- Division 1: result (DSQ)
WTLB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
WTLB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 3rd
WTLB
school
Auckland
au
Jacob Jones (stroke), Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Ben Jury, Angus Shotter, Blake Bradshaw, Kip Watson, Jack Taylor + Gene Offwood (cox)
- Division 1: placed 3rd
WTLB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 3rd (+3.2)
- Division 1: placed 4th (+4.7)
WTLB
school
Auckland
au
Matthieu Lambert (stroke), James Mitchell, Callum Jarvis, Alexander Iles-Nyberg + Dylan Maynard (cox)
- Division 2: placed 5th (+22.4)
WTLB
school
Auckland
au
Brahm Erdmann (stroke), Felix-Foxx Burnell, Ian Qiu, Jaxon Langley, Harrison Goodall, Nelson Pinder, Lucas Rawlings, Callum Booth + Ali Bahmanpour (cox)
- Division 1: placed 4th (+34.7)
- Division 2: placed 3rd (+2.10)
WTLB
school
Auckland
au
Campbell Atkinson (stroke), Mitchell Hohaia, Ryan Morrow, Sam Lecocq, Oscar Dorbeck, Ben Fullam, Samuel Shotter, Zachary Knight + Ryan Prouse (cox)
- Division 1: placed 5th (+3.7)
WTLB
school
Auckland
au
Brahm Erdmann (stroke), Kiardyn Hatch, Ian Qiu, Felix-Foxx Burnell, Harrison Goodall, Jaxon Langley, Lucas Rawlings, Nelson Pinder + Ali Bahmanpour (cox)
- Division 1: placed 8th (+18.2)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 5th (+9.8)
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 6th
WTLB
school
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
WTLB
school
Auckland
au
- Division 2: placed 5th
WTLB
school
Auckland
au
- Division 3: result (SCR)
- Division 1: placed 1st
WTLB
school
Auckland
au
Max Brown (stroke), Hunter Pethers-Boak, Angus Shotter, Blake Bradshaw, Aaron Cordes, Jayden Tabani-Ivi, Oscar Andrew, Matthieu Lambert + Dylan Maynard (cox)
- Division 1: placed 7th
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 9th
WTLB
school
Auckland
au
James Brake (stroke), Mathew Barry, Callum Gilmour, Samuel Jones, Jacob Jones, Mitchell Hazelhurst, Hugo Verdonk, Finn Pethers-Boak + Gregory Scott (cox)
- Division 1: placed 1st
WTLB
school
Auckland
au
Max Brown (stroke), Blake Bradshaw, Angus Shotter, Ben Jury, Baxter Holgate-Simpson, Liam Pugh, Kip Watson, Jack Taylor + Gene Offwood (cox)
- Division 2: placed 2nd