- Division 1: placed 3rd
DIOC
school
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Eleanor Griffiths, Ruby Hayes, Verity Andrews + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 7th
- Division 2: placed 3rd
DIOC
school
Auckland
au
Ruby Hayes (stroke), Amie Meadowcroft, Jemma Couillault, Ruby Cotter, Georgia Leach, Olivia Maxwell, Brooke Vincent, Charlotte Blakey + Nina Foley (cox)
- Division 1: placed 4th
DIOC
school
Auckland
au
Jemima Forsythe (stroke), Charlotte Lobb, Jemima Heyward, Millie Lovrich, Hannah Flacks, Tori Jones, Piper Wight, Hannah Parkman + Kate Tapper (cox)
- Division 1: placed 7th
DIOC
school
Auckland
au
Amelia Blamey (stroke), Eleanor Griffiths, Sophie Clark, Sacha Sampson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 8th
- Division 3: placed 6th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 7th
DIOC
school
Auckland
au
Jemma Couillault (stroke), Emma Leaming, Olivia Couillault, Eleanor Griffiths, Grace Johnstone, Ruby Cotter, Georgia Leach, Amelia Blamey + Lauren Furley (cox)
- Division 1: placed 3rd
DIOC
school
Auckland
au
Zoe Mercer (stroke), Lucy Church, Brooke Vincent, Isabella Carter, Holly Schiele, Prudence Fowler, Sienna Cook, Kate Baddeley + Sadie Sumich (cox)
- Division 1: placed 2nd
DIOC
school
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Grace Michie, Alana Sullivan, Verity Andrews + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 1st (NTT)
DIOC
school
Auckland
au
Amy Hill (stroke), Isabella Morcom, Kezia Deavoll, Phoebe Archibald + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 5th
DIOC
school
Auckland
au
Zoe Mercer (stroke), Lucy Church, Brooke Vincent, Isabella Carter, Holly Schiele, Prudence Fowler, Jemima Heyward, Charlotte Lobb + Sadie Sumich (cox)
- Division 1: placed 2nd
DIOC
school
Auckland
au
Jemima Forsythe (stroke), Kate Baddeley, Sienna Cook, Millie Lovrich, Hannah Flacks, Tori Jones, Amelia Johnston, Hannah Parkman + Grace Riley (cox)
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 6th
- Division 4: placed 3rd
DIOC
school
Auckland
au
Kezia Deavoll (stroke), Kate Poole, Rosie Ireland, Kate Haines, Georgia Gibson, Amy Hill, Lucinda Trethewey, Madeleine Wilson + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
- Division 1: placed 3rd
DIOC
school
Auckland
au
Hannah Avery (stroke), Emma Leaming, Olivia Couillault, Phoebe Archibald, Isabella Morcom, Georgia Gregory, Grace Johnstone, Amelia Blamey + Lauren Furley (cox)
- Division 1: placed 5th