- B Final: placed 5th (10:10.66)
- Heat 2: placed 7th (11:13.61)
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 1: placed 6th (8:40.69)
- Heat 1: placed 7th (8:53.50)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Isabelle Robertson (stroke), Stella Keown, Alannah Hamilton, Melissa Gray + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Oliver Haig (stroke), Reuben McArley, Max Watt, Mitchell Duncan, Peter Rowe, Peter Keenan, Freddie Pankhurst, Riley Thompson + Brady Findlater (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
- A Final: placed 2nd (7:38.89)
NOEC
club
Otago
ot
Harrison Booth (stroke), George Procter, Max McCormick, Daniel Hughes, Archie O'Sullivan, Jordan Green, Ben Mills, George Stratton + Harry Brenssell (cox)
Coached by: Kelvin Maker
- A Final: placed 3rd (8:04.73)
NOEC
club
Otago
ot
Georgia Clarke (stroke), Emma Wallace, Claudia Maker, Brieana Shea, Katie Atkinson, Rebecca Walker, Haylee Deblecourt, Amy Hinch + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: K Maker & C Deblecourt
- A Final: placed 3rd (08:17.69)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Jack Holland-Spinks (stroke), Thomas Ryan, Jack Webber, Sam Moore, Harry Hansen, Henry Wilson, Angus Hewett, Edwin George + Tate Drummond (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
- A Final: placed 1st (7:12.70)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 2: placed 5th (9:13.78)
NOEC
club
Otago
ot
Archie O'Sullivan (stroke), Max McCormick, Jordan Green, Harrison Booth + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Kelvin Maker
NOEC
club
Otago
ot
Isabelle Robertson (stroke), Melissa Gray, Josie Cook, Stella Keown, Molly Butt, Gabby Hunter, Kate Edwards, Georgia Hay + Tamara Mason (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- A Final: placed 5th (7:38.43)
NOEC
club
Otago
ot
Emily Hurdle (stroke), Katie Atkinson, Rachel James, Melissa Bonilla Casanas, Rebecca Walker, Haylee Deblecourt, Leah Anderson, Ella Montgomery + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Craig Deblecourt & P Farrell
- A Final: placed 3rd (7:24.75)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
- A Final: placed 5th (7:01.98)
NOEC
club
Otago
ot
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 2: result (SCR)
NOEC
club
Otago
ot
NOEC
club
Otago
ot
NOEC
club
Otago
ot
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Anna Englebrecht (stroke), Charlotte Mason, Charlotte Williams, Katie Hawkins, Ann Grant, Aaliyah Cumming, Pippa Sparrow, Lucy Merriman + Lily Stedman (cox)
Coached by: S Taylor & Craig Deblecourt
- A Final: placed 5th (7:49.57)
NOEC
club
Otago
ot
Emma O'Meara (stroke), Beth Anderson, Charlotte Chapman-Cohen, Caitlin Henderson, Harriet Jolly, Molly Marsh, Olivia Whelan-Henderson, Sophie Sinclair + Tamara Mason (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- A Final: placed 3rd (7:11.44)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
- A Final: placed 3rd (7:48.53)
- Heat 2: result (SCR)
NOEC
club
Otago
ot
Mitchell Anderson (stroke), Jack Laney, Ryan Wilson, Mitchell Booth, Tony Lock, Campbell Booth, Joshua Parcell, Tom Jones + Tate Drummond (cox)
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
- A Final: placed 1st (7:01.43)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Harriet Jolly (stroke), Charlotte Chapman-Cohen, Caitlin Henderson, Molly Marsh + Grace Beattie (cox)
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Aaliyah Cumming (stroke), Beth Anderson, Anna Englebrecht, Emma O'Meara + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- A Final: placed 3rd (8:14.70)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
- A Final: placed 1st (7:50.44)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- A Final: placed 7th (9:36.81)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- A Final: placed 5th (9:11.86)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- A Final: placed 3rd (8:48.06)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- A Final: placed 3rd (9:17.01)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt & Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- A Final: placed 3rd (8:41.74)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- A Final: placed 7th (8:47.70)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- A Final: placed 1st (7:28.82)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
- A Final: result (SCR)