EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 6th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 2: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Isabella Muirhead (stroke), Miranda Phillips, Stella Grigg, Sarah Bell, Jaime Breen, Jane Schellekens, Rose Thomson, Sophia Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Rebecca Knight (stroke), Jade Fon, Cartier Matthews, Whetu Meihana, Milena Kuklinski, Mila Brennan, Isobel Mullins, Phoebe Klink + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 6th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 8th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Issy Meikle, Fenella Hemi, Anna Millar, Zoe Millar, Daisy Forsythe, Jaime Breen, Jane Schellekens + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Sarah Bell (stroke), Rose Thomson, Jade Fon, Sophia Meikle, Rebecca Knight, Mila Brennan, Isobel Mullins, Clara Walsh + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 7th
EGGS
school
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Zoe Mills, Ariana Speirs, Eva Millar + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 6th
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Issy Meikle, Zoe Millar, Fenella Hemi, Anna Millar, Ella Nicholls, Ella Stephens, Isabella Grey + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 1st
EGGS
school
Auckland
au
Stella Grigg (stroke), Sophie Davies, Daisy Forsythe, Jade Raby, Miranda Phillips, Sophia Irvine, Rebecca Knight, Whetu Meihana + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 6th
EGGS
school
Auckland
au
Sarah Bell (stroke), Rose Thomson, Jaime Breen, Jane Schellekens, Daisy Forsythe, Mila Brennan, Jade Fon, Sophia Meikle + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Emily Nicholas (stroke), Milena Kuklinski, Charlotte Burton, Francesca Vegas, Kate Baille, Kyla Sandford, Cartier Matthews, Marley Cowland + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 7th
EGGS
school
Auckland
au
Rebecca Knight (stroke), Whetu Meihana, Isobel Mullins, Charlotte Burton, Phoebe Klink, Cartier Matthews, Marley Cowland, Clara Walsh + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Eva Millar, Fenella Hemi, Anna Millar, Lucy McIlroy-Foster, Issy Meikle, Zoe Millar, Ariana Speirs + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 1st (NTT)
EGGS
school
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Isabella Grey, Isabella Muirhead, Miranda Phillips, Stella Grigg, Jade Raby, Daisy Forsythe, Sophie Davies + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 7th