Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final; 5->Eliminated |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final; 5->Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final; 5->Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Kate Laracy (stroke), Francesca Arlidge, Karleigh Daly, Erin Henare-Murton, Edin Harvey, Lisa McIvor, Brooke Davies, Kirsten Vanderpeet + Miriam Stone (cox)
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Bryant (stroke), Molly McCulloch, Georgia Hickey, Taliah Su'a, Presly Hood, Ally Bennett, Abigail Buchan, Amy Norris-Hibbert + Niamh Mullany (cox)
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Stella Parker (stroke), Breah McKay, Georgina King, Mia Walsh, Olivia Taylor, Anna Macquarrie, Florence Underhill, Katie MacDonell + Jonathon King (cox)
Coached by: Tim Parker
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Christina Rice (stroke), Grace Petersen, Ella Daly, Imke Kitchin, Emma Jacobs, Briana Herbert, Leah Harvey + Brooklyn Bayly (cox)
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Lucy Dowman (stroke), Rochelle Lowe, Niamh Monk, Jaimee Bridger, Chantelle de Koning, Lilli Bradley, Amber Andrews, Taylor Head + Lani Hall (cox)
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Kate Laracy (stroke), Francesca Arlidge, Karleigh Daly, Erin Henare-Murton, Edin Harvey, Lisa McIvor, Brooke Davies, Kirsten Vanderpeet + Miriam Stone (cox)
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Stella Parker (stroke), Breah McKay, Georgina King, Mia Walsh, Olivia Taylor, Anna Macquarrie, Florence Underhill, Katie MacDonell + Jonathon King (cox)
Coached by: Tim Parker
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Bryant (stroke), Molly McCulloch, Georgia Hickey, Taliah Su'a, Presly Hood, Ally Bennett, Abigail Buchan, Amy Norris-Hibbert + Niamh Mullany (cox)
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Christina Rice (stroke), Grace Petersen, Ella Daly, Imke Kitchin, Emma Jacobs, Briana Herbert, Leah Harvey + Brooklyn Bayly (cox)
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Lucy Dowman (stroke), Rochelle Lowe, Niamh Monk, Jaimee Bridger, Chantelle de Koning, Lilli Bradley, Amber Andrews, Taylor Head + Lani Hall (cox)
|
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PET*
club
Wellington
we
|
Coached by: P Rowbotham
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PET*
club
Wellington
we
|
Coached by: P Rowbotham
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
HWB*
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: J Sandston
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: J Sandston
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
HWB*
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
RNZX
RPC
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final; 5,6->C Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final; 5,6->C Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final; 5,6->C Final |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Max Paku (stroke), William Thomas, Ben McPherson, Tom Moffett, C J Buscke, Josh Brown, Jack Cooper, Tawhiwhi Watson + Tom Robertshaw (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Max Paku (stroke), William Thomas, Ben McPherson, Tom Moffett, C J Buscke, Josh Brown, Jack Cooper, Tawhiwhi Watson + Tom Robertshaw (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Bryant (stroke), Amy Norris-Hibbert, Abigail Buchan, Molly McCulloch + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Bryant (stroke), Amy Norris-Hibbert, Abigail Buchan, Molly McCulloch + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Dave Thompson
Boat variation: W Open 2-
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final; 5->E Final |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final; 5->E Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final; 5->E Final |
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final; 5->E Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final; 5->E Final |
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Leah Harvey (stroke), Briana Herbert, Emma Jacobs, Imke Kitchin, Grace Petersen, Ella Daly, Carys McCrory, Christina Rice + Brooklyn Bayly (cox)
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Kelsey Stubbs (stroke), Pearl Burrell, Georgia Lawson, Sophie Lancaster, Lucy Youngquest, Annabelle Linnell, Antonia Shaw, Kate Mohi + Sarah Forster (cox)
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Sarah Kirk (stroke), Piper Zimmerman, Talitua Leo, Philippa Peterson, Christie Wallace, Ally Keenan, Kadee Lethaby, Breianna Chapman + Jennifer Evans (cox)
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Caitlin Wilson (stroke), Ellie Bullock, Jemma Barnes, Kelsi Keown, Kiana Haami, Lani Hall, Rebecca Hopkins, Tabitha Grace + Sam Luff (cox)
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Leah Harvey (stroke), Briana Herbert, Emma Jacobs, Imke Kitchin, Grace Petersen, Ella Daly, Carys McCrory, Christina Rice + Brooklyn Bayly (cox)
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Kelsey Stubbs (stroke), Pearl Burrell, Georgia Lawson, Sophie Lancaster, Lucy Youngquest, Annabelle Linnell, Antonia Shaw, Kate Mohi + Sarah Forster (cox)
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Caitlin Wilson (stroke), Ellie Bullock, Jemma Barnes, Kelsi Keown, Kiana Haami, Lani Hall, Rebecca Hopkins, Tabitha Grace + Sam Luff (cox)
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Sarah Kirk (stroke), Piper Zimmerman, Talitua Leo, Philippa Peterson, Christie Wallace, Ally Keenan, Kadee Lethaby, Breianna Chapman + Jennifer Evans (cox)
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Lucy Dowman (stroke), Rochelle Lowe, Niamh Monk, Jaimee Bridger, Chantelle de Koning, Lilli Bradley, Amber Andrews, Taylor Head + Ella Wilsher (cox)
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
TAW*
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PET*
club
Wellington
we
|
Caroline Robertson (stroke), Astrid Nunns, Kyra Jones, Jo Mason, Kevin Stevenson, Reg Kumpher, Steve Bielby, Matt Dyer + Dale Gyton (cox)
Coached by: Caroline Robertson
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PET*
club
Wellington
we
|
Caroline Robertson (stroke), Astrid Nunns, Kyra Jones, Jo Mason, Kevin Stevenson, Reg Kumpher, Steve Bielby, Matt Dyer + Dale Gyton (cox)
Coached by: Caroline Robertson
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: J Sandston
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
PET*
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbotham
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Bryant (stroke), Taliah Su'a, Georgia Hickey, Amy Norris-Hibbert, Presly Hood, Ally Bennett, Chantelle de Koning, Molly McCulloch + Jess Manson (cox)
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Bryant (stroke), Taliah Su'a, Georgia Hickey, Amy Norris-Hibbert, Presly Hood, Ally Bennett, Chantelle de Koning, Molly McCulloch + Jess Manson (cox)
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5->B Final |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Ben Tijsen-Cox (stroke), Matthew Wright, James Clark, Jack Hughes, Adrian van Bussel, Jack van Bussel, Gus Pawson, Tom Gibson + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Duncan McCrory (stroke), Jack Stone, Michael Vanderpeet, Alistair Wilson, Angus Lindsay, Izzac Andrews, Matthew Rennie, Fergus Ritchie + Connor Molloy (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Adam Vanderpeet (stroke), Jasper Blokker, Joel Engelke, Liam Vogelaar, Connor Gibson, Josh Nichol, Adam Tostevin, Joe Perry + Toby Aspden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
RNZX
RPC
|
Emma Dyke (stroke), Genevieve Behrent, Holly Greenslade, Fiona Paterson, Kelsey Bevan, Ashlee Rowe, Rebecca Scown, Kayla Pratt + Francie Turner (cox)
Coached by: Dave Thompson
Boat variation: W Open 8+
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final |
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final; 2->B Final; 3->C Final; 4->D Final |
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
||||
HWB*
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
TPOC
club
Waikato
wk
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|