- Division 2: placed 3rd (+3.4)
- Division 2: placed 5th (+12.5)
- Division 3: placed 4th (+12.6)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 6th (+30.10)
- Division 3: placed 2nd (+2.8)
- Division 3: placed 6th (+35.9)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Lily Millett & Josh Schmidt
- Division 1: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Division 2: placed 2nd
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Division 3: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
- Division 1: placed 3rd
GLDW
school
Auckland
au
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt
- Division 1: placed 2nd
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt & Nick Tetley
- Division 2: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 4: placed 2nd
- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 6th
GLDW
school
Auckland
au
Sascha Moltschaniwskyj (stroke), Jamie Iro, Olivia Hay, Madison Davis-Donnelly, Chantelle Anderson, Mary O'Sullivan, Louise Swain, Niamh Johnson + Demi Adams (cox)
Coached by: Danielle Schofield & Lilly Millett
- Division 1: placed 4th
GLDW
school
Auckland
au
Sebastien Sachse-Nodder (stroke), Mathew Tetley, Oliver Mallinson, Rory Mallinson + Meg Rolton (cox)
Coached by: Josh Schmidt & Josh Everitt
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 1st (0.0)
GLDW
school
Auckland
au
Niamh Johnson (stroke), Mary O'Sullivan, Chantelle Anderson, Madison Davis-Donnelly + Pranesh Patel (cox)
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Division 2: placed 3rd (+9.3)
GLDW
school
Auckland
au
Sascha Moltschaniwskyj (stroke), Grace MacDonald, Brianna Green, Elise Callaghan + Amy Barclay (cox)
- Division 2: result (DNS)
- Division 1: placed 2nd (+3.1)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt
- Division 1: placed 3rd (+4.3)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt
- Division 2: placed 2nd (+10.3)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt & Nick Tetley
- Division 3: placed 3rd (+15.1)
GLDW
school
Auckland
au
Max Young (stroke), Jaden Zeng, Shaun Howard, Cairo Stark, Edward Blair, Adam Jonkers, Benjamin Hawkins, Sean Fraser + Pranesh Patel (cox)
Coached by: Nick Tetley
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 4th (+9.1)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 1st (0.0)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Division 2: placed 1st (0.0)
GLDW
school
Auckland
au
- Division 3: placed 4th (+19.5)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Division 3: placed 7th (+45.6)
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd
- Division 3: placed 3rd
- Division 3: placed 7th
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 3: placed 3rd
- Division 4: placed 3rd
- Division 1: placed 1st
- Division 3: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt & Nick Tetley
- Division 1: placed 6th
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Nick Tetley
- Division 2: placed 3rd
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Everitt
- Division 1: result (DNS)
GLDW
school
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
GLDW
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
- Division 2: placed 4th
GLDW
school
Auckland
au
- Division 3: placed 2nd
GLDW
school
Auckland
au
James MacKenzie (stroke), Daniel Cass Galvez, Jackson Wiggans, Martin Jonkers, Finlay Watson, William Heaps, Sebastien Sachse-Nodder, Archie Porteous + Meg Rolton (cox)
Coached by: Josh Everitt
- Division 1: placed 5th
GLDW
school
Auckland
au
Sean Fraser (stroke), Jaden Zeng, Caelan MacDonald, Cairo Stark, Conor Campbell, Shaun Howard, Adam Jonkers, Edward Blair + Ben Jans (cox)
- Division 2: placed 4th
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 2nd
- Division 3: placed 5th
GLDW
school
Auckland
au
Caitlin Brenton-Rule (stroke), Jamie Iro, Francesca Treuren, Louise Swain, Olivia Hay, Madison Davis-Donnelly, Imogen Stythe, Jessica McIntosh + William Young (cox)
Coached by: Danielle Schofield & Lily Millett
- Division 1: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Nick Tetley
- Division 1: placed 9th
GLDW
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
GLDW
school
Auckland
au
Coached by: Josh Schmidt
- Division 1: placed 3rd
GLDW
school
Auckland
au
Elise Callaghan (stroke), Francesca Treuren, Jessica McIntosh, Chantelle Anderson, Niamh Johnson, Mary O'Sullivan, Imogen Stythe, Caitlin Brenton-Rule + Samantha Eden (cox)
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 3: placed 2nd
GLDW
school
Auckland
au
Adam Jonkers (stroke), Jaden Zeng, Edward Blair, James MacKenzie, Cairo Stark, Charlie Devlin, Jackson Wiggans, William Heaps + Pranesh Patel (cox)
Coached by: Nick Tetley & Josh Everitt
- Division 1: placed 3rd