Saturday, 10th October 2015 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:30 | 1 | M Open 4- division | Race: 1 | NSHC1 A.Erilmi | RPCA2 F.McSwiney | RPCA1 L.van Vel... | NSHC2 O.Howard | WESC2 S.Grgicevich | WESC1 N.Page | |||
B | 08:38 | 2 | W Open 4- division | Race: 1 | NSHC2 O.White-P... | NSHC1 T.Abel | RPCA1 K.Walters | ||||||
C | 08:46 | 3 | G U16 4+ division | Race: 1 | AKLC31 [DIOC] S.Clark | AKLC32 [DIOC] S.Sampson | |||||||
D | 08:54 | 4 | B U17 4+ division | Race: 1 | AKLC1 [SHAK] S.Paget | NSHC11 [WTLB] J.Jones | AKLC2 [SHAK] G.Hyslop | COMC1 S.Turley | AKGC1 C.Finlay | AKGC2 S.Ashby | |||
E | 09:02 | 4 | B U17 4+ division | Race: 2 | AKGC4 K.Gardiner | AKGC3 T.Hughes | AKLC3 H.Hyslop | NSHC12 [WTLB] B.Holgate... | AKGC5 J.Solomon | ||||
F | 09:12 | 5 | M Nov 8+ division | Race: 1 | AKLC1 [SHAK] T.Wright | AKLC3 [SHAK] C.Taupo | AKLC2 [SHAK] L.Clouth | ||||||
G | 09:20 | 6 | G U18 4X+ division | Race: 1 | COMC1 B.Thomas | AKLC32 [DIOC] A.Tauber | AKLC31 [DIOC] H.Mellsop | ||||||
H | 09:28 | 7 | W Club 4X- division | Race: 1 | NSHC3 H.Ah Koy | NSHC2 T.White-P... | NSHC1 D.Hewett | WESC2 T.Clasper | WESC1 E.Jeurissen | ||||
I | 8 | W Open 4X- division | Race: 1 | NSHC1 O.White-P... | RPCA1 A.Mills | ||||||||
J | 09:36 | 9 | G U17 8+ division | Race: 1 | AKLC32 S.Sampson | AKLC31 [DIOC] H.Avery | |||||||
K | 09:44 | 10 | B U16 4+ division | Race: 1 | COMC1 J.Chadfield | AKLC1 [SHAK] R.Martin-Gawn | NSHC11 [WTLB] A.Cordes | AKGC2 L.Yu | AKGC1 J.Hamilton | ||||
L | 09:54 | 10 | B U16 4+ division | Race: 2 | AKGC3 F.Nicholas | AKLC3 J.Kingston | NSHC12 [WTLB] B.Bradshaw | NSHC13 [WTLB] M.Lambert | AKLC2 [SHAK] T.Henderson | ||||
M | 11 | W Nov 8+ division | Race: 1 | NSHC1 F.Layburn | |||||||||
N | 10:02 | 14 | B U18 4X+ division | Race: 1 | AKGC2 M.Courtney | AKGC1 C.Finlay | NSHC1 T.Nelson | NSHC12 [WTLB] M.Hazelhurst | AKLC1 [SHAK] R.Irwin | NSHC11 [WTLB] M.Barry | |||
O | 10:10 | 12 | M Club 4X- division | Race: 1 | WESC1 J.Sodo | AKLC1 [SHAK] J.Watson | |||||||
P | 13 | M Open 4X- division | Race: 1 | NSHC1 O.Howard | WESC1 A.Margetts | RPCA1 L.Hollows | NSHC2 A.Erilmi | ||||||
Q | 10:46 | 15 | G U16 8+ division | Race: 1 | RPCA3 | RPCA2 | AKLC31 E.Griffiths | RPCA1 | |||||
R | 10:54 | 16 | B U17 8+ division | Race: 1 | AKGC2 C.Burrows... | AKLC1 [SHAK] G.Hyslop | AKGC1 M.MacDonald | NSHC11 [WTLB] J.Jones | NSHC12 [WTLB] O.Andrew | ||||
S | 11:04 | 18 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | AKLC2 L.Foliaki | AKLC4 [SHAK] B.Verhaaren | WESC1 J.Lee | AKLC1 [SHAK] T.Wright | AKLC3 [SHAK] W.Yates | AKLC5 [SHAK] H.McKay | |||
