NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jordan Stanley & Aj Hazelhurst
- Division 1: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jordan Stanley & Aj Hazelhurst
- Division 2: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Aj Hazelhurst
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Aj Hazelhurst
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 6th
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Baxter Holgate-Simpson (stroke), Conrad Luka, Jacob Jones, Samuel Jones, Jack Taylor, Harry Collard, Liam McAteer, Ben Jury + Gene Offwood (cox)
Coached by: Rob Ryan & Charlie Ingham-Clarke
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Daniel McSweeny (stroke), Jefferson Haldane, Craig Little, Kyle Simmonds, Cohan Northey, Cameron Elliot, Doug Cryer, Cameron Webster + Thomas Plummer (cox)
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 4th
NSHC
club
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Amber Gorrie, Emma McAllister, Sami Thompson, Paige Turley, Anna DeLong, Poppy Logan, Julia Herbst + Kyle Battersby (cox)
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
Daniel McSweeny (stroke), Jasper Ballantyne, Jefferson Haldane, Craig Little, Patrick Davenport, Nathaniel Davy, Jake Guy, Chris Everitt + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: result (NRR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Charlie Ingham-Clarke
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Jo Shotter
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Jake Guy (stroke), Cohan Northey, Dean Nottingham, Cameron Webster, Catherine Layburn, Alexandra Finlay, Alexandra Murden, Elyse Pepper + Thomas Plummer (cox)
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
James Brake (stroke), Mathew Barry, Hugo Verdonk, Mitchell Hazelhurst, Callum Gilmour, Liam Pugh, Finn Pethers-Boak, Campbell Teixeira + Dylan Whale (cox)
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Amber Gorrie, Olivia White-Parsons, Sami Thompson, Ella Campbell, Molly Dagger, Paige Turley, Emma McAllister + Kyle Battersby (cox)
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Division 1: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Patrick Davenport (stroke), Nathaniel Davy, Chris Everitt, Kyle Simmonds, Cohan Northey, Dean Nottingham, Cameron Elliot, Doug Cryer + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
James Brake (stroke), Mathew Barry, Rowan Angelo, Dion Lee, Liam Cole, Campbell Teixeira, Murdoch Dagger, Kelby Cai + Ben Adkins (cox)
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 2nd
NSHC
club
Auckland
au
Hugo Verdonk (stroke), Mitchell Hazelhurst, Robbie MacGregor, Leon Joost, Callum Gilmour, Liam Pugh, Finn Pethers-Boak, Conrad Luka + Gregory Scott (cox)
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 5th
NSHC
club
Auckland
au
Baxter Holgate-Simpson (stroke), Samuel Jones, Jacob Jones, Harry Collard, Jack Taylor, Ben Jury, Kip Watson, Liam McAteer + Dylan Whale (cox)
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
- Division 1: placed 6th