- Division 2: placed 6th
- Division 3: placed 4th
- Division 4: placed 4th
- Division 5: placed 4th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 8th
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 3rd
- Division 3: placed 2nd
- Division 4: placed 3rd
- Division 4: placed 5th
- Division 4: placed 2nd
- Division 4: placed 4th
- Division 4: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 6th
GLDW
school
Auckland
au
Archie Porteous (stroke), Finlay Watson, Conor Campbell, Jackson Wiggans, Martin Jonkers, James MacKenzie, Shaun Howard, MacKenzie Doorey + Pranesh Patel (cox)
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: result (SCR)
- Division 2: placed 5th
GLDW
school
Auckland
au
Jessica McIntosh (stroke), Francesca Treuren, Jamie Iro, Imogen Stythe, Olivia Hay, Louise Swain, Brianna Green, Elise Callaghan + Maggie Smith (cox)
- Division 1: placed 1st (NTT)
GLDW
school
Auckland
au
Joshua Sain (stroke), Joshua Vodanovich, MacKenzie Doorey, Quenton Yeo, Jack Jessiman, Tomas Broderick, Tom Wild, Theo Mallinson + Oliver Heafield (cox)
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: result (DNS)
- Division 3: result (NRR)
- Division 4: placed 8th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 2nd
- Division 4: placed 5th
- Division 1: placed 4th
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
GLDW
school
Auckland
au
Britney Jamieson (stroke), Elise Callaghan, Brianna Green, Zoe Moltschaniwskyj + Poppy Campbell (cox)
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 1st (NTT)
- Division 3: result (DNF)
- Division 3: placed 5th
- Division 1: result (DNF)
- Division 2: result (DNS)
- Division 3: result (DNF)
- Division 3: result (DNF)
- Division 1: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd
- Division 4: result (SCR)
- Division 4: placed 5th
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 7th
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 2nd
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 6th
GLDW
school
Auckland
au
Jodie Barclay (stroke), Isabel Edmondson, Ella Gleeson, Isabella Adams, Sophia Rogers, Katya Rusakova, Lauren Blakey, Ella Wake + Poppy Campbell (cox)
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 3: placed 1st (NTT)
- Division 4: placed 1st (NTT)
- Division 4: result (DNF)
- Division 4: placed 2nd
- Division 4: placed 4th
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
- Division 3: placed 9th
- Division 3: placed 7th
GLDW
school
Auckland
au
Joshua Sain (stroke), Joshua Vodanovich, Adam Jonkers, Quenton Yeo, Cairo Stark, Tomas Broderick, Jack Jessiman, Theo Mallinson + Oliver Heafield (cox)
- Division 1: placed 2nd
GLDW
school
Auckland
au
Michael Brenton Rule (stroke), Tom Wild, William MacDonald, Ethan Cleland, Kahu Hema, Max Duder, Rafe Nielsen, Liam Jessiman + Pranesh Patel (cox)
- Division 1: result (NRR)