TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIM*
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Shane Muir
Boat variation: W Nov 4+
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Shane Muir
Boat variation: W Nov 4+
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIM*
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Shane Muir
Boat variation: W Nov 4+
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Shane Muir
Boat variation: W Nov 4+
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Emily Bennett (stroke), Rebekah Bonhomie-Hoskin, Shayla Alexander, Olivia Furrie + Lauren Grey (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Emily Bennett (stroke), Rebekah Bonhomie-Hoskin, Shayla Alexander, Olivia Furrie + Lauren Grey (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Sophie Smith (stroke), Malia Banks, Deandie de Beer, Brooke Williams, Phoebe Wellstead, Mackenzie Bryant, Billy Grant, Marzelle de Beer + Delicia Obrien (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Sonya Sunder (stroke), Sydney Kay, Rachel Scobie, Alicia Webster, Charlotte Woods, Charli McLeod, Mia Burgess, Georgia Thomson + Claudia Snow (cox)
Coached by: Tilly Woods
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Sofia Taquet (stroke), Keely Erskine, Ivy Barker, Lottie Reed, Pippa Bashford, Abby Phillips, Ella St John, Eliza Herron + Charlotte Muir (cox)
Coached by: Shane Muir
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Sophie Smith (stroke), Malia Banks, Deandie de Beer, Brooke Williams, Phoebe Wellstead, Mackenzie Bryant, Billy Grant, Marzelle de Beer + Delicia Obrien (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Sonya Sunder (stroke), Sydney Kay, Rachel Scobie, Alicia Webster, Charlotte Woods, Charli McLeod, Mia Burgess, Georgia Thomson + Claudia Snow (cox)
Coached by: Tilly Woods
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Sofia Taquet (stroke), Keely Erskine, Ivy Barker, Lottie Reed, Pippa Bashford, Abby Phillips, Ella St John, Eliza Herron + Charlotte Muir (cox)
Coached by: Shane Muir
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUA*
club
Otago
ot
|
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Matthew Allen
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Matthew Allen
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Hayley Ambrose (stroke), Emily Findlay, Ruby Boyd, Samara Goodall, Hayley Ambrose, Sophia Perkins, Amber Hewitt, Kaia Cassaidy + Patrick Hartley (cox)
Coached by: Amanda Inkster & Matt Rickard
Boat variation: W Nov 8X+
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
Hayley Ambrose (stroke), Emily Findlay, Ruby Boyd, Samara Goodall, Hayley Ambrose, Sophia Perkins, Amber Hewitt, Kaia Cassaidy + Patrick Hartley (cox)
Coached by: Amanda Inkster & Matt Rickard
Boat variation: W Nov 8X+
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Sophia Linares-Fontona (stroke), Yneke Edzes, April Linares-Fontona, Harriet Heaphy + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: A J Humphreys & Shane Gibson
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: A J Humphreys & Shane Gibson
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Charlotte Thompson (stroke), Abbey Mason, Morgan Crossley-Little, Georgia McCaul + Devon Gamble (cox)
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Sophia Linares-Fontona (stroke), Yneke Edzes, April Linares-Fontona, Harriet Heaphy + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Amanda Inkster (stroke), Sophie Hodgkiss-Blyth, Lucia Brown, Ella Salmen Parker + Aneka Rossiter (cox)
Coached by: A J Humphreys & Shane Gibson
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
TIM*
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Shane Gibson & A J Humphreys
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Shane Gibson & A J Humphreys
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Shane Gibson & A J Humphreys
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Shane Gibson & A J Humphreys
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
TIM*
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Olivia Furrie (stroke), Shayla Alexander, Emily Bennett, Rebekah Bonhomie-Hoskin + Arlia Murphy (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TWL*
club
Canterbury
ca
|
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Penny Farrell
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIM*
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TWL*
club
Canterbury
ca
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Olivia Furrie (stroke), Shayla Alexander, Emily Bennett, Rebekah Bonhomie-Hoskin + Arlia Murphy (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
NOEC
club
Otago
ot
|
Coached by: Penny Farrell
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
DUA*
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUA*
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Matthew Allen
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Matthew Allen
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
WTUC
club
Southland
so
|
Annabelle Ferguson (stroke), Maxime Ehmann, Louisa Ellis, Izzy Cheifetz, Harry Clark, Harry Reed, Hayden Thompson, Ryan Mead-Flower + Pyper Healey (cox)
Coached by: Andrew Jolly & Bella Jolly
Boat variation: Mx Nov 8(X)+
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Annabelle Ferguson (stroke), Maxime Ehmann, Louisa Ellis, Izzy Cheifetz, Harry Clark, Harry Reed, Hayden Thompson, Ryan Mead-Flower + Pyper Healey (cox)
Coached by: Andrew Jolly & Bella Jolly
Boat variation: Mx Nov 8(X)+
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Billy Grant (stroke), Malia Banks, Deandie de Beer, Brooke Williams, Phoebe Wellstead, Mackenzie Bryant, Aime Wright, Marzelle de Beer + Delicia Obrien (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Sofia Taquet (stroke), Keely Erskine, Ivy Barker, Lottie Reed, Pippa Bashford, Abby Phillips, Ella St John, Eliza Herron + Charlotte Muir (cox)
Coached by: Shane Muir
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Billy Grant (stroke), Malia Banks, Deandie de Beer, Brooke Williams, Phoebe Wellstead, Mackenzie Bryant, Aime Wright, Marzelle de Beer + Delicia Obrien (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Sofia Taquet (stroke), Keely Erskine, Ivy Barker, Lottie Reed, Pippa Bashford, Abby Phillips, Ella St John, Eliza Herron + Charlotte Muir (cox)
Coached by: Shane Muir
|
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Sophia Linares-Fontona (stroke), Yneke Edzes, Isabella Hanning, April Linares-Fontona + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Sophia Linares-Fontona (stroke), Yneke Edzes, Isabella Hanning, April Linares-Fontona + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Kelsie Campbell
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
WTUC
club
Southland
so
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Rickard & Amanda Inkster
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Rickard & Amanda Inkster
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Rickard & Amanda Inkster
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & Brooke Clemett
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Coached by: Matt Rickard & Amanda Inkster
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Tilly Woods
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Bella Jolly
|
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Maggie Stiven (stroke), Sophie Hodgkiss-Blyth, Lyla Chamberlain, Ella Salmen Parker + Amanda Inkster (cox)
Coached by: A J Humphreys & Rob Bruce
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
DUAC
club
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
Maggie Stiven (stroke), Sophie Hodgkiss-Blyth, Lyla Chamberlain, Ella Salmen Parker + Amanda Inkster (cox)
Coached by: A J Humphreys & Rob Bruce
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
NOEC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TWLC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIM*
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
||||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt & Paul Merriman
|
|||
WNKC
club
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Andrew Jolly
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
OGHS
school
Otago
ot
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
DUAC
club
Otago
ot
|
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Matthew Allen
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Matthew Allen
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|