TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Sophia Linares-Fontona (stroke), Yneke Edzes, April Linares-Fontona, Harriet Heaphy + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: A J Humphreys & Shane Gibson
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: A J Humphreys & Shane Gibson
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Charlotte Thompson (stroke), Abbey Mason, Morgan Crossley-Little, Georgia McCaul + Devon Gamble (cox)
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Sophia Linares-Fontona (stroke), Yneke Edzes, April Linares-Fontona, Harriet Heaphy + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Amanda Inkster (stroke), Sophie Hodgkiss-Blyth, Lucia Brown, Ella Salmen Parker + Aneka Rossiter (cox)
Coached by: A J Humphreys & Shane Gibson
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|