You can swap to a collapsed version of the day sheet, which combines the various classes.
Saturday, 19th November 2016 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | M Open 2X division | Race: 1 | WESC1 F.Murphy | NSHC1 J.Guy | RPCA1 O.Maclean | WESC2 J.Sodo | RPCA2 T.Duffett | ||||
B | 08:05 | 2 | W Open 1X division | Race: 1 | RPCA1 [AKLC] A.Mills | NSHC1 A.DeLong | WESC1 A.Holt | EBSC1 J.Brake | RPCA2 [NSHC] A.Rowe | RPCA3 [AKLC] A.Grave | |||
C | 08:10 | 2 | W Open 1X division | Race: 2 | WESC2 R.Farmer | RPCA4 [WESC] A.Robson | RPCA5 [NSHC] T.Abel | RPCA6 [NSHC] M.Markovich | RPCA7 [MERC] C.Bray | ||||
D | 08:15 | 3 | B U18 2- division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | STPA1 [WESC] S.Davison | WTMC1 S.Tordeich | NSHC11 [WTLB] B.Jury | AKLC12 [SHAK] J.Fitz-Gerald | NSHC12 [WTLB] B.Holgate... | AKLC11 [SHAK] L.Kirwan | ||
E | 08:20 | 3 | B U18 2- division | Race: 2 | NSHC13 [WTLB] B.Bradshaw | SGEC2 [GLDW] F.Watson | AKLC13 [SHAK] T.Wright | NSHC14 [WTLB] M.Brown | |||||
F | 08:25 | 4 | W Club 2- division | Race: 1 | NSHC1 O.White-P... | SKEC1 C.Hofman | WESC1 L.Voorhaar | NSHC2 M.Thom | WESC2 B.Glenn | SKEC2 O.Hofer | SKEC3 S.Humphries | NSHC3 T.White-P... | |
G | 08:30 | 5 | M Club 1X division | Race: 1 | WESC1 T.Pearce | WTMC1 L.Povey | NSHC1 C.Elliot | COMC1 A.Jenkin | STPA1 [WESC] J.Shields | AKLC1 J.Edwards | NSHC11 [WTLB] A.Cordes | WENT1 [NSHC] T.Fuller | |
H | 08:35 | 5 | M Club 1X division | Race: 2 | WTMC2 T.Ferguson | NSHC12 [WTLB] J.Mitchell | WESC2 M.Benfell | WENT2 [NSHC] C.Donovan | COMC2 C.Welch | AKLC2 V.Wang | |||
I | 08:40 | 5 | M Club 1X division | Race: 3 | WENT3 [NSHC] M.Coutts | WESC3 C.Stockley | WTMC3 D.Oldham | NSHC13 [WTLB] M.Lambert | WESC4 J.Leota-B... | WESC5 M.Lawrence | AKLC5 K.Wing | ||
J | 08:45 | 6 | G U18 2X division | Race: 1 | WTMC1 A.Richards | EDWT1 [SGEC] L.Gatward | WTLG21 [NSHC] M.Erdmann | COMC1 B.Thomas | SGEC1 [GLDW] M.Millett | WESC11 K.Nelson | MERC1 E.Cato | NSHC1 N.Abel | |
K | 08:50 | 6 | G U18 2X division | Race: 2 | WENT1 [NSHC] R.Faletanoai | WTLG22 [NSHC] G.Gray | SGEC2 [GLDW] C.Watson | NSHC2 G.MacKisack | WTLG23 [NSHC] M.Cunning... | SGEC3 J.McIntosh | |||
L | 08:55 | 7 | G U17 4+ division | Race: 1 | WTMC1 T.Oldham | WTLG21 [NSHC] M.Bradford | RPCA1 [WESC] | SKEC1 L.Oliver | WESC11 K.Speakman | RPCA2 | |||
M | 09:00 | 7 | G U17 4+ division | Race: 2 | WTLG22 E.Howard | SKEC2 Z.Iqbal | WESC12 C.de Mont... | RPCA3 | WTLG23 [NSHC] T.Morrison | ||||
