- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: placed 6th
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Michael Harrison
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 4th
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 5th
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Tony Bone
- A Final: result (NRR)
- Division 1: result (NRR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 6th
- Division 1: placed 5th
- A Final: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 4th
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Brooke Davies (stroke), Kirsten Vanderpeet, Katelyn Dew, Lisa McIvor, Sarah Taylor, Anna Welch, Georgia Lawson, Emma Jacobs + Sarah Forster (cox)
Coached by: Ross Webb
- A Final: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Harriet Williams (stroke), Brooklyn Bayly, Stella Griffiths, Danika Wilson, Sahmara Buscke, Aimee Brooker, Hannah Lawson, Lucy Burrell + Katherine Ebbett (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 4th
- Division 2: result (SCR)
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Dave Mackintosh
- A Final: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Celine Henare-Murton (stroke), Erin Henare-Murton, Aimee Pitcher, Francesca Arlidge + Sarah Forster (cox)
Coached by: Ross Webb
- A Final: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Harriet Williams (stroke), Brooklyn Bayly, Stella Griffiths, Danika Wilson, Sahmara Buscke, Aimee Brooker, Hannah Lawson, Lucy Burrell + Grace Walker (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Ella Lawson (stroke), Libby Wakefield, Rosie Clibborn, Mya Sutherland, Ninabelle Harrison, Shanae Coon, Isabel Gibson, Frances Rainbow + Valentina Bull (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 4th
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Carys McCrory (stroke), Grace Petersen, Lucy Roberts, Kelsey Stubbs, Briana Herbert, Kate Mohi, Sophie Lancaster, Pearl Burrell + Brooke Murphy (cox)
Coached by: Dave Mackintosh
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Katelyn Dew (stroke), Georgia Lawson, Emma Jacobs, Sarah Taylor, Celine Henare-Murton, Anna Welch, Ella Daly, Francesca Arlidge + Sarah Forster (cox)
Coached by: Ross Webb
- A Final: placed 2nd
- Division 1: result (NRR)
- A Final: result (SCR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: result (DNS)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Joel Engelke (stroke), Duncan MacErlich, Morgan Davies, Ben McPherson, Fergus Ritchie, Izzac Andrews, James Brott, Jasper Blokker + Toby Aspden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 1st
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Adam Vanderpeet (stroke), Jack Stone, Duncan McCrory, Angus Lindsay, Stephen Vanderpeet, Pat Nichol, Tom Moffett, Josh Nichol + Connor Molloy (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
C J Buscke (stroke), William Thomas, Joseph Lawson, Jack Spencer, Max Paku, Tawhiwhi Watson, Salesi Tuipulotu, Matthew Halford + Zane Boden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 4th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Pip Waite (stroke), Jake Thompson, Mitchell Raison, Jack Hales, Jacob Lorkin, Yohannes Winters, Eion Parke, Frank May + Harry Lawson (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Musa Kotze (stroke), Tim Haldane, Jack Walker, Jake McIvor, Harry Morton, James Cairns, William Roberts, Matthew McIvor + Blake Campbell (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- A Final: placed 2nd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Dave Mackintosh
- Division 1: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Tony Bone
- Division 2: placed 3rd
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Tony Bone
- A Final: placed 4th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: result (SCR)
- Division 3: placed 2nd
- Division 3: result (SCR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Joel Engelke (stroke), Duncan MacErlich, Edwin Laver, Michael Harrison, Fergus Ritchie, Ben McPherson, Morgan Davies, Jack Stone + Connor Molloy (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 1st (NTT)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Duncan McCrory (stroke), Pat Nichol, Angus Lindsay, Izzac Andrews, Adam Vanderpeet, Jasper Blokker, Tom Moffett, Josh Nichol + Toby Aspden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 5th
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
C J Buscke (stroke), William Thomas, Joseph Lawson, Jack Spencer, Finn Bull, Rowan Bull, Max Paku, Tawhiwhi Watson + Zane Boden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
- A Final: placed 4th