- Division 1: result (DNS)
WKOC
club
Waikato
wk
Theo Krielen (stroke), Ayden Johnstone, Tom Bell, Josh Marston, Sam Macky, James Parton, Oliver Hendl, Caleb Loomans + Jack Donaldson (cox)
- Division 2: placed 1st
WKOC
club
Waikato
wk
David McCaffrey (stroke), Cade Fleming, Matthew Thompson, Jared Capon, Benjamin Stephens, Hector Crause, Isaac Camp, Gareth Lynch + Hayden Shaw (cox)
- Division 1: result (SCR)
WKOC
club
Waikato
wk
Mitchell McNae (stroke), Tom Healey, Ryan Rasmussen, Isaac Algar, Adam Grinter, Doug Clapcott, Jarrod Gwynne, Liam Fuchs-Jansen + Ben McPherson (cox)
- A Final: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 1st
- Division 3: placed 1st
WKOC
club
Waikato
wk
James Barker (stroke), Henry Fullerton-Smith, Kurt McCartney, Nicholas Souchon + Hayden Douglas (cox)
- Division 1: placed 1st
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
WKOC
club
Waikato
wk
James Barker (stroke), Henry Fullerton-Smith, Kurt McCartney, Nicholas Souchon + Hayden Douglas (cox)
- Division 3: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
WKOC
club
Waikato
wk
Theo Krielen (stroke), Alex Bardoul, Finian Casey, Tom Healey, Ryan Rasmussen, Isaac Algar, Sam Macky, James Parton + Jack Donaldson (cox)
- Division 2: placed 1st
WKOC
club
Waikato
wk
Tom Bell (stroke), Nicholas Anselmi, Kaleb Foote, Doug Clapcott, Jarrod Gwynne, Ayden Johnstone, Mitchell McNae, Caleb Loomans + Hayden Shaw (cox)
- Division 1: placed 1st
WKOC
club
Waikato
wk
Zander Weideman (stroke), Liam Fuchs-Jansen, Adam Grinter, Kody Knight, Oliver Hendl, Josh Marston, Liam Cairns, Andrew Hall + Ben McPherson (cox)
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 1st
- Division 2: result (SCR)
WKOC
club
Waikato
wk
Isaac Camp (stroke), Hector Crause, Benjamin Stephens, Joseph Coventry, James Barker, Henry Fullerton-Smith, Brodie Sarjeant, Xavier Casey + Adam Beggs (cox)
- A Final: placed 3rd
WKOC
club
Waikato
wk
Matthew Thompson (stroke), Luke Feisst, Ben Goodson, Thomas Bedford, Thomas Williams, Ryan Fenton, Logan Menzies, Harrison Courtney + Ben McPherson (cox)
- A Final: placed 1st
WKOC
club
Waikato
wk
Marcus Bolli (stroke), Nicholas Souchon, Kurt McCartney, Tayne Tupaea, Daniel Johnson, Jack Curphey, Caelan Rees-Williams, Ben Woolerton + Hayden Douglas (cox)
- A Final: placed 2nd
WKOC
club
Waikato
wk
Theo Krielen (stroke), Alex Bardoul, Finian Casey, Tom Healey, Ryan Rasmussen, Isaac Algar, Sam Macky, James Parton + Jack Donaldson (cox)
- A Final: placed 5th
WKOC
club
Waikato
wk
Mitchell McNae (stroke), Nicholas Anselmi, Kaleb Foote, Kody Knight, Zander Weideman, Nathan Toma, Liam Cairns, Andrew Hall + Hayden Shaw (cox)
- A Final: placed 6th