- Division 1: placed 3rd (+6.7)
- Division 3: placed 5th (+15.3)
- Division 3: placed 2nd (+1.9)
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
- Division 3: result (DNS)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
- Division 1: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Nick Lloyd & Jack Stevens
- Division 2: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Division 3: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 7th
KGCA
school
Auckland
au
Sam Cummins (stroke), Daniel Williamson, James Hall, Sam Lowe, Samuel Ludbrook, Lachlan Cook, Lachlan Dixon, Harrison Elliott + Maxwell Brady (cox)
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
- Division 1: placed 5th
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Brendan Boreham
- Division 1: result (SCR)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Division 1: placed 6th (+13.7)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Leith Menzies & Conor Burns
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (+15.4)
- Division 2: placed 2nd (+1.1)
- Division 3: placed 1st (0.0)
- Division 3: placed 9th (+28.2)
- Division 3: placed 5th (+11.2)
- Division 2: placed 4th (+9.1)
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 1st
- Division 3: placed 1st
- Division 3: placed 6th
- Division 3: placed 2nd
- Division 1: result (SCR)
- Division 2: placed 6th
- Division 3: placed 6th
- Division 1: placed 1st
- Division 3: placed 7th
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Sam Kember
- Division 1: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Sam Kember
- Division 2: placed 2nd
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Kristian Barbarich
- Division 3: placed 2nd
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Kristian Barbarich
- Division 3: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
- Division 1: placed 3rd
KGCA
school
Auckland
au
- Division 1: placed 3rd
KGCA
school
Auckland
au
Sam Cummins (stroke), Daniel Williamson, James Hall, Lachlan Cook, Lachlan Dixon, Grayson Gaze, Hunter Gaze, Harrison Elliott + Hunter Coldham (cox)
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
- Division 1: placed 2nd
KGCA
school
Auckland
au
Max Caddie (stroke), Theodore Clifford, Tyler Doherty, Thomas Spillane, Harry Lee, Matthew Caro, Nicholas Johnson, Tamati Panoho + Alexander Sutcliffe (cox)
Coached by: Jack Stevens
- Division 2: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Brendan Boreham
- Division 1: placed 7th
- Division 1: result (DNF)
- Division 3: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
KGCA
school
Auckland
au
- Division 3: result (SCR)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Conor Burns & Nick Lloyd
- Division 1: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Conor Burns & Nick Lloyd
- Division 2: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Jack Stevens
- Division 2: placed 4th
KGCA
school
Auckland
au
Thomas Hall (stroke), John Scarlett, Harrison Elliott, Thomas Ludbrook, Maxwell Smith, Samuel Brewer, Keegan Greig, Sam Reesby + Maxwell Brady (cox)
Coached by: Sam Kember
- Division 1: placed 1st
KGCA
school
Auckland
au
Alex Goodwin (stroke), Hunter Deavoll, Charles Cave, Maximillian O'Brien, Timothy Leach, Thomas Lapsley, Luke Shannon, James Duanmu + Chester Duffett (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
- Division 1: placed 4th
KGCA
school
Auckland
au
Sam Cummins (stroke), Daniel Williamson, James Hall, Sam Lowe, Samuel Ludbrook, Oliver Maclean, Lachlan Dixon, Lachlan Cook + Hunter Coldham (cox)
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
- Division 1: placed 5th