- Division 1: placed 7th
- Division 2: placed 2nd (+3.5)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Division 2: placed 5th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Division 3: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
George Hyslop (stroke), Finn Lawson, Henry Hyslop, Vedran Ilich, James Fitz-Gerald, Tom Newton, Sean Paget, Josh Purdon + Ryan Olsen (cox)
Coached by: G. Reid
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: G. Reid
- Division 1: placed 3rd (+5.6)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Division 1: placed 7th (+16.9)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Division 2: placed 3rd (+14.4)
SHAK
school
Auckland
au
Luca Kirwan (stroke), Tim Farrell, Theo Wright, Liam Zinzley, Lawerence Foliaki, Cairo Taupo, Connor Doyle, Tanner Butler + Massimo Nicholas (cox)
Coached by: M. O'Brien & T. Dolan
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 3rd (+12.3)
SHAK
school
Auckland
au
Liam Clouth (stroke), Connor Ryan, Hamish McKay, Will Yates, Niko Schollum, Sam Gollings, Ethan Fookes, Brad Doyle + Ryan Olsen (cox)
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
- Division 1: placed 2nd (+0.6)
- Division 2: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
- Division 1: result (DSQ)
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: G. Reid
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
- Division 2: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
- Division 3: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Jared August (stroke), Callum Smidt, Liam Zinzley, Hamish Finlay, Louis O'Brien, Regan Martin-Gawn, Tomos Hudgell, Dillon Carroll + Louis Wall (cox)
Coached by: C. Watson
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Malkome Vaka (stroke), Edward Dobbs, Caimin McNamara, Sam Murphy, Thomas Dodds, William Christie, Joshua Kingston, Brad Doyle + Massimo Nicholas (cox)
Coached by: C. Watson
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 3: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: G. Reid
- Division 1: placed 4th
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: M. O'Brien & T. Dolan
- Division 1: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: M. O'Brien & T. Dolan
- Division 2: placed 1st
SHAK
school
Auckland
au
Coached by: M. O'Brien & T. Dolan
- Division 2: result (DNF)
- Division 1: placed 7th
SHAK
school
Auckland
au
Hamish McKay (stroke), Brad Doyle, Will Yates, Connor Ryan, Sam Gollings, Ethan Fookes, Niko Schollum, Liam Clouth + Louis Wall (cox)
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
- Division 1: placed 2nd
SHAK
school
Auckland
au
George Hyslop (stroke), Finn Lawson, Henry Hyslop, Vedran Ilich, Tom Newton, Johnathan Edwards, Sean Paget, Henry Lynch + Ryan Olsen (cox)
Coached by: G. Reid
- Division 1: placed 2nd