N | 09:07 | 8 | G U15 4X+ division | Race: 1 | AKLC31 [DIOC] B.Vincent | COMC1 B.Andrews | SKEC1 S.Cressey | SGEC1 [GLDW] I.Edmondson | WTLG21 S.Leadley | WESC11 A.Palmer | |||
O | 09:14 | 8 | G U15 4X+ division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] J.Barclay | AKLC32 [DIOC] L.Church | WTLG22 T.Britow | SKEC2 O.Sewell | WESC12 C.Lyons | WTLG24 M.Marshall | |||
P | 09:21 | 9 | M Nov 2X division | Race: 1 | STPA1 [WESC] C.Hafoka | WTMC1 M.Tremlett | NSHC1 A.Castelltort | WTMC2 A.Craig | NSHC2 A.Ensor | STPA2 [WESC] J.Dolan | AKLC5 S.Fox | AKLC11 [SHAK] B.Patterson | AKLC12 [SHAK] L.McGuire |
Q | 09:28 | 10 | W Nov 4+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Iro | AKLC31 [DIOC] J.Couillault | NSHC1 J.Bullians | HOWI1 [AKLC] T.Smith | WTLG21 O.Swann | MERC1 C.Bingham | WESC11 S.Shaw | ||
R | 09:35 | 10 | W Nov 4+ division | Race: 2 | AKLC32 [DIOC] I.Carter | HOWI2 [AKLC] K.Hamilton | MERC2 F.Webber | NSHC2 A.Oswald | MERC3 A.Dawson | AKLC5 L.Appleby | |||
S | 09:40 | 11 | B U16 4X+ division | Race: 1 | COMC1 J.Clark | SGEC1 [GLDW] E.Blair | SKEC1 B.Franich | STPA1 [WESC] J.Wheeler | NSHC11 [WTLB] B.Erdmann | AKLC11 [SHAK] S.Gollings | |||
T | 09:45 | 11 | B U16 4X+ division | Race: 2 | NSHC12 [WTLB] M.Hohaia | NSHC13 [WTLB] B.Fullam | SGEC3 [GLDW] J.Jessiman | SGEC4 [GLDW] W.MacDonald | NSHC14 R.Morrow | SGEC2 [GLDW] J.Wiggans | SGEC5 [GLDW] M.Brenton... | ||
U | 09:50 | 12 | B U17 8+ division | Race: 1 | SKEC1 S.Russell | STPA1 [WESC] S.Davison | AKLC11 [SHAK] D.McGill | ||||||
V | 09:55 | 13 | M Open 4- division | Race: 1 | AKLC1 S.Alderson | RPCA1 M.MacDonald | WESC1 C.Pracey | NSHC1 J.Brake | AKLC2 M.Duffett | WESC2 E.Verdonk | |||
W | 10:00 | 14 | W Open 4- division | Race: 1 | RPCA1 C.Spence | NSHC1 O.White-P... | WESC1 B.Glenn | RPCA2 E.Jeurissen | NSHC2 T.Catchpole | WESC2 T.Donnianni | |||
X | 10:05 | 15 | W Club 1X division | Race: 1 | AKLC1 M.Power | WTMC1 M.Cheesman | MERC1 E.Cato | WESC1 R.Farmer | EBSC1 J.Brake | WENT1 [NSHC] P.Kellow | |||
Y | 10:10 | 15 | W Club 1X division | Race: 2 | AKLC2 L.Gallagher | MERC2 P.Tumata | WTMC2 A.MacKenzie | WESC2 E.Kelleher | WESC3 M.Farquhar | ||||
Z | 10:15 | 16 | M Club 2X division | Race: 1 | SGEC1 G.MacKenzie | COMC1 A.Jenkin | NSHC11 [WTLB] O.Andrew | WESC1 C.Stockley | WTMC1 L.Povey | NSHC1 T.Nelson | |||
A | 10:20 | 16 | M Club 2X division | Race: 2 | NSHC12 [WTLB] J.Tabani-Ivi | WTMC2 S.Pilisi | WESC2 M.Benfell | WTMC3 C.Patten | |||||
B | 10:25 | 17 | G U16 8+ division | Race: 1 | WTLG21 T.Morrison | SKEC1 A.Hynds | HOWI1 [AKLC] A.Williamson | AKLC31 [DIOC] L.Harkess | |||||
