AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 1st
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 7th
AGSB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 8th
AGSB
school
Auckland
au
Max MacCormick (stroke), Findlay Carter, Timothy Hughes, Harry Numans, Thomas Overy, Finn Humberstone Hurley, Josh Hamilton, Xavier Coulter + Henry Briggs (cox)
- Division 1: placed 4th
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 8th (+16.9)
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 5th (+5.4)
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 4th (+5.0)
- Division 2: placed 6th (+28.7)
- Division 3: placed 5th (+30.2)
- Division 3: placed 1st (0.0)
AGSB
school
Auckland
au
Lukas Hakansson (stroke), Jack Ready, Ben Walden, Alexander Goldstein, Dan Young, Hasthika Abeyratne, Bruce Xie, Flynn McLatchie + Angus Chisholm (cox)
- Division 1: placed 3rd (+9.0)
- Division 2: placed 5th (+8.6)
- Division 3: placed 2nd (+6.5)
- Division 3: placed 7th (+24.4)
- Division 3: placed 8th (+24.9)
AGSB
school
Auckland
au
Benjamin Scott (stroke), Jason Heath, Lukas Hakansson, Fergus Matla, Ben Walden, Theo Lotu-I'iga, Austin Carter, Hugh Marshall + Sam Botting (cox)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+3.3)
- Division 1: placed 8th
- Division 3: placed 4th
- Division 4: placed 1st
- Division 4: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 7th
AGSB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 6th
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
AGSB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 4th
AGSB
school
Auckland
au
- Division 3: placed 3rd
AGSB
school
Auckland
au
- Division 3: placed 4th
AGSB
school
Auckland
au
Lawrence Yu (stroke), Josh Hamilton, Harry Numans, Jack Ready, Oliver Burkhardt, Alexander Goldstein, Findlay Carter, Dan Young + Sam Botting (cox)
- Division 1: placed 9th
AGSB
school
Auckland
au
Bruce Xie (stroke), Ben Nelson, Jonty Matla, Dean Palmer-Neels, Max le Cren, Taiji Endo, Fraser Nicholas, Jack Lobb + Henry Briggs (cox)
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 7th
- Division 2: result (NRR)
- Division 3: placed 2nd
- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 1st
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
AGSB
school
Auckland
au
Matt MacDonald (stroke), Mitchell Courtney, Damien Gleye, John Burford, Cam Finlay, Max Cooper, Harry Numans, Sam Poulsen + Jonty du Toit (cox)
- Division 1: placed 3rd