BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tauranga Rowing Club
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Sacha Sampson (stroke), Eleanor Griffiths, Ruby Hayes, Verity Andrews + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
ONEW
school
Auckland
au
|
Georgia Hewitt (stroke), Delanee Turnwald, Florence Webber, Hannah Simpson + Geneivre Stenklev-Gussey (cox)
Coached by: Brett Henry
|
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood & Sue O'Callaghan
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Maddison Marshall (stroke), Samarah Garrett-Dalton, Isabelle Howard, Helaina Sealesford + Jamie Whittaker (cox)
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Aaron Farr
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Cole Stephenson (stroke), Eric Gruythuysen, Jack Leonard, Xavier McIntosh + Annabelle Prescott (cox)
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Dexter Peffers & Sue O'Callaghan
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Conor Mercer
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Michael Tielemans
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Alex Kite
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Moore
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Epernay Norman & Sue O'Callaghan
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Alan Cleaver
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Amelia Blamey (stroke), Eleanor Griffiths, Sophie Clark, Sacha Sampson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey
|
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
DIOC
school
Auckland
au
|
|||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey
|
||||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
||||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Abbot
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross & Jacob Merwood
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Peter Mason
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Mercer & Conor Burns
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
|||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Germain Hellriegel-White (stroke), Marcus Winter, Daniel Fraser, Hasan Pathan + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Jacob Merwood
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: C.Smith
|
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Ben Hammond
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Ben Hammond
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jack Cantrell & Dexter Peffers
|
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Zoe Mills, Ariana Speirs, Eva Millar + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Moore
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tauranga Rowing Club
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Alan Cleaver
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Lily-Rose Gholam Hosseini (stroke), Helaina Sealesford, Hunter Henson, Toni Britow + Paige Stevenson (cox)
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Britney Jamieson (stroke), Elise Callaghan, Brianna Green, Zoe Moltschaniwskyj + Poppy Campbell (cox)
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
AGSB
school
Auckland
au
|
|||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Ryan Hart (stroke), Christian Vujnovich, Sam Oliver, Richard Harris + Joshua Bailey-Montgomery (cox)
Coached by: TGAC
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason
|
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
STPA
school
Auckland
au
|
|||||
KGCA
school
Auckland
au
|
|||||
TAKA
school
Auckland
au
|
|||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|||||
MTAL
school
Auckland
au
|
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Sacha Sampson (stroke), Grace Michie, Alana Sullivan, Verity Andrews + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Leah Hankey
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Tauranga Rowing Club
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacqueline Chang
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Ashley Hanrahan (stroke), Hunter Henson, Helaina Sealesford, Lily-Rose Gholam Hosseini + Iliarne Watson (cox)
|
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Amy Hill (stroke), Isabella Morcom, Kezia Deavoll, Phoebe Archibald + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|||||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Alex Kite
|
MTAL
school
Auckland
au
|
Germain Hellriegel-White (stroke), Kris Penev, Oliver Ingram, Marcus Winter + Benjamin Campbell (cox)
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Goudie & Normane Sharpe
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rory Accorsi
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|||||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Anthony Peters (stroke), Thomas Whittle, Samuel Sparey, Richie Faaumu + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Rory Accorsi
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
Oliver Burkhardt (stroke), Max le Cren, Alexander Goldstein, Dean Palmer-Neels + Jonty du Toit (cox)
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jack Cantrell & Sue O'Callaghan
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Rory Accorsi
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Khyah Crooks (stroke), Eric Gruythuysen, Mateo Simoncelli, Xavier McIntosh + Annabelle Prescott (cox)
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Mercer
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Jacob Merwood
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
DIOC
school
Auckland
au
|
|
||||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
||||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Gideon Lessing
|
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
||||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
GLDW
school
Auckland
au
|
Jodie Barclay (stroke), Isabel Edmondson, Ella Gleeson, Isabella Adams, Sophia Rogers, Katya Rusakova, Lauren Blakey, Ella Wake + Poppy Campbell (cox)
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Caitlin Doddrell (stroke), Kiara Hayward, Niki McLennan, Bailey Morrison, Shontelle Aitchison, Zoe Craggs, Molly Reader, Faith Ball + Evana Main (cox)
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
|||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Rebecca Knight (stroke), Whetu Meihana, Isobel Mullins, Charlotte Burton, Phoebe Klink, Cartier Matthews, Marley Cowland, Clara Walsh + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: Paul Westbury
|