C | 10:30 | 18 | G U18 2- division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] M.Millett | SKEC1 O.Hofer | WTLG21 [NSHC] A.Hunter | WESC11 H.Thomas | WESC12 P.Holmes | WTLG22 [NSHC] G.Schaaf | SKEC2 C.Hofman | SKEC3 S.Humphries | |
D | 10:35 | 19 | B U18 4X+ division | Race: 1 | WENT1 M.Coutts | NSHC11 [WTLB] B.Jury | WTMC1 H.Oldham | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | RPCA1 | STPA1 [WESC] S.Davison | RPCA2 | ||
E | 10:42 | 20 | B U15 8+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] Q.Yeo | NSHC11 [WTLB] A.Sima | SKEC1 H.Strang | SKEC2 H.Joyce | NSHC12 [WTLB] S.Logan | AKLC11 [SHAK] N.Schollum | AKLC12 [SHAK] S.Beuth | AKLC13 [SHAK] S.Wisniewski | |
F | 10:47 | 21 | G U17 4X+ division | Race: 1 | COMC1 N.Horan | RPCA1 [AKLC] | WESC11 K.Speakman | WTLG21 M.Bradford | SKEC1 L.Oliver | SGEC1 [GLDW] S.Everitt | WTMC1 T.Oldham | ||
G | 10:52 | 21 | G U17 4X+ division | Race: 2 | WTLG22 [NSHC] E.Howard | SGEC2 J.McIntosh | RPCA2 | WESC12 A.Patten | RPCA3 | SGEC3 [GLDW] J.Iro | |||
H | 10:59 | 22 | M Nov 4+ division | Race: 1 | AKLC11 [SHAK] B.Patterson | NSHC1 A.Castelltort | HOWI1 [AKLC] M.Calvert | STPA1 [WESC] J.Dolan | WTMC1 J.Hawthorne | ||||
I | 11:06 | 22 | M Nov 4+ division | Race: 2 | COMC1 C.Aylward | AKLC5 T.Kuzmich | HOWI2 [AKLC] C.Stewart | STPA2 [WESC] N.Fairfield | |||||
J | 11:13 | 23 | W Nov 2X division | Race: 1 | EDWT1 [SGEC] L.Talebian | SGEC1 [GLDW] A.Iro | COMC1 A.Maddock | NSHC1 C.Haybittle | WTLG21 A.Barrell | SGEC2 [GLDW] Z.Moltsch... | NSHC2 J.Bullians | ||
K | 11:20 | 23 | W Nov 2X division | Race: 2 | COMC2 B.Andrews | WTLG22 S.Leadley | SGEC3 [GLDW] I.Edmondson | NSHC3 C.Janes | NSHC4 L.Slykerman | EDWT2 [SGEC] R.Norton | |||
L | 11:25 | 24 | B U16 4+ division | Race: 1 | SKEC1 B.Franich | NSHC11 [WTLB] B.Erdmann | STPA1 [WESC] T.MacFarlane | NSHC12 [WTLB] M.Hohaia | NSHC13 [WTLB] H.Goodall | NSHC14 I.Qiu | AKLC11 [SHAK] S.Gollings | ||
M | 11:30 | 25 | M Open 2- division | Race: 1 | NSHC1 H.Verdonk | WESC1 C.Pracey | RPCA1 [AKGC] M.MacDonald | RPCA2 Z.Everitt | AKLC1 D.van der... | ||||
N | 11:35 | 25 | M Open 2- division | Race: 2 | WESC2 J.Sodo | AKLC2 S.Alderson | NSHC3 J.Brake | NSHC4 C.Gilmour | NSHC2 J.Guy | ||||
O | 11:40 | 26A | W Club 2X division | Race: 1 | NSHC1 D.Hewett | AKLC1 M.Vermes | MERC1 P.Tumata | WENT1 [NSHC] R.Faletanoai | WTMC1 M.Cheesman | AKLC2 L.Gallagher | NSHC2 M.Murphy | AKLC3 L.Green | |
P | 11:45 | 26A | W Club 2X division | Race: 2 | AKLC4 N.Perese-Kuil | NSHC5 O.White-P... | NSHC3 S.Wallace | NSHC4 T.Catchpole | |||||
