EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Division 1: placed 7th (+19.0)
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Division 2: placed 3rd (+7.6)
EGGS
school
Auckland
au
Morgan-Skye Jamieson (stroke), Georgina Timpany, Aleesha Steel, Amelia Cohen Smith + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Division 2: placed 8th (+47.0)
EGGS
school
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Sophie Davies, Ella Stephens, Sophia Irvine, Daisy Forsythe, Tayla Morgan, Jade Raby, Raumati Meihana + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Morgan-Skye Jamieson (stroke), Olivia Burton, Alysha Kharpul, Amelia Cohen Smith + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Division 1: placed 8th (+21.10)
- Division 1: placed 3rd (+8.8)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 3rd (+10.9)
- Division 2: placed 2nd (+3.10)
EGGS
school
Auckland
au
Isabella Grey (stroke), Issy Meikle, Zoe Millar, Fenella Hemi, Alice Grigg, Sophia Irvine, Daisy Forsythe, Laura Batchelor-Cook + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Division 1: placed 5th (+9.5)
EGGS
school
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Olivia Burton, Jade Raby, Raumati Meihana, Aleesha Steel, Georgina Timpany, Rose Pham, Ruby Methven + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Division 1: placed 7th (+32.7)
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Grader Howells
- Division 1: placed 4th (+9.2)
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Division 1: placed 2nd (+7.7)
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Division 1: placed 5th (+25.7)
EGGS
school
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Ariana Speirs, Samantha Hart, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Eva Millar, Hannah Kerrigan, Sophia Irvine + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & Grader Howells
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ella Nicholls, Laura Batchelor-Cook, Isabella Grey, Aleesha Steel, Raumati Meihana, Ella Stephens, Georgina Timpany + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Grader Howells
- Division 1: placed 8th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Division 1: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Division 2: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Division 2: placed 6th
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Issy Meikle, Zoe Millar, Sophie Davies, Alice Grigg, Tayla Morgan, Daisy Forsythe, Jade Raby + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Olivia Burton, Rose Pham, Raumati Meihana, Morgan-Skye Jamieson, Georgina Timpany, Alysha Kharpul, Ruby Methven + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Division 2: placed 1st
EGGS
school
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Monique Waller, Madeleine Hemi, Fenella Hemi, Zoe Mills, Victoria Watt, Isla Peachey, Taryn Morgan + Kate Bolland (cox)
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ariana Speirs, Samantha Hart, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Eva Millar, Hannah Kerrigan, Ella Nicholls + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Division 1: placed 7th