TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Grant Bridgwater
Boat variation: Open 2-
- Time trial: placed 4th (07:05)
- Heat 3: placed 4th
- C Final: placed 4th
- Time trial: placed 17th (07:52)
- Heat 9: placed 4th
- I Final: placed 4th
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Grant Bridgwater
Boat variation: O15 2X
- Time trial: placed 7th (06:54)
- Heat 3: placed 5th
- C Final: placed 5th
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Grant Bridgwater
Boat variation: Open 4X+
- Time trial: placed 1st (06:30)
- Heat 1: placed 2nd
- A Final: placed 5th
- Time trial: placed 11th (07:17)
- Heat 5: placed 2nd
- E Final: placed 3rd
- Time trial: placed 22nd (08:36)
- Heat 18: placed 6th
- Q Final: placed 6th
- Time trial: placed 23rd (08:50)
- Heat 19: placed 4th
- S Final: placed 5th
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Duncan Bydeley
Boat variation: Open 4X-
- Time trial: placed 5th (08:12)
- Heat 13: placed 2nd
- M Final: placed 2nd
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Herb Stevenson & Simon Aubrey
Boat variation: Open 4X+
- Time trial: placed 3rd (07:26)
- Heat 6: placed 2nd
- F Final: placed 1st
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Nathan Perry (stroke), Jordan Rupe, Davis Simanu, Daniel Tomlinson, Jacob West, Darren Barnard, Cameron Rose, Dominic Rogerson + Dan Song (cox)
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
Boat variation: Open 8+
- Time trial: placed 9th (08:00)
- Heat 11: placed 2nd
- K Final: placed 2nd
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
Boat variation: Open 4+
- Time trial: placed 3rd (07:46)
- Heat 8: placed 6th
- I Final: placed 3rd
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Dave Thomas
Boat variation: Open 4-
- Time trial: placed 2nd (06:49)
- Heat 2: placed 2nd
- B Final: placed 2nd
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Duncan Bydeley
Boat variation: Open 4X+
- Time trial: placed 8th (07:48)
- Heat 9: placed 1st
- H Final: placed 2nd
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Simon Aubrey
Boat variation: Open 4+
- Time trial: placed 2nd (07:35)
- Heat 7: placed 6th
- H Final: placed 6th
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Herb Stevenson & Simon Aubrey
Boat variation: Open 2X
- Time trial: placed 15th (07:43)
- Heat 8: placed 4th
- H Final: placed 5th
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Coached by: Lance Stowe
Boat variation: Open 4X+
- Time trial: placed 9th (08:01)
- Heat 11: placed 6th
- L Final: placed 2nd
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
Amy Mills (stroke), Chloe Fettes, Maxie Robb, Mackenzie Forrest, Aimee Muir, Maia Dixon, Karlee Montgomery, Brooke Christiansen + Renee Davie (cox)
Coached by: Ryan Megson
Boat variation: Open 8+
- Time trial: placed 6th (07:52)
- Heat 10: placed 2nd
- T Final: placed 3rd
- Time trial: placed 4th (06:46)