Q | 26B | M/W/Mx Mst 2X division | Race: 1 | AKLC5 G.Jong | NSHC6 N.Couzyn | SGEC1 G.MacKenzie | WESC2 K.Littlejohn | ||||||
R | 11:50 | 27 | W Open 4X- division | Race: 1 | WESC1 A.Parry | WESC2 E.Kelleher | |||||||
S | 11:55 | 28 | M Club 4X- division | Race: 1 | NSHC11 [WTLB] O.Andrew | WTMC1 S.Pilisi | AKLC1 J.Edwards | WESC1 F.Murphy | WESC2 G.Bradford | AKLC5 S.Fox | |||
T | 12:00 | 29 | B U18 4+ division | Race: 1 | NSHC11 [WTLB] B.Jury | NSHC12 [WTLB] M.Brown | AKLC11 [SHAK] L.Kirwan | AKLC12 [SHAK] T.Wright | AKLC13 [SHAK] N.Collins | ||||
U | 12:05 | 30 | G U18 4+ division | Race: 1 | SKEC1 O.Hofer | WESC11 H.Thomas | WTMC1 A.Richards | WTLG21 [NSHC] A.Hunter | NSHC1 S.Wallace | WTLG22 G.Schaaf | WESC12 K.Nelson | ||
V | 12:10 | 31 | B U17 2X division | Race: 1 | COMC1 C.McGrath | SKEC1 G.Beggs | SGEC1 [GLDW] F.Watson | WENT1 [NSHC] M.Coutts | WTMC1 H.Oldham | STPA1 [WESC] T.Miller | NSHC11 [WTLB] A.Cordes | ||
W | 12:15 | 31 | B U17 2X division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] J.Wiggans | SKEC2 C.Ford | STPA2 [WESC] T.Russell | COMC2 J.Mansell | SGEC3 [GLDW] A.Porteous | COMC3 G.Fowler | SGEC4 [GLDW] C.Campbell | NSHC12 [WTLB] M.Lambert | |
X | 12:22 | 32 | G U15 4+ division | Race: 1 | COMC1 A.Maddock | WESC11 A.Palmer | SKEC1 S.Cressey | WTLG21 D.Thorpe | SGEC1 [GLDW] I.Edmondson | AKLC31 [DIOC] J.Forsythe | MERC1 A.Dawson | HOWI1 [AKLC] T.Smith | |
Y | 12:29 | 32 | G U15 4+ division | Race: 2 | WTLG22 N.Billing | AKLC32 [DIOC] P.Wight | WESC12 B.Watt | SKEC2 A.Collinson | WTLG23 O.Swann | WTLG24 B.McGinty | |||
Z | 12:34 | 33 | G U16 4X+ division | Race: 1 | COMC1 S.Henry | SGEC1 J.McIntosh | AKLC31 [DIOC] A.Ireland | WTLG21 [NSHC] T.Morrison | RPCA1 | WESC11 A.Patten | SKEC1 A.Hynds | RPCA2 | |
A | 12:39 | 33 | G U16 4X+ division | Race: 2 | WTLG22 A.Barrell | AKLC32 [DIOC] I.Carter | SKEC2 F.Wang | SGEC2 [GLDW] J.Iro | SGEC3 [GLDW] Z.Moltsch... | RPCA3 | |||
B | 12:44 | 34 | B U16 2X division | Race: 1 | COMC1 G.Fowler | SGEC1 [GLDW] E.Blair | STPA1 [WESC] T.MacFarlane | NSHC11 [WTLB] J.Tabani-Ivi | WTMC1 J.Somers | AKLC11 [SHAK] H.McKay | SKEC1 B.Franich | ||
C | 12:49 | 34 | B U16 2X division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] A.Jonkers | STPA2 [WESC] H.Williams | STPA3 [WESC] J.Wheeler | AKLC12 [SHAK] E.Fookes | |||||
D | 12:56 | 35 | B U15 4X+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] J.Sain | COMC1 C.Aylward | STPA1 [WESC] J.Ross | NSHC11 [WTLB] B.de Gouw | WTMC1 J.Hawthorne | AKLC11 [SHAK] S.Beuth | AKLC12 [SHAK] S.Wisniewski | SGEC2 [GLDW] T.Mallinson | |
