|||
Heat 4 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Briana Smith, Taylor Catchpole + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Paul Simmons
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Jess Field
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Panasse van Laren (stroke), Hannah McMillan-Phillips, Samantha Billington, Charlotte Smith + Melissa Torstonson (cox)
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
Heat 5 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jacqueline van der Velden (stroke), Olivia Admundsen, Zoe Stevenson, Courtney Dyer + Suraya Thomas (cox)
Coached by: Kimberley Pilbrow & Adrian Webster
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Rosie Troughton
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Heat 6 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC; RE |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Craig Bocock
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Claire McGuiness & Nicky Staite
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Caleb Soderberg, Josh Blackmore, Cathan Tamarapa + Georgia Beck (cox)
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Caleb Soderberg, Josh Blackmore, Cathan Tamarapa + Georgia Beck (cox)
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
SJHM
school
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
|
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Matthew Beck
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1->FA+3NF2; R2,3->FB+1NF4 |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tim Palmer
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
Heat 2 Progression: 1->FA+3NF2; R2,3->FB+1NF4 |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Toby Patton & Roselle Magon
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Harry Ashby
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
Heat 3 Progression: 1->FA+3NF2; R2,3->FB+1NF4 |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: David Reed
|
|||
DILW
school
Auckland
au
|
Coached by: Jason Parris-Oswald & Pete Cairncross
|
|||
Heat 4 Progression: 1->FA+3NF2; R2,3->FB+1NF4 |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Matthew Beck
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Hugo Bidwill (stroke), Klaas van der Oord, Isaiah Schwanen, Phillip Sanders + Luis Sherman-Pickering (cox)
Coached by: Pat Spriggens
|
|||
DILW
school
Auckland
au
|
Coached by: Jason Parris-Oswald & Caitlin Cairncross
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Andrew Myers & Sean McVerry
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
Heat 5 Progression: 1->FA+3NF2; R2,3->FB+1NF4 |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CMLC
club
Oceania
oc
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote & Grant Craies
|
|||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZ*
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
RNZX
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote & Grant Craies
|
|||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZ*
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Christiana Chapman (stroke), Tauhi Lopeti, Jordan Oppert, Danielle Vandermeer + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->FA+2NF3 |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixly
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Harris
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->FA+2NF3 |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Charlie Graham & Kim O'Neill
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->FA+2NF3 |
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Christiana Chapman (stroke), Tauhi Lopeti, Jordan Oppert, Danielle Vandermeer + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Brittany Turner (stroke), Ariana Welch-Nattras, Gabrille Clarke-Cox, Rebecca O'Niell + Jasmine Conroy (cox)
Coached by: Nick Tonkin
|
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Karrebaek
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->FA; RE |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Karrebaek
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->FA; RE |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock & Jeff Johnson
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace & Emily Lidell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Charlotte Riley (stroke), Madeline Allen, Chanelle Jones, Annabelle Malone + Natasha Krofcheck (cox)
Coached by: Sam Henry
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Gus Berghan
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
George Russell (stroke), Jack Bisset, Devon Copp, Harry Waine, Tom Phillips, Matt Brewer, Mathew Sherlock, Daniel Adamson + Anna Timpany (cox)
|
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
JSRC
club
Asia
as
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
Cameron Bartley (stroke), Alex Hargreaves, Matthew Husband-Dravitzki, Callum Windley + Jackson Brown (cox)
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Mitchell Gellert (stroke), Benjamin Ganley, Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->FA; RE |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
Cameron Bartley (stroke), Alex Hargreaves, Matthew Husband-Dravitzki, Callum Windley + Jackson Brown (cox)
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->FA; RE |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Mitchell Gellert (stroke), Benjamin Ganley, Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: James Entwisle
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Barton
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Barton
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
Heat 1 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard & Paddy Payne
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: David Reed
|
|||
Heat 2 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Rebecca Jenkin (stroke), Bianca Rogers-Mott, Hannah Bailey, Bridget Morshead + Delaney Phillips (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Paul Simmons
|
|||
Heat 3 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Jessica Doughty (stroke), Savannah Walker, Annabelle Brewer, Kristina Lowndes + Sarah McCracken (cox)
Coached by: Cameron Smith
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Kimberley Pilbrow
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
|||
Heat 4 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Hannah Cox (stroke), Amber Stonehouse, Alie Henderson-Corporaal, Sara Whibley + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Chris Pearson
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Roy Harris
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Brittany Turner (stroke), Laurel Conroy, Ariana Welch-Nattras, Gabrille Clarke-Cox + Jasmine Conroy (cox)
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
Heat 5 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Harris
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Heat 6 Progression: 1->FA+2NF2; 4R2->FB+4NF3; 2R4,5->FC |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
|
Mackensie Valgare (stroke), Elenoa Wacokecoke, Rayna Eden-Atoaga, Selvi Balasubramaniam + Alexandra Benjamin (cox)
Coached by: Allan Vester
