- Heat 1: placed 4th
- Heat 1: placed 5th
- Heat 1: placed 1st
- Heat 2: placed 3rd
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 1st
- Heat 1: placed 1st
- Heat 1: placed 3rd
WHOC
club
Southland
so
Michaela Townshend (stroke), Rianna Maxwell, Kerri-Ann Sinclair, Georgia Smith + Maiah Hegarty (cox)
Coached by: Russell Everett
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Russell Jenkins
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Danny Young
- Heat 1: placed 7th
- Heat 1: placed 5th
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 1st
WHOC
club
Southland
so
Olivia MacDonald (stroke), Amy Jenkins, Annabel Ronald, Georgia Yaxley, Penelope Barnsdale, Georgia Gentle, Katie Moffat, Brooke Shepherd + Kate Duthie (cox)
Coached by: Danny Young
- A Final: placed 1st
WHOC
club
Southland
so
Kristen Froude (stroke), Morgan Shepherd, Katelyn Froude, Jessica Hayes, Ingrid Mitchell, Heather Livesey, Ilanda Forde, Ella Wilkins + Laura McMillan (cox)
Coached by: John O'connor
- A Final: placed 2nd
- Heat 2: placed 1st
- Heat 1: placed 4th
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Doreen Evans
- Heat 1: placed 6th
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Doreen Evans
- Heat 2: placed 3rd
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Russell Everett
- Heat 1: placed 2nd
- Heat 1: placed 2nd
- Heat 1: placed 3rd
- Heat 1: placed 1st
- Heat 1: placed 2nd
- Heat 1: placed 3rd
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
- A Final: placed 3rd
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- A Final: placed 1st
- Heat 3: placed 1st
- Heat 1: placed 8th
- Heat 1: placed 5th
- Heat 1: placed 3rd
- Heat 1: placed 5th
- Heat 2: placed 5th
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- Heat 1: placed 4th
- Heat 1: placed 1st
- Heat 1: placed 6th
WHOC
club
Southland
so
Elizabeth Reid (stroke), Annabelle McCoy, Savannah Egerton, Grace Allison, Ciccone Tweedie, Hannah Grantham, Logan Foley, Aimee Stubbs + Laura McMillan (cox)
Coached by: Doreen Evans
- A Final: placed 5th
- Heat 1: placed 2nd
- Heat 2: placed 3rd
- Heat 2: placed 4th
- Heat 1: placed 2nd
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- A Final: placed 1st
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Danny Young
- A Final: placed 2nd
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Danny Young
- A Final: placed 5th
- Heat 3: placed 2nd
- Heat 1: placed 6th
- Heat 2: placed 5th
- Heat 1: placed 6th
WHOC
club
Southland
so
Scott Jones (stroke), Scott Barnsdale, Hayden Kerr, Guy Redpath, Tim Yaxley, Ben McLeod, Josh Hayes, Thomas Jenkins + Laura McMillan (cox)
Coached by: John O'connor
- A Final: placed 1st
- A Final: result (CANCELLED)
- A Final: result (CANCELLED)
- A Final: result (CANCELLED)
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Brooke O'Connor (stroke), Alannah Henderson, Brittany Menpes, Angel Clarkson + Penelope Barnsdale (cox)
Coached by: Russell Jenkins
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Danny Young
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Danny Young
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: John O'connor
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Doreen Evans
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Doreen Evans
- A Final: result (CANCELLED)
WHOC
club
Southland
so
Coached by: Doreen Evans
- A Final: result (CANCELLED)
- A Final: result (CANCELLED)
- A Final: result (CANCELLED)