RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Mike Rodger
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Michael Power
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Andrew Wakelin
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Mike Rodger
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Michael Power
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Andrew Wakelin
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
Brooklyn Elliott (stroke), Jacob Houghton, Caleb Akapita, Cody Limbrick, Harry Yates, Caleb Houghton, Andrew Isaac, Jonty Abrahamson + Matthew Deller (cox)
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Niamh Johnson (stroke), Jamie Iro, Louise Swain, Francesca Treuren, Madison Davis-Donnelly, Jessica McIntosh, Sascha Moltschaniwskyj, Mary O'Sullivan + Samantha Eden (cox)
Coached by: GLDW
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Harriet Murray (stroke), Selby Filipo, Briana McGuire, MacKenzie Perry, Lara Hindley, Isabella Beale, Helaena Ranson, Freyja Rowley + Matthew Bartlett (cox)
Coached by: Alan McLean & Ted Phelps
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Josephine Palmer (stroke), Mekayla Heffernan, Abigail Evans, Tayla Cook, Seren Dixon, Taasha Connon, Georgia Peattie, Eden Shaw + Gemma Muir (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Brooklyn Elliott (stroke), Jacob Houghton, Caleb Akapita, Cody Limbrick, Harry Yates, Caleb Houghton, Andrew Isaac, Jonty Abrahamson + Matthew Deller (cox)
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Niamh Johnson (stroke), Jamie Iro, Louise Swain, Francesca Treuren, Madison Davis-Donnelly, Jessica McIntosh, Sascha Moltschaniwskyj, Mary O'Sullivan + Samantha Eden (cox)
Coached by: GLDW
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Josephine Palmer (stroke), Mekayla Heffernan, Abigail Evans, Tayla Cook, Seren Dixon, Taasha Connon, Georgia Peattie, Eden Shaw + Gemma Muir (cox)
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Harriet Murray (stroke), Selby Filipo, Briana McGuire, MacKenzie Perry, Lara Hindley, Isabella Beale, Helaena Ranson, Freyja Rowley + Matthew Bartlett (cox)
Coached by: Alan McLean & Ted Phelps
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
RPCW
RPC
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Madeleine Wilson (stroke), Kate Haines, Hannah Avery, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Katie Damsteegt
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: Fastest to Finals |
||||
HLCR
school
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Madeleine Wilson (stroke), Kate Haines, Hannah Avery, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Katie Damsteegt
|
|||
Heat 3 Progression: Fastest to Finals |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
Heat 3 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 4 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
Heat 5 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Smyth
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Mike Power
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Smyth
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Mike Power
|
|||
Heat 2 Progression: Fastest to Finals |
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sam Henry
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Sydney Brunsman (stroke), Ruby Gooders, Leah van Zyl, Shannon Blake + Sandalika Illangamudalige (cox)
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Ted Phelps
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Darren Hobbs & Jane Evans
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean
|
|||
Heat 2 Progression: Fastest to Finals |
||||
KIC*
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Mel Schroeder & Jonathon Ross
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Mel Schroeder & Jonathon Ross
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Adam Wright (stroke), Lachlan Kelliher, Ruairidh Sutherland, Benjamin Fitzgerald + Adam Wright (cox)
Coached by: Alan McLean & Nick Hanna
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Elyse Rothery
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
Heat 3 Progression: Fastest to Finals |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ted Phelps
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
TPOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Brenda Lawson
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Heat 4 Progression: Fastest to Finals |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: GLDW
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: Fastest to Finals |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
|
Heat 1 Progression: Fastest to Finals |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
|