- Division 2: placed 5th
- Division 3: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 2: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross
- Division 1: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
Anton Waldmann (stroke), Stephen Stuart, Nathan Smith, Lachlan Pearce, Lewis Brown, Fraser Lewins, Dennis Nieuwenhuizen, Marcus Winter + Felix de Jong (cox)
Coached by: Callum Ross
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 2: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross & Jacob Merwood
- Division 1: placed 1st (NTT)
MTAL
school
Auckland
au
Germain Hellriegel-White (stroke), Marcus Winter, Daniel Fraser, Hasan Pathan + Benjamin Campbell (cox)
Coached by: Jacob Merwood
- Division 2: result (DNF)
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 4th
- Division 2: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Anthony Peters (stroke), Theo Casey-Pickering, Thomas Whittle, Samuel Sparey, Oliver Ingram, Jackson Baas, Kris Penev, Blake Jowsey + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
Coached by: Alex Brown
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 6th
- Division 1: result (DNF)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Theo Casey-Pickering (stroke), Thomas Whittle, Blake Jowsey, Richie Faaumu + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
Coached by: Alex Brown
- Division 3: placed 6th
- Division 1: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Leah Hankey
- Division 1: placed 4th
MTAL
school
Auckland
au
Anton Waldmann (stroke), Stephen Stuart, Germain Hellriegel-White, Lachlan Pearce, Lewis Brown, Fraser Lewins, Daniel Fraser, Marcus Winter + Raquel Dinan (cox)
Coached by: Callum Ross & Jacob Merwood
- Division 1: placed 3rd
MTAL
school
Auckland
au
Germain Hellriegel-White (stroke), Kris Penev, Oliver Ingram, Marcus Winter + Benjamin Campbell (cox)
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 2nd
MTAL
school
Auckland
au
Anthony Peters (stroke), Thomas Whittle, Samuel Sparey, Richie Faaumu + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
- Division 2: placed 6th
- Division 2: placed 6th
- Division 3: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Jacob Merwood
- Division 2: placed 8th
- Division 2: placed 5th
- Division 3: placed 4th
- Division 4: result (DNF)
MTAL
school
Auckland
au
Anthony Peters (stroke), Thomas Whittle, Oliver Ingram, Samuel Sparey, Kris Penev, Jackson Baas, Richie Faaumu, Blake Jowsey + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
Coached by: Alex Brown
- Division 1: placed 4th