E | 13:03 | 35 | B U15 4X+ division | Race: 2 | NSHC12 [WTLB] J.Barry | NSHC13 [WTLB] S.Logan | SGEC3 [GLDW] W.MacDonald | SGEC4 [GLDW] E.Cleland | AKLC13 [SHAK] M.Breen | AKLC14 [SHAK] C.Rojas | |||
F | 13:08 | 36 | M Open 4X- division | Race: 1 | NSHC1 P.Davenport | WESC1 B.Watkinson | RPCA1 O.Maclean | ||||||
G | 13:13 | 37 | W Club 4+ division | Race: 1 | NSHC1 M.Murphy | WESC1 E.Kelleher | NSHC2 D.Hewett | ||||||
H | 13:18 | 38 | W Open 2- division | Race: 1 | NSHC1 A.DeLong | WESC1 R.Farmer | RPCA1 E.Simanu | RPCA2 E.Jeurissen | WESC2 L.Voorhaar | RPCA3 C.Spence | |||
I | 13:23 | 39 | M Club 4+ division | Race: 1 | HOWI1 [AKLC] M.Calvert | WESC1 M.Justice | AKLC1 M.Duffett | WTMC1 T.Ferguson | WESC2 E.Verdonk | ||||
J | 13:28 | 40 | G U18 1X division | Race: 1 | EBSC1 J.Brake | NSHC1 C.Ball | COMC1 B.Thomas | EDWT1 [SGEC] L.Quensell | WESC1 M.Farquhar | SGEC1 [GLDW] M.Millett | MERC1 E.Cato | WENT1 [NSHC] P.Kellow | |
K | 13:33 | 40 | G U18 1X division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] C.Watson | SGEC3 [GLDW] S.Everitt | EDWT2 [SGEC] L.Gatward | MERC2 P.Tumata | WTLG24 [NSHC] G.Hill | SGEC4 [GLDW] A.Barclay | SGEC5 [GLDW] O.de Rouvroy | ||
L | 13:38 | 41 | B U18 1X division | Race: 1 | WESC1 J.Leota-B... | COMC1 M.Darby | STPA1 [WESC] J.Shields | NSHC11 [WTLB] K.Watson | WENT1 [NSHC] T.Fuller | WENT2 [NSHC] F.Corse-Scott | WESC2 M.Lawrence | SGEC1 [GLDW] J.Wiggans | |
M | 13:45 | 42 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | COMC1 B.Andrews | AKLC31 [DIOC] C.Blakey | WTLG21 D.Thorpe | MERC1 R.Henry | SGEC1 [GLDW] A.Iro | WESC11 C.Addock | NSHC1 C.Haybittle | ||
N | 13:52 | 42 | W Nov 4X+ division | Race: 2 | NSHC2 J.Bullians | MERC2 C.Bingham | AKLC32 [DIOC] Z.Mercer | SGEC2 [GLDW] I.Adams | WTLG22 A.Hope | ||||
O | 13:59 | 42 | W Nov 4X+ division | Race: 3 | AKLC5 S.Boardman | MERC3 I.Phillips | SGEC3 [GLDW] S.Hunter | WTLG23 A.Hey | WTLG24 M.Marshall | ||||
P | 14:04 | 43A | G U17 8+ division | Race: 1 | SKEC1 L.Oliver | WTLG21 M.Bradford | RPCA1 | SGEC1 C.Watson | |||||
Q | 43B | Mst 8+ division | Race: 1 | AKLC5 T.Kuzmich | WESC1 B.Smart | ||||||||
R | 14:09 | 44 | B U17 4+ division | Race: 1 | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | NSHC11 [WTLB] M.Brown | SKEC1 G.Beggs | STPA1 [WESC] S.Davison | WTMC1 S.Tordeich | STPA2 [WESC] T.Miller | SKEC2 C.Ford | AKLC11 [SHAK] D.McGill | AKLC12 [SHAK] L.O'Brien |
S | 14:14 | 45 | G U16 4+ division | Race: 1 | WTLG21 [NSHC] T.Morrison | WESC11 A.Patten | SKEC1 F.Wang | HOWI1 [AKLC] A.Williamson | AKLC31 [DIOC] L.Harkess | WTLG22 A.Barrell | SKEC2 S.Tutaki | ||
