- Heat 1: placed 4th
- Heat 2: placed 4th
- A Final: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 1st (NTT)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: result (DSQ)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 4th
- A Final: result (NRR)
- Heat 2: placed 5th
- A Final: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- A Final: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- A Final: placed 1st (NTT)
- Heat 2: placed 5th
- Heat 1: result (NRR)
- Heat 2: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- A Final: placed 1st (NTT)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: placed 1st (NTT)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Olivia Smith (stroke), Carly Wakeling, Grace Harvey, Gothami Jayasinha, Sariya McGrath, Claudia Cunningham, Maddie Ferrier, Briana Woodward + Stella Grubi (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Meggie Morrison (stroke), Lily Marsh, Sophie Wickens, Olivia Hausmann, Ruby Leverington, Annabelle Skinner-Evers, Jessie Jamieson, Lucy Hornabrook + Lucy Preston (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 1st (NTT)
- A Final: result (NRR)
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Natasha Bull (stroke), Courtney Grant, Florence Underhill, Claudette Wicks, Alice Parle, Natasha Pringle, Jordan Compton, Natasha Parrant + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- A Final: placed 2nd
- Heat 1: placed 4th
- A Final: placed 5th
- A Final: placed 3rd
WELC
club
Wellington
we
Ruby Leverington (stroke), Olivia Hausmann, Sophie Wickens, Annabelle Skinner-Evers + Lucy Preston (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 2: placed 1st (NTT)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Heat 1: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- A Final: placed 1st (NTT)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- A Final: placed 1st (NTT)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Jordan Compton (stroke), Claudette Wicks, Florence Underhill, Natasha Parrant + Wallis Greenslade (cox)
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- A Final: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- A Final: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
William Fahey (stroke), Josh Blackmore, Shay Graham, Hayden Robertson, Caleb Soderberg, Angus Todd, Joshua McKone, Sam Plummer + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Sean Durkin & Catherine Duffin
- A Final: placed 2nd