T | 11:12 | 19 | G U17 4X+ division | Race: 1 | AKLC32 [DIOC] K.Haines | AKLC31 [DIOC] K.Poole | RPCA2 | AKLC33 [DIOC] P.Archibald | RPCA1 | NSHC1 C.Waite | |||
U | 11:20 | 21 | W Club 4+ division | Race: 1 | NSHC1 T.Abel | WESC1 E.Jeurissen | AKLC31 [DIOC] H.Mellsop | NSHC2 M.Murphy | |||||
V | 11:28 | 20 | G U18 4+ division | Race: 1 | COMC1 B.Thomas | RPCA1 | AKLC31 [DIOC] E.Simanu | RPCA2 | |||||
W | 11:36 | 22 | B U16 8+ division | Race: 1 | RPCA2 | AKLC1 [SHAK] R.Martin-Gawn | RPCA1 | AKGC1 J.Hamilton | NSHC11 [WTLB] E.Rix | ||||
X | 11:46 | 23 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | NSHC2 K.Caundle | WESC1 A.Tasi | NSHC1 N.Fletcher | ||||||
Y | 11:54 | 25 | B U18 4+ division | Race: 1 | NSHC12 [WTLB] M.Hazelhurst | RPCA2 | NSHC1 T.Nelson | NSHC11 [WTLB] H.Verdonk | AKLC1 [SHAK] G.Hyslop | RPCA1 | AKGC1 M.Courtney | AKGC3 K.Chen | AKGC2 L.Hauser |
Z | 12:02 | 24 | M Club 4+ division | Race: 1 | WESC1 N.Page | NSHC2 A.Erilmi | NSHC1 D.Lee | WESC2 S.Page | |||||
A | 13:00 | 26 | Regionals division | Race: 1 | WESC1 | NSHC1 | NSHC2 | WESC2 | WESC3 | ||||
B | 13:16 | 27 | B U17 4X+ division | Race: 1 | COMC2 S.Turley | AKLC2 J.Purdon | AKGC4 S.Ashworth | AKGC1 C.Finlay | AKLC1 [SHAK] S.Paget | COMC1 R.Corlett | NSHC11 [WTLB] J.Jones | AKGC3 J.Solomon | |
C | 13:24 | 28 | M Nov 4+ division | Race: 1 | AKLC1 [SHAK] T.Wright | AKLC3 [SHAK] L.Clouth | AKLC4 [SHAK] B.Verhaaren | WESC1 T.McCartney | AKLC2 [SHAK] L.Foliaki | AKLC5 [SHAK] M.Braem | |||
D | 13:32 | 29 | G U17 4+ division | Race: 1 | NSHC1 S.Kahui Ariki | AKLC32 [DIOC] R.Ireland | AKLC33 [DIOC] G.Gibson | AKLC31 [DIOC] M.Wilson | |||||
E | 13:42 | 30 | W Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC1 F.Layburn | WESC1 A.Tasi | NSHC2 K.Bennett | ||||||
F | 31 | G U16 4X+ division | Race: 1 | AKLC31 E.Griffiths | AKLC32 [DIOC] S.Sampson | ||||||||
G | 14:00 | 33 | B U16 4X+ division | Race: 1 | AKGC1 J.Hamilton | AKLC2 [SHAK] T.Henderson | AKLC3 [SHAK] W.Christie | NSHC11 [WTLB] E.Rix | NSHC12 [WTLB] J.Mitchell | COMC1 R.Corlett | AKLC1 [SHAK] R.Martin-Gawn | AKGC2 T.Endo | |
H | 14:10 | 34 | G U18 8+ division | Race: 1 | RPCA2 | RPCA1 | |||||||
I | 35 | W Club 8+ division | Race: 1 | WESC1 A.Robson | NSHC1 T.White-P... | ||||||||
J | 36 | W Open 8+ division | Race: 1 | AKLC32 [DIOC] H.Mellsop | AKLC31 [DIOC] G.Gibson | NSHC1 T.Abel | |||||||
K | 14:18 | 38 | M Club 8+ division | Race: 1 | WESC1 N.Page | AKLC1 [SHAK] J.Watson | |||||||
L | 39 | M Open 8+ division | Race: 1 | NSHC1 A.Erilmi | RPCA1 L.van Vel... | ||||||||
M | 14:24 | 37 | B U18 8+ division | Race: 1 | NSHC11 [WTLB] J.Jones | AKGC1 M.Courtney | RPCA1 | AKGC2 L.Hauser | NSHC12 [WTLB] B.Holgate... | AKLC1 [SHAK] H.Lynch |