T | 14:19 | 46 | B U16 8+ division | Race: 1 | SKEC1 B.Franich | STPA1 [WESC] J.Wheeler | NSHC11 [WTLB] B.Erdmann | NSHC12 R.Morrow | AKLC11 [SHAK] S.Gollings | ||||
U | 14:26 | 47 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | NSHC11 [WTLB] M.Wong | NSHC1 A.Ensor | WTMC1 J.Hawthorne | SGEC1 [GLDW] Q.Yeo | COMC1 J.Clark | AKLC11 [SHAK] S.Beuth | AKLC12 [SHAK] R.Olsen | ||
V | 14:33 | 47 | M Nov 4X+ division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] W.MacDonald | NSHC12 [WTLB] J.Barry | NSHC13 [WTLB] G.Patten | SGEC3 [GLDW] M.Brenton... | AKLC5 S.Fox | AKLC13 [SHAK] S.Wisniewski | AKLC14 [SHAK] C.Rojas | ||
W | 14:38 | 48 | W Club 4X- division | Race: 1 | AKLC1 M.Vermes | WESC1 R.Farmer | NSHC1 D.Hewett | WESC2 E.Kelleher | NSHC2 O.White-P... | AKLC2 L.Green | |||
X | 14:43 | 49 | W Open 2X division | Race: 1 | RPCA1 A.Mills | RPCA2 A.Grave | RPCA3 C.Bray | RPCA4 T.Abel | |||||
Y | 14:48 | 50 | M Club 2- division | Race: 1 | NSHC1 H.Verdonk | AKLC1 S.Alderson | NSHC11 [WTLB] S.Jones | WESC1 E.Horne | WESC2 E.Verdonk | ||||
Z | 14:53 | 50 | M Club 2- division | Race: 2 | NSHC2 J.Brake | AKLC2 D.van der... | NSHC3 C.Gilmour | WESC3 M.Horne | NSHC4 T.Nelson | ||||
A | 14:58 | 51 | G U18 4X+ division | Race: 1 | SGEC2 J.McIntosh | WTLG21 [NSHC] G.Gray | SGEC1 [GLDW] C.Watson | NSHC1 S.Wallace | WESC11 K.Nelson | RPCA1 | WESC12 H.Thomas | WTLG22 M.Bradford | WTMC1 A.Richards |
B | 15:03 | 52 | B U18 2X division | Race: 1 | WENT1 [NSHC] F.Corse-Scott | WESC1 M.Lawrence | STPA1 [WESC] J.Morrow | COMC1 M.Darby | NSHC11 [WTLB] A.Cordes | AKLC11 [SHAK] N.Collins | SGEC1 [GLDW] A.Porteous | ||
C | 15:08 | 52 | B U18 2X division | Race: 2 | WENT2 [NSHC] C.Donovan | SGEC2 [GLDW] J.Wiggans | SGEC3 [GLDW] M.Jonkers | ||||||
D | 15:13 | 53 | M Open 1X division | Race: 1 | WESC1 B.Watkinson | RPCA1 O.Maclean | WTMC1 L.Povey | NSHC1 J.Guy | WESC2 T.Pearce | NSHC2 C.Elliot | RPCA2 [AKLC] T.Duffett | RPCA3 [WESC] C.Dallow | RPCA4 [SGEC] Z.Everitt |
E | 15:20 | 54 | G U15 8+ division | Race: 1 | WESC11 A.Palmer | SKEC1 S.Cressey | AKLC31 [DIOC] J.Forsythe | WTLG21 O.Swann | WTLG22 M.Marshall | AKLC32 [DIOC] Z.Mercer | |||
F | 15:27 | 55 | B U15 4+ division | Race: 1 | NSHC11 [WTLB] J.Barry | COMC1 J.Clark | HOWI1 [AKLC] A.Raj | STPA1 [WESC] J.Dolan | SKEC1 H.Strang | AKLC11 [SHAK] N.Schollum | WTMC1 J.Hawthorne | ||
G | 15:34 | 55 | B U15 4+ division | Race: 2 | STPA2 [WESC] A.Oliver | NSHC12 [WTLB] B.de Gouw | SKEC2 D.Shen | AKLC12 [SHAK] R.Paul | |||||
