WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: John Symes
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
PARA
school
Wellington
we
|
Coached by: Garry Maude & Andrew Murray
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Laura Rishanghan (stroke), Amelia Stanley, Johanna Verhoek, Ngakita Metekingi + Caroline Hardey (cox)
Coached by: Bob Evans
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Jessica Simpson (stroke), Jenna Wadsworth, Victoria Steele, Eloise Williams + Georgie Richardson (cox)
Coached by: Bob Evans
|
|||
HORO
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
WNCC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Kit Croxford (stroke), Rerekohu Pewhairangi, Duncan MacPhee, Tak Lung Wong + Christopher Warnes (cox)
Coached by: Aaron Brider
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Lance Obrien & Murray Stewart
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: T Wilson
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: ROD CALDER & Mike Buchanan
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Michele Munro & Fili Liua'Ana
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Lance Obrien & Murray Stewart
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Aaron Brider
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
WLCO
school
Wellington
we
|
Jack Sharp (stroke), Michael Tong, Cameron Probert, Jarred Solloway, David Robinson, Cameron Forsyth, Nicolas Moes, Tristan Girdwood + Charles Scannell (cox)
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Daniel Lee (stroke), Michael White, George Gifford, Thomas O'Neill, Louis Reed, Digby Dowding, Nicholai Waara, Timothy Walton + Kaya Houltham (cox)
Coached by: Nathan Tutty & Sam Levien
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Andrew Williams (stroke), Richard Rishanghan, Rupert Paterson, Robert McLeod, Nick Humphreys, Sean Harris, Henry Mason, Timothy Whitlock + Jack Keating (cox)
Coached by: Nathan Tutty & Sam Levien
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Pat Spriggens
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
|
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Michelle McKenzie & Cassie Stanford
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Fiona Symes
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Bella Blackburn (stroke), Tenille Pickett, Francesca Peacocke, Nichole Gillespie + Henry Witters (cox)
Coached by: Fiona Symes
|
|||
PARA
school
Wellington
we
|
Coached by: Garry Maude & Andy Murray
|
|||
PARA
school
Wellington
we
|
Coached by: Garry Maude & Andy Murray
|
HORO
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Lucy Baker & Kylee Corboy
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Brittany McLeod (stroke), Chloe Brown, Lauren McAndrew, Madeline McIntyre Wilson + Erica Finnie (cox)
Coached by: Lucy Baker & Kylee Corboy
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Tessa Ralston (stroke), Sophie Kyrke-Smith, Hayley Hume-Merry, Bridget Southey-Jensen + Ella Dangerfield (cox)
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Nick Waddington
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: George Russell
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: George Russell
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
||||
SAMU
school
Wellington
we
|
||||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Nick Waddington
|
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Laila Murphy (stroke), Cheyenne Kohere, Kirby Wilson, Sophie Wright, Grace Thomson, Sarah Butters, Rosie Mudgway, Denae Houlahan + Lucy Allpress (cox)
Coached by: Tracey Caseley
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Kendra Blumsky (stroke), Kaitlyn Booth, Miriam Comans, Emily Hayward, Sarah Walsh, Simone Blaylock, Jessica Wong, Hannah Maguire + Ella Dangerfield (cox)
|
|||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Jordan Gillum (stroke), Sophie Preater, Holly Adams, Bonnie Laws, Michaela Scott, Leith Walker, Hayley Cox, Lucy Laws + Rachel Brock (cox)
Coached by: Rachel Gallagher
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Jessica Watson (stroke), Olivia Reuters, Fiona Weleilakeba, Brigit Leenards, Jordan Kopittke, Brittani Beavis, Roberta Cleary, Sarah Badcock + Rebecca Attwell (cox)
Coached by: Rick Grobecker
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Michelle McKenzie & Cassie Stanford
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Laura Rishanghan (stroke), Ngakita Metekingi, Victoria Steele, Eloise Williams + Caroline Hardey (cox)
Coached by: Bob Evans
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Amelia Stanley (stroke), Jessica Simpson, Johanna Verhoek, Jenna Wadsworth + Georgie Richardson (cox)
Coached by: Bob Evans
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Wood
|
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Nathan Tutty & Sam Levien
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: ROD CALDER & Mike Buchanan
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Rupert Paterson (stroke), Robert McLeod, Richard Rishanghan, Andrew Williams + Christopher Tylee (cox)
Coached by: Nathan Tutty & Sam Levien
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Nathan Tutty & Sam Levien
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Lance Obrien & Murray Stewart
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Nathan Tutty & Sam Levien
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Lance Obrien & Murray Stewart
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
|
WLCO
school
Wellington
we
|
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: ROD CALDER & Mike Buchanan
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Michele Munro & Fili Liua'Ana
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Aaron Brider
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Michele Munro & Fili Liua'Ana
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Brider
|
|||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Michelle McKenzie & Cassie Stanford
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Lucy Baker & Kylee Corboy
|
HORO
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rick Grobecker
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
||||
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rachel Gallagher
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Brittany McLeod (stroke), Chloe Brown, Lauren McAndrew, Madeline McIntyre Wilson + Hannah Phillips (cox)
Coached by: Lucy Baker & Kylee Corboy
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
||||
QMAR
school
Wellington
we
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rick Grobecker
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Esther Austin (stroke), Jessica Donald, Emma Russell, Lucy Considine, Hannah Boon, Brooke Tuffield, Alexandria-Verona Mellows, Gabrielle McKenzie + Lucy Pearce (cox)
Coached by: George Russell
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Laura Rishanghan (stroke), Ngakita Metekingi, Jessica Simpson, Amelia Stanley, Johanna Verhoek, Eloise Williams, Victoria Steele, Jenna Wadsworth + Caroline Hardey (cox)
Coached by: Bob Evans
|
WNGC
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rachel Gallagher
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Nick Waddington
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Wood
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
||||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Nick Waddington
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Lucy Baker & Kylee Corboy
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: John Symes
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: ROD CALDER & Mike Buchanan
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Pat Spriggens
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Oscar Salmond (stroke), Caleb Mitchell, Duncan McLachlan, Christopher Hopgood + Harry Fenwicke (cox)
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Aaron Brider
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Pat Spriggens
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Richard Austin
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Michele Munro & Fili Liua'Ana
|
PARA
school
Wellington
we
|
Kate Murray (stroke), Fiona Grundman, Michelle Campbell, Lauren Gibbs, Erica Sowry, Hannah Candy, Samantha Reading, Stephanie Lumdsen
Coached by: Garry Maude & Andy Murray
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Tessa Leenards (stroke), Tenille Pickett, Rebecca Porter, Paparangi Hipango, Francesca Peacocke, Anna Brodie, Bella Blackburn, Nichole Gillespie + Oliver Crosse (cox)
Coached by: Fiona Symes
|
WLCO
school
Wellington
we
|
Kit Bennett (stroke), Paul Campbell, Joseph Trappitt, Sam Wells, Oscar Pipson, Rhett Hornblow, Matthew White, Krishan Kumar + Chris Braae (cox)
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Vincent Roth (stroke), Harry Fitzgerald, Hugh Graham, Karl Dumelow, Sam Daley, James White, Thomas Newman, Ben Rogers + Paris Tuiomanufili (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Edward Dickie (stroke), William Ellis, Andrew Lee, Corban Tattersal, Sam Hurley, James Pattison, Stefan Grobecker, Guy Sinclair + Christopher Tylee (cox)
Coached by: John Symes
|