WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
- A Final: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 2nd
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 2nd
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- A Final: placed 1st (NTT)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- A Final: placed 5th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Hamish Bielby (stroke), Leo Hanna, Blake Hogan, Jack Norman, Jack Pringle, Samuel Manson, Benjamin Sherratt, Benjamin Strang + Jack Monckton (cox)
- A Final: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 3: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- A Final: placed 1st (NTT)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Catherine Pearce (stroke), He Mari Simon, Grace Hogan, Maggie O'Leary-Noyer + Nicole Tweeddale (cox)
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 5th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 2nd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 5th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Madeleine Reid (stroke), Jessica Matangi, Tia Corpe, Cyara Torr, Phoebe Morrah, Breanna Foley, Amber Lowery, Kate Wilkinson-Smith + Poppy Groves (cox)
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Maddie McLean (stroke), Jamie Harris, Laura Francis, Grace Hogan, Catherine Pearce, Maggie O'Leary-Noyer, He Mari Simon, Ella Goddard + Emma Whight (cox)
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- A Final: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
- A Final: result (SCR)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Angus Taylor (stroke), Loftus Stanford, Blake Hogan, Tyler Guinea, Bradley Sanson, Matthew Lu, Joseph Hazelhurst, Harry Davis + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: result (SCR)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 1st (NTT)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Jakob Hill (stroke), Sam Thrupp, Lachlan Doyle, Tahana Warren, David Byam, Campbell Tylee, Koby Lee, T J Sunthornyanakit + Paul Bulbon (cox)
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- Division 1: placed 1st (NTT)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- Division 2: placed 1st (NTT)
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- A Final: placed 2nd
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Maddie McLean (stroke), Maggie O'Leary-Noyer, He Mari Simon, Catherine Pearce + Nicole Tweeddale (cox)
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd
- Division 1: placed 4th
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Angus Taylor (stroke), Loftus Stanford, Blake Hogan, Tyler Guinea, Bradley Sanson, Matthew Lu, Joseph Hazelhurst, Harry Davis + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- A Final: placed 3rd