H | 15:39 | 56 | G U17 2X division | Race: 1 | WTMC1 T.Oldham | SKEC1 L.Oliver | COMC1 M.Murray | WTLG21 [NSHC] A.Fick | SGEC1 [GLDW] C.Watson | WENT1 [NSHC] R.Faletanoai | WESC11 S.Meldrum | MERC1 E.Cato | |
I | 15:44 | 56 | G U17 2X division | Race: 2 | WESC12 C.de Mont... | WTMC2 F.Blaser | COMC2 N.Horan | SGEC2 [GLDW] S.Everitt | WTLG23 [NSHC] C.Thoumine | SGEC3 J.McIntosh | |||
J | 15:49 | 57 | B U17 4X+ division | Race: 1 | COMC1 G.Fowler | STPA1 [WESC] S.Davison | SGEC1 [GLDW] F.Watson | WTMC1 H.Oldham | SKEC1 S.Russell | NSHC11 [WTLB] M.Lambert | AKLC11 [SHAK] T.Hudgell | ||
K | 15:54 | 57 | B U17 4X+ division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] A.Porteous | COMC2 J.Mansell | STPA2 [WESC] T.MacFarlane | SKEC2 C.Ford | SGEC3 [GLDW] J.Wiggans | NSHC13 [WTLB] B.Fullam | NSHC14 [WTLB] H.Goodall | NSHC12 [WTLB] B.Erdmann | |
L | 15:59 | 58 | G U16 2X division | Race: 1 | RPCA1 [AKLC] | AKLC31 [DIOC] A.Josephson | SGEC1 [GLDW] L.Swain | WTLG21 [NSHC] M.Howarth | COMC1 K.Richmond | WESC11 A.Patten | HOWI1 [AKLC] A.Williamson | RPCA2 [WESC] | |
M | 16:04 | 58 | G U16 2X division | Race: 2 | SGEC2 [GLDW] I.Stythe | WTLG22 [NSHC] T.Morrison | AKLC32 [DIOC] L.Harkess | RPCA3 [NSHC] | SGEC3 [GLDW] S.Moltsch... | RPCA4 [NSHC] | |||
N | 16:09 | 58 | G U16 2X division | Race: 3 | WTLG23 [NSHC] G.Walker | WTLG24 [NSHC] L.Gholam ... | RPCA6 [WESC] | SGEC4 [GLDW] Z.Moltsch... | RPCA5 [MERC] | ||||
O | 16:14 | 59A | W Club 8+ division | Race: 1 | AKLC1 L.Green | NSHC1 S.Wallace | WESC1 R.Farmer | ||||||
P | 59C | M/W Mst 4X- division | Race: 1 | AKLC6 P.Stone | AKLC7 L.Appleby | NSHC3 N.Bitossi | AKLC5 S.Waller | NSHC2 T.Williams | WESC2 B.Smart | ||||
Q | 16:21 | 60 | W Nov 8+ division | Race: 1 | SKEC1 A.Collinson | MERC1 C.Bingham | NSHC1 J.Bullians | HOWI1 [AKLC] T.Smith | WESC11 A.Palmer | AKLC31 [DIOC] J.Forsythe | AKLC32 [DIOC] Z.Mercer | ||
R | 16:28 | 61 | M Nov 8+ division | Race: 1 | HOWI1 [AKLC] M.Calvert | SKEC1 D.Shen | STPA1 [WESC] J.Dolan | NSHC11 [WTLB] S.Logan | AKLC11 [SHAK] X.Smidt | ||||
S | 16:35 | 61 | M Nov 8+ division | Race: 2 | AKLC12 [SHAK] S.Beuth | AKLC13 [SHAK] S.Wisniewski | NSHC12 [WTLB] A.Sima | SKEC2 G.Weenink | |||||
T | 63 | G U18 8+ division | Race: 1 | WESC11 H.Thomas | WTLG21 [NSHC] G.Schaaf | SKEC1 O.Hofer | |||||||
U | 16:40 | 62B | M Open 8+ division | Race: 1 | AKLC1 M.Duffett | NSHC1 J.Brake | WESC1 C.Pracey | WESC2 E.Verdonk | |||||
V | 64 | B U18 8+ division | Race: 1 | AKLC11 [SHAK] T.Wright | AKLC12 [SHAK] S.Paget | NSHC11 [WTLB] M.Brown | STPA1 [WESC] S.Davison |