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Aimee Bennett (stroke), Te Mahara Swanson Hall, Elizabeth Hughes, Rowan Simmons + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Paul Simmons
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Grant Ryder
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2->FA; 3,4->FB; RE |
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->FA; 3,4->FB; RE |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->FA; 3,4->FB; RE |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->FA; 3,4->FB; RE |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Elkington & Jarrod Saxton
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Simon Van Rossen
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Andrew Myers & Sean McVerry
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Brock & Pat Spriggens
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
|
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
RNZX
RPC
|
Coached by: Dave Thompson
|
|||
RNZX
RPC
|
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote & Grant Craies
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
|
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Aspen Whalen & Carl Whalen
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Lana Phipps & Jason Quilter
|
|||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ross Tong
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: James Entwisle
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: David Reed
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'Neil
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard & Paddy Payne
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Octavia Mercer (stroke), Laura Heycoop, Greta Morrison, Tessa Dalgety Evans + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: David Carr-Smith
|
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Steve Finlayson & Karin Mary
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Barry Squires
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page & Tony Burns
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
HKI*
club
Waikato
wk
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Steve Finlayson & Karin Mary
|
|||
HKI*
club
Waikato
wk
|
||||
XLW*
composite
Wellington
wm
|
Coached by: Matthew Hall
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Barry Squires
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page & Tony Burns
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Trudy Moulden
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Trudy Moulden
|
|||
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote & Grant Craies
|
|||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote & Grant Craies
|
|||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Emma Cronshaw-Hunt (stroke), Mea Hunter, Jenna O'Connell, Chloe Harrison + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Chris Pearson
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Kate Gower-James (stroke), Stephanie Thwaite, Kiriana Houltham, Charlotte Beavis + Anna Gower-James (cox)
Coached by: Fiona Symes
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Neil Gibb & Neil Saxton
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
XCO*
composite
New Zealand
nz
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
RPCA
RPC
|
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Liam McGill (stroke), Stephen O'Connell, Liam O'Shannassy, Jahred Seumanutafa + David Sheppard (cox)
Coached by: Richard Sheppard & Scott McGill
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Patrick O'Reilly
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nathan Wallace
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Jessica Haldane (stroke), Corinne Monkley, Anastasia MacIntyre, Maleponi Vaioleti + Lauren Paddy (cox)
Coached by: Leisha Currie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Sofie Karrebaek (cox)
Coached by: Tony Burns
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Kate Jordan (stroke), Catherine Mills, Alice Wright, Lisa Rofe, Francie Morrow, Eleanor Bradley, Charlotte Robertson, Ellie O'Connell + Sarah Boyle (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Nicola Smith (stroke), Arna Devcich, Rosie Beckingsale, Talia Te Anga, Sarah Griffiths, Dionne Rennie, Hannah Moran, Sarah Hunt + Madison Lawry (cox)
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: James Entwisle
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Karrebaek
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: James Entwisle
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: James Entwisle
|
|||
DILW
school
Auckland
au
|
Coached by: Jason Parris-Oswald & Caitlin Cairncross
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sheryl Harris & Peter Moody
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alan Karrebaek
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: James Entwisle
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lloyd Widdison
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Alwyn van Schlakwyk (stroke), Daniel O'Sullivan, Calvin Harrington, Tama Manning + Briley Zimmerman (cox)
Coached by: David Reed
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Murray Lipinski
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Russell Dodd (stroke), Max Williams, Edwin Laver, Liam Kitchin, Michael Vanderpeet, Pat Nichol, George Sproat, Luke Kitchin + Peter Holt (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Nathan Maisey (stroke), Luke Cornille, Shane Quintus, Byron Arnold, Ben Webby, Jonathan Brown, Blair Currie, Jonathan Lee + Stephanie Lee (cox)
Coached by: Charles Haggie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Nathaniel Davy (stroke), Jake Guy, Daniel McSweeny, Max Anstis, Craig Little, Hayden Ellis, Liam Kettle, Ryan Kelleher + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Zac Howell (stroke), Anthony Berkers, Gregory Edge, Nick Reynolds, Hamish Carter, Matthew van Eyk, Sean McVerry, Jason Grinter + Cameron Stevens (cox)
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Aidan Nel (stroke), Hugo Snell, Scott Aitchison, Michael Newton, Carey Dale, Tom Liu, Angus Bews, Kam Wing + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & Tyler Scott
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Neil Williams & Jono Debbage
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jonathan Curtis (stroke), Jordan McNamara-Spackman, Cole Starling, Sean van Nieuwenhuizen + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Henry Nash (stroke), Charlie Chittenden, Benjamin Renwick-Russell, Stanley Renwick-Russell + George Weeks (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Aspen Whalen & Carl Whalen
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: SHAK
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
RNZX
RPC
|
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
RNZX
RPC
|
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
CMLC
club
Oceania
oc
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TGSC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
RPCW
RPC
|
Hannah Osborne (stroke), Allie Smith, Claudia Hyde, Jessica Loe, Eloise Dowse, Danelle Murphy, Briar Murphy, Lana Davison + Caitlin Lawry (cox)
|