- Division 1: placed 6th (+12.7)
WTLG
school
Auckland
au
Mica Erdmann (stroke), Mia Cunningham South, Latiesha Nathan, Charlotte Partridge + Francesca MacGregor (cox)
- Division 1: placed 3rd (+7.6)
- Division 2: placed 2nd (+3.7)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 5th (+15.1)
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
Grace Schaaf (stroke), Sophia Barrell, Isla Beazley, Georgia Walker, Amber Ellington, Laura Swann, Victoria Nicoll, Sanaa Nair + Charlotte Siermans (cox)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 5th (+20.4)
- Division 2: placed 2nd (+4.3)
- Division 1: placed 7th (+15.7)
- Division 2: placed 5th (+17.10)
- Division 2: placed 6th (+19.6)
- Division 1: placed 7th (+31.10)
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 3rd (+4.5)
WTLG
school
Auckland
au
Amber Ellington (stroke), Georgia Walker, Andrea Fick, Laura Swann, Isla Beazley, Sanaa Nair, Janae Squire, Victoria Nicoll + Vikki Kim (cox)
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: placed 3rd (+3.1)
- Division 1: placed 5th (+12.2)
- Division 2: placed 2nd (+3.7)
- Division 3: placed 6th (+21.2)
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 5th (+29.6)
- Division 1: placed 6th (+28.1)
WTLG
school
Auckland
au
Maisie Meiklejohn (stroke), Tayla Henry, Maria Markovich, Charlotte Siermans + Francesca MacGregor (cox)
- Division 1: placed 3rd (+15.9)
- Division 1: placed 4th (+23.3)
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 8th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: result (SCR)
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
Tayla Henry (stroke), Faith Redpath, Latiesha Nathan, Aimee Mather, Georgia Gray, Mia Cunningham South, Amy Hunter, Grace Shaw + Francesca MacGregor (cox)
- Division 1: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
Morgan Blind (stroke), Mia Bradford, Andrea Fick, Jade Goodson, Evie Howard, Renee Morrow, Hannah Retimana, Kaylin Wren + Janae Squire (cox)
- Division 1: placed 6th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
WTLG
school
Auckland
au
- Division 2: placed 1st
WTLG
school
Auckland
au
- Division 2: result (DNS)
- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
Faith Redpath (stroke), Mia Cunningham South, Latiesha Nathan, Amy Hunter + Francesca MacGregor (cox)
- Division 2: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
WTLG
school
Auckland
au
Lily-Rose Gholam Hosseini (stroke), Holly Watson, Ella Rogers, Hunter Henson, Ashley Hanrahan, Grace Hill, Maren Howarth, Taylor Morrison + Emma Begbie (cox)
- Division 1: placed 7th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 7th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 2: placed 5th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 3: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 4th
- Division 3: result (SCR)
WTLG
school
Auckland
au
Mica Erdmann (stroke), Faith Redpath, Latiesha Nathan, Aimee Mather, Georgia Gray, Taylor Catchpole, Amy Hunter, Grace Shaw + Erin Nugent (cox)
- Division 1: placed 8th
WTLG
school
Auckland
au
- Division 1: placed 5th