- Division 2: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
Samantha Fausett (stroke), Zoe Turton, Rebecca Caulton, Evie Brake, Larissa O'Gorman, Alesha Guard, Natasha Scott, Bryni Waldron-Lemon + Katie Newman (cox)
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 2: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
Tayla Brown (stroke), Georgia Skelton, Katie Iqbal, Micaela Turner, Georgia Morrow, Georgia Colson, Emma Cullen De Beer, Amber Majurey + Leone Humber (cox)
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 2: placed 5th
MERC
club
Auckland
au
Cara-Lisa Schloots (stroke), Stephanie Bacon, Kasey Martin, Stephanie Hyde-Richards, Katrina Betty, Amber Piggott, Carlotta Martin, Francesca Bacon + Baylie Ansell (cox)
Coached by: Chris Betty & Graham Smith
- Division 2: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 1: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Division 3: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 1: placed 7th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 2: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 3: placed 5th
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 7th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 1: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Andrew Schwass (stroke), Duane Tomlinson, Kyle Campbell, Logan Betty, Cody Welch, Ben King-Tamihana, Jonathan Essex, Jesse Gillibrand + Ethan Dickey (cox)
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
- Division 2: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Zach Butters (stroke), Finn Murphy, Joshua Hill, Callum Voorburg, Tyler Young, Sam Farmer, Jack Baxter, Eli Murphy + Ryan Fahy (cox)
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 3: placed 1st
MERC
club
Auckland
au
Matthew Shirley (stroke), Damon Abraham, Liam Douglas, Tyrin Poutai, Michael Kerr, Cain Young, Alex Nota, John Lidgett + Jaeden Hazelwood (cox)
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 3: placed 2nd
- Division 1: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Christian Nepia (stroke), Jake Potton, Mark Goulstone, Bruno Dawson, Lachlan Caudwell, Logan Newfield, Aidan Simmons, Gerard Melchers + Jaeden Hazelwood (cox)
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 1: placed 8th
- Division 2: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 1: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 3: placed 1st
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Richard Beaumont
- Division 1: result (DNS)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
- Division 2: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
- Division 3: placed 5th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 3: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 3: placed 1st
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 1: placed 4th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: placed 8th
- Division 2: placed 5th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 2: placed 2nd
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock & Owen Murray
- Division 2: placed 8th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Robbie Holmes
- Division 3: placed 1st
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
- Division 3: placed 3rd
MERC
club
Auckland
au
Katrina Betty (stroke), Amber Piggott, Stephanie Hyde-Richards, Carlotta Martin + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
- Division 3: placed 6th
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett & Graham Smith
- Division 2: placed 1st
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty & Murray Twining
- Division 2: placed 7th