- Division 1: placed 6th (+16.7)
- Division 3: placed 6th (+21.9)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sarah Wolff & Will Maling
- Division 1: placed 8th (+25.2)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sarah Wolff & Will Maling
- Division 2: placed 4th (+11.2)
MTAL
school
Auckland
au
Alessandra Manikas (stroke), Portia Parker, Lydia Finch, Freddie von Trott + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: Alex Brown
- Division 2: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
- Division 1: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross
- Division 1: placed 7th (+14.10)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & Will Maling
- Division 1: placed 4th (+4.2)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Division 2: placed 2nd (+4.2)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross & Will Maling
- Division 1: placed 8th (+21.0)
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Callum Ross
- Division 3: placed 4th (+25.3)
MTAL
school
Auckland
au
Tara Pickering (stroke), Isobella Johnson, Rosemary Tatupu, Hannah Fale, Emma Brothers, Rachel Taylor, Gemma Loveday, Makareta George-Clark + Brad Shelton (cox)
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
- Division 1: placed 6th (+15.9)
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 7th (+23.0)
- Division 3: placed 4th (+13.4)
MTAL
school
Auckland
au
Marcus Winter (stroke), Lewis Brown, Anton Waldmann, Lachlan Pearce, Ali Abbaspour-Mojdehi, Stephen Stuart, Daniel Fraser, Germain Hellriegel-White + Hugo Young (cox)
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
- Division 1: placed 7th (+10.5)
- Division 1: placed 8th
MTAL
school
Auckland
au
Ali Abbaspour-Mojdehi (stroke), Daniel Fraser, Luca Dombroski-Anderson, Hasan Pathan + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: Will Maling & Dylan Dodds
- Division 2: placed 8th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Dylan Dodds
- Division 3: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
- Division 2: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
- Division 3: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sarah Wolff & Will Maling
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Sarah Wolff & Will Maling
- Division 2: placed 4th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown & Will Maling
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 5th
MTAL
school
Auckland
au
Alessandra Manikas (stroke), Hannah Zwalue, Hannah Jones, Lydia Finch, Portia Parker, Jemma Aish, Freddie von Trott, Holly Chaafe + Leah Hollingworth (cox)
Coached by: Alex Brown
- Division 1: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
- Division 1: placed 1st
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
- Division 2: placed 4th
MTAL
school
Auckland
au
Ali Abbaspour-Mojdehi (stroke), Hasan Pathan, James Li, Luca Dombroski-Anderson + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: Will Maling & Dylan Dodds
- Division 2: placed 7th
MTAL
school
Auckland
au
- Division 1: placed 4th
MTAL
school
Auckland
au
Coached by: Alex Brown
- Division 1: placed 6th
MTAL
school
Auckland
au
Max Dunshea (stroke), Luca Dombroski-Anderson, Angus Robinson, Mitchell Shaw-Lewis + Angus Gray (cox)
Coached by: Will Maling & Dylan Dodds
- Division 1: placed 7th