- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: result (SCR)
- A Final: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Harriet Leslie (stroke), Ashley Toovey, Sophie McKeogh, Phoebe Pottinger + Savannah Fowke-Short (cox)
Coached by: WLGC
STAC
club
Wellington
we
Alex Laurenson (stroke), Caleb Meijer, Felix Lowndes, Joseph Bahr, Benjamin Laurie, Will Hastings, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
- A Final: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Will Hausmann, Hayden Rumble, Edward Dunne, Dominic Beaglehole, Elliot Willis, Fraser Peach, George Murray + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- A Final: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Josiah Duffield, Thomas Murray, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Edwin Laurenson + Theo Barber (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- A Final: placed 1st (NTT)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith & Johannah Kearney
- A Final: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Paul Moreno
- A Final: placed 1st (NTT)
- Heat 1: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Hugo Findlay (stroke), Zeke O'Connor-Sapsford, Issa Njovu, Matthew Ryan + Maximilian Te Moananui (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Carson Bluck (stroke), Kairori McGuinniety, Louis Grainger, Hamish Alexander-Drysdale + Sam Tillotson (cox)
Coached by: Henry Lee
- A Final: placed 1st (NTT)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
- A Final: placed 1st (NTT)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Sophia Marshall, Charlotte Leslie, Brooke Cederwall, Emmy Sullivan + Victoria Edwards (cox)
Coached by: WLGC
- A Final: placed 3rd
- Heat 2: placed 3rd
- Heat 1: placed 5th
- Heat 3: placed 6th
- Heat 3: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Emma Wellington (stroke), Emma Williams, Tatyana Kooznetzoff, Phoebe Pottinger + Savannah Fowke-Short (cox)
Coached by: WLGC
- A Final: placed 1st
- Heat 2: placed 6th
- Heat 3: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: WLGC
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: placed 2nd
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 3: placed 4th
- Heat 1: placed 4th
- Heat 1: placed 3rd
- Heat 3: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
- A Final: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Will Hausmann, Edward Dunne, Hayden Rumble + Thomas Collison (cox)
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
- A Final: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- A Final: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- A Final: result (SCR)
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- A Final: result (DNF)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: result (DNF)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: result (DNF)
STA*
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Luke Watts
- A Final: placed 1st (NTT)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- A Final: placed 7th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- A Final: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Sophia Marshall, Charlotte Leslie, Brooke Cederwall, Emmy Sullivan + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: WLGC
- A Final: placed 1st (NTT)
- Heat 2: placed 4th
- Heat 1: placed 7th
- A Final: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Sam Wilkins (stroke), Kyle Malone, Connor Burns, Paul Moreno, Henry Horwood Verstappen, Lucas Toovey, Henry Whitford Lee, Tristan Cotter + Liam Avery (cox)
Coached by: Paul Moreno
- A Final: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith & Johannah Kearney
- A Final: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Felix Lowndes (stroke), Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker & Cameron Abbey
- A Final: placed 4th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
STAC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Heat 2: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Heat 1: placed 5th
STAC
club
Wellington
we
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Sophia Marshall, Harriet Leslie, Ashley Toovey, Emmy Sullivan + Rebecca Gallaway (cox)
Coached by: WLGC
- A Final: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Kade Campbell (stroke), George Egerton, Angus Cooper, Jacob Rhodes, Ethan Graham, Jack Smith, Luke Dance, Samuel Cook + Thomas Collison (cox)
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- A Final: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Will Hausmann, Hayden Rumble, Edward Dunne, Elliot Willis, Dominic Beaglehole, Fraser Peach, George Murray + Ben Ross (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- A Final: placed 1st (NTT)
STAC
club
Wellington
we
Emma Williams (stroke), Sophie McKeogh, Tatyana Kooznetzoff, Phoebe Pottinger + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: WLGC
STAC
club
Wellington
we
Coached by: WLGC
- A Final: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Ricky Kiddle, Adam Smith, Zach Hough, Zane Goggin + Thomas Collison (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- A Final: placed